Samsung Galaxy A7 má fotoaparát s tromi objektívmi

Technológie
2

Nový smartfón Samsung Galaxy A7 má dva charakteristické prvky, podľa ktorých sa bude dať odlíšiť od ostatných modelov - snímač odtlačkov prstov na bočnej hrane a najmä fotoaparát s tromi objektívmi. Na Slovensku bude nový Galaxy A7 dostupný v prvej polovici októbra, a to v troch štýlových farbách, aby vyhovel vášmu osobnému štýlu – čiernej, modrej a zlatej. 

Modelový rad Galaxy A sú už tradične cenovo dostupné, praktické, ale pritom výkonné smartfóny, ktoré sú navrhnuté tak, aby bolo pri každodennom používaní pohodlné aj výnimočné. 

Určite vás najviac budú zaujímať parametre trojice fotoaparátov na zadnej stene. Jeden objektív je širokouhlý so zorným uhlom objektívu 120° a rozlíšením snímača 8 MPx. Druhý objektív zachytáva obraz snímačom s rozlíšením 24 MPx a tento objektív má rovnaký zorný uhol ako ľudské oko. Tento fotoaparát umožňuje pri nízkej úrovni osvetlenia zachytiť viac svetla prepočítaním štyroch pixelov na jeden.

Vďaka objektívu so selektívnou hĺbkou ostrosti vám funkcia Live Focus telefónu Galaxy A7 umožňuje upravovať hĺbku ostrosti, nastaviť rozostrenie a vytvárať tak fotografie na ktorých môžete vyjadriť svoj kreatívny zámer. Vďaka inteligentnej optimalizácii scény vyvinutej spoločnosťou Samsung dokáže fotoaparát telefónu Galaxy A7 rozpoznať typ foteného objektu a upraví podľa toho nastavenie farebného tónu, kontrastu a jasu, aby optimalizoval kvalitu obrazu .

Vďaka 24Mpx prednému fotoaparátu a nastaviteľnému LED blesku môžete kedykoľvek v priebehu dňa robiť jasné a ostré selfie bez toho, aby ste museli hľadať ideálne osvetlenie. Pomocou funkcie Selfie Focus môžete vytvárať selfie s efektom rozostrenia a v režime Pro Lighting zase napodobňovať profesionálne štúdiové osvetlenie. Pridajte trochu osobnej invencie a vyjadrite sa pomocou emoji s prvkami rozšírenej reality a kreatívnych filtrov.

Pokiaľ ide o štýl, Galaxy A7 nepristupuje na žiadne kompromisy. Prichádza s prvotriednym skleneným dizajnom, bočným snímačom odtlačkov prstov pre väčšie pohodlie a hladkými a ladnými krivkami, je praktický a príjemne sa drží v ruke. Galaxy A7 ponúka špičkový šesťpalcový Super AMOLED displej a umožňuje vám zažívať a zdieľať  svet, ako ho vidíte. Infinity displej vám poskytne maximum z ničím nerušeného a podmanivého diváckeho zážitku. Galaxy A7 taktiež podporuje technológiu podmanivého priestorového zvuku Dolby Atmos.

Galaxy A7 bol navrhnutý tak, aby vám zaistil pohodlnejší život, a je preto vybavený digitálnym asistentom Bixby a technológiou Samsung Health. Ďalšie informácie o Galaxy A7 získate na internetových stránkach samsungmobilepress.com, news.samsung.com/galaxy alebo na samsung.com/galaxy.

Odporúčaná maloobchodná cena bude 349 €. 

Špecifikácie produktu Galaxy A7:

 

Galaxy A7

Displej

6.0” FHD+ (1080x2220) Super AMOLED

* Obrazovka meraná uhlopriečne ako celý obdĺžnik bez odpočítania zaoblených rohov.

Fotoaparát

Zadný: Trojitý fotoaparát 

- 24 Mpx AF (f/1,7)

- ultraširokouhlý: 8 Mpx (f/2,4), 120 °

- so selektívnou hĺbkou ostrosti: 5 Mpx (f/2,2)

Predný: 24 Mpx FF (f/2,0)

Telo

159,8 x 76,8 x 7,5 mm / 168g

Aplikačný procesor

2,2GHz + 1,6GHz osemjadrový procesor

* Môže sa líšiť podľa trhov a mobilných operátorov.

Pamäť

4 GB RAM, 64 GB vnútorné úložisko + MicroSD Slot (až 512 GB) 

* Môže sa líšiť podľa trhov a mobilných operátorov.

Batéria

3 300 mAh

OS

Android 8.0

Siete

LTE kat. 6, 2CA

Konektivita

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2.4/5GHz), VHT80, Bluetooth® v 5.0 (LE až 2 Mbps), ANT+, USB Type-B, NFC, poloha (GPS, Glonass, BeiDou**) 

* Môže sa líšiť podľa krajiny 
* Pokrytie systému BeiDou môže byť obmedzené.

Platby

NFC

Senzor

Akcelerometer, snímač odtlačkov prstov, gyroskop, geomagnetický senzor, Hallov senzor, senzor priblíženia, RGB svetelný senzor

Audio

MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA

Video

MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články
Samsung Galaxy smartfon kamera foto video objektív Digital smart LED displej

2 komentáre

aj na mobile je to zalostne!!! reakcia na: Samsung Galaxy A7 má fotoaparát s tromi objektívmi

26.9.2018 00:09
Tabulky necitatelne, niekde sa tratia v boki a vsetky obrazky to dava v kvalite >1MB ze aj na desktope si z nich mozte robit plagaty!!! hlavne ze su pre iphone@2x , ale zumnut a nic take necakajte!! Ale vykreslovanie po riadkoch aj na wifi je samozrejmost...hanba na it casopis plny rad ako co robit.

Na desktope sa vobec nedaju citat tieto clanky!!! reakcia na: Samsung Galaxy A7 má fotoaparát s tromi objektívmi

20.9.2018 16:09
Vety na riadok dlhe do nekonecna...Nulovy format textu....

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať