Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

SUSECON 2017 prvýkrát v Prahe: Už za dva týždne! Vyhrajte lístky na globálnu konferenciu

0

Svetová konferencia o open source zameraná na Linux, OpenStack, CEPH, Cloud Foundry, kontajnerové riešenia Docker a NFV sa uskutoční 25. až 29. septembra 2017 v pražskom hoteli Hilton.

Praha tento rok hostí svetovú akciu zameranú na Linux a open source riešenia SUSECON 2017. Od 25. do 29. septembra 2017 sa v hoteli Hilton zídu odborníci na open source riešenia z celého sveta, aby sa zaoberali najnovšími trendmi v softvérovo definovaných infraštruktúrach na báze Linuxu, OpenStack a Ceph. PCRevue.sk je mediálnym partnerom tejto akcie a vďaka tomu sa jej môžete zúčastniť i vy, dokonca úplne zadarmo! Stačí, keď nám do 18. septembra pošlete na e-mail sutaz@pcrevue.sk správnu odpoveď na nasledujúcu otázku:

Kedy a kde sa konal prvý ročník konferencie SUSECON?

Zo správnych odpovedí vylosujeme troch výhercov, ktorí od nás získajú voľné vstupenky na SUSECON 2017 v hodnote tisíc euro. Účastníci konferencie sa môžu tešiť na kľúčové témy spojené s technológiami open source, ako sú Infrastructure-as-a-Service, Platform-as-a-Service, Container-as-a-Service, NFV, softvérovo definované úložiská a softvérovo definované siete. SUSECON tiež ponúkne prednášky a prezentácie od odborníkov zo spoločnosti SUSE a jej partnerov, intenzívne workshopy o riešeniach, ktoré SUSE ponúka a bezplatné certifikačné skúšky. Celkovo je pripravených viac ako 120 prednášok, workshopov a certifikačných skúšok – úplný zoznam nájdete na webe konferencie www.susecon.com.

„Po veľmi úspešnom minulom ročníku, ktorý sa prebehol v Spojených štátoch, sa v roku 2017 vraciame do Európy, kde chce SUSECON osloviť ešte viac používateľov firemných technológií,“ povedal Michael Miller, prezident strategických aliancií a marketingu v spoločnosti SUSE. „SUSECON zosobňuje to najlepšie z našej firemnej kultúry – otvorenosť vo všetkých aspektoch našich obchodných vzťahov, inteligentný prístup k využitiu výhod open source a túžbu podporovať komunitné riešenia, ktorá poháňajú inovácie. Rovnako ako v minulosti ponúkneme veľmi kvalitný technický obsah a možnosť otvoreného prístupu k manažérom SUSE, technickým expertom i našim budúcim plánom, to všetko v unikátnom a kreatívnom štýle a s osobnosťami, ktoré definovali SUSECON v uplynulých rokoch.“

„Je pre nás cťou, že si SUSE vybralo Prahu pre svoju najdôležitejšiu globálnu konferenciu. Je to skvelá príležitosť propagovať Open source technológie v Českej republike. Návštevníkov čakajú zaujímavé prednášky a unikátna možnosť stretnúť sa a nadviazať kontakty nielen s lídrami z IT priemyslu, ale aj so zahraničnými kolegami z rovnakých odvetví,“ dodáva Miroslav Kořen, regionálny manažér spoločnosti SUSE pre Českú republiku a Slovensko.

SUSE ako priekopník v oblasti open source softvéru pražskou konferenciou zároveň oslávi 25 rokov svojej existencie. Spoločnosť poskytuje spoľahlivý linuxový operačný systém, cloudovú infraštruktúru a riešenia na ukladanie dát, ktoré firmám prinášajú väčšiu mieru kontroly a flexibility. SUSE vyniká v inžinierskej oblasti, poskytuje špičkové služby a bezkonkurenčný ekosystém partnerstva. To všetko je hnacím motorom pre vývoj produktov a podpory, ktorá pomáha zákazníkom zvládať zložité situácie, znižovať náklady a spoľahlivo zabezpečovať služby, u ktorých nesmie dochádzať k výpadkom.

Zobrazit Galériu
SUSECON Linux

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať