Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

SOFTIP rozširuje ponuku o komplexný ERP systém pre veľko- a maloobchod

0
Spoločnosti SOFTIP a KASO TECHNOLOGIES uzavreli zmluvu o spolupráci pri propagácii, predaji a implementácii informačného systému BarIS v segmente veľkoobchodu a maloobchodu. BarIS predstavuje modulárne aplikačné riešenie ERP all-in-one druhej generácie.

SOFTIP sa rozhodol pre podporu IS BarIS, keďže pokrýva všetky procesy vo veľko- a maloobchode, podporuje a zavádza progresívne trendy riadenia a má technologický náskok pred ostatnými IS dostupnými pre tento segment trhu. „Spolu s našimi silnými obchodnými a konzultantskými kapacitami, dlhoročnými skúsenosťami a dobrou znalosťami procesov a potrieb trhu to dáva predpoklad na poskytnutie bezkonkurenčnej pridanej hodnoty pre zákazníkov," skonštatoval Radovan Bálent, riaditeľ divízie SME spoločnosti SOFTIP.

Informačný systém BarIS sa vyznačuje vysokou úrovňou integrácie a detailnou funkcionalitou. Robustnosť, rýchlosť spracovania dát a ich bezpečnosť sú garantované použitím databázy spoločnosti ORACLE. Jeho 60 modulov pokrýva činnosť zákazníka od najnižších pracovných pozícií až po akcionárov. „Žiadnu z funkcionalít si nevymysleli inžinieri, ale sú vytvorené na základe požiadaviek z praxe," vysvetľuje Jaroslav Klein, konateľ a generálny riaditeľ KASO

TECHNOLOGIES.
Používatelia ocenia vysoký komfort a flexibilitu systému, ktorá čerpá zo skúseností viac ako 90 slovenských a českých firiem - zákazníkov KASO. Zámerom spoločnosti je tvoriť a dodávať riešenia tej najvyššej kvality, ktoré budú vždy rešpektovať trendy a smery v oblasti HW a informačných technológií, a tým predbiehať konkurenciu. Implementácie IS BarIS sa vyznačujú komplexnosťou nasadenia, t.j. zákazník nepoužíva iné doplnkové systémy.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať