SHARK Computers končí. Ďalší tovar si už neobjednáte.

2

Zo spoločnosti SHARK Computers, a. s., sme dostali do redakcie nasledujúce vyhlásenie: „Počas roka 2016 sa uskutočnila konsolidácia spoločnosti SHARK Computers, a. s., znížil sa počet predajní, upravil on-line obchod, ale ani tento postup nepriniesol očakávané výsledky. Následne sa akcionári rozhodli pre ukončenie činnosti spoločnosti.

So všetkými zamestnancami spoločnosti SHARK Computers, a. s., boli uzavreté dohody o ukončení pracovného pomeru ku dňu 28. 2. 2017, pričom išlo o 12 zamestnancov a kontraktorov. Záväzky voči veriteľom, dodávateľom a prenajímateľom vyrovná spoločnosť na základe štandardných účtovných a legislatívnych postupov. Zároveň spoločnosť dodá všetky objednávky a vystaví dobropisy pre otvorené zákazky.

Na webovej stránke www.shark.sk je uvedená informácia: „Z technických dôvodov nie je možné objednávať tovar na našom webe. Za prípadné komplikácie sa ospravedlňujeme.“

Predstavenstvo spoločnosti SHARK Computers, a. s., bolo zmenené dňom 27. 1. 2017 a proces ukončenia činnosti bude viesť zastupujúca právna kancelária.

Zápis v OR SR bol aktualizovaný dňom 21. 2. 2017.

Pre zákazníkov a ďalšie otázky je zriadená mailová adresa info@shark.sk.“ 

Comm

Všetky autorove články
SHARK Computers

2 komentáre

áno reakcia na: SHARK Computers končí. Ďalší tovar si už neobjednáte.

22.2.2017 15:02
KOnecne i já mam s nima iba zlé skusenosti a navyše boli až moc drahý aj ponuka bol slaba ... ktovie čibudu niekomu chybat
Reagovať

Dobre im tak reakcia na: SHARK Computers končí. Ďalší tovar si už neobjednáte.

21.2.2017 19:02
Predávali použité a reklamované telefóny ako nové.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať