SCADA CONFERENCE 2020

Tlačové správy
0

Spoločnosť SecTec, a.s. Vás pozýva na konferenciu SCADA CONFERENCE 2020, zameranú na kybernetickú bezpečnosť v oblasti SCADA/ICS.

Konferencia sa bude konať dňa 8. októbra 2020 v hoteli Holiday Inn v Bratislave a zároveň bude vysielaná naživo cez online stream.

V priebehu konferencie sa oboznámite s legislatívnymi požiadavkami na riešenie kybernetických bezpečnostných incidentov, s novelou zákona o kybernetickej bezpečnosti a aktuálnymi požiadavkami pre bezpečnostný audit. 

O svoje skúsenosti s bezpečnosťou vzdialeného prístupu a o tom ako sa im podarilo infiltrovať do vzdialených zariadení a čo mohli spôsobiť sa s vami podelí náš zahraničný hosť zo spoločnosti OTORIO. Ďalšia časť sa bude venovať najmä novinkám vrámci technologických platforiem pre monitoring a zabezpečenie IT/OT prostredia, ich praktickým ukážkam a vypočujete si tiež zaujímavé prípadové štúdie.

Na záver nebude chýbať ani kvalitná panelová diskusia s hosťami konferencie a zástupcami výrobcov v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Konferencia je určená pre všetky firmy, ktoré majú záujem zabezpečiť prevádzku IT/OT prostredia, pre prevádzkovateľov základných služieb podľa Zákona 69/2018 Z.z. o kybernetickej bezpečnosti a pre organizácie, ktoré sú prvkom kritickej infraštruktúry.

Registrácia na konferenciu je spustená, kompletný program nájdete na stránke www.sectec.sk v časti Podujatia.

www.sectec.sk

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať