6.8.2012 0 Comments

SAP poskytne vývojárom otvorený prístup k vytváraniu aplikácií typu B2B a B2C

Spoločnosť SAP AG, líder v oblasti podnikových informačných technológií, ponúkne bezplatné licencie pre vývojárov mobilných aplikácií. Jedná sa o nový partnerský program SAP Mobile Apps Partner program a ďalšiu podporu pre integráciu rámcov na vývoj softvéru od spoločností Adobe, Appcelerator Titanium a Sencha s mobilnou platformou SAP. Spoločnosť SAP pozýva širokú komunitu vývojárov, aby v spolupráci s ňou inovovali a vytvárali rôzne mobilné aplikácie pre všetky prostredia typu business-to-business (B2B) a business-to-consumer (B2C).

„Mobilné technológie sa stali bodom, ktorý spája všetkých pracovníkov v rámci akejkoľvek organizácie bez ohľadu na jej veľkosť," uviedol Sanjay Poonen, prezident divízie SAP pre mobilné riešenia. „ Analytici dnes uznávajú, že vedúcim poskytovateľom mobilných platforiem je spoločnosť SAP. To predstavuje veľkú príležitosť pre milióny vývojárov mobilných aplikácií z celého sveta, ktorí hľadajú možnosti zárobku a rastu predaja. Z tohto dôvodu pripravila spoločnosť SAP komplexný systém podpory, ktorý im pomáha zabezpečiť jednoduchý prístup k zdrojom SAP - od nášho vývojového centra cez partnerský program až po rozsiahle možnosti, ktoré ponúkajú partnerské riešenia, ako je Adobe, Appcelerator a Sencha."

Ponuky spoločnosti SAP pre vývojárov mobilných aplikácií sú navrhnuté tak, aby boli jednoduché a dostupné. Využívajú otvorenú platformu, ktorá sa ľahko integruje s nástrojmi tretích strán a podporuje odvetvové štandardy bez nutnosti počiatočnej investície. V priebehu celého procesu majú vývojári prístup k podpore prostredníctvom vývojového centra na SAP Community Network a prostredníctvom vývojárskej komunity. SAP naviac ponúka aj flexibilný a odstupňovaný model angažovanosti:

Bezplatná 30-dňová skúšobná verzia: Je určená pre vývojárov, ktorí chcú posúdiť ponuky spoločnosti SAP pre mobilné aplikácie. Zahŕňa kompletné hostingové prostredie vrátane mobilnej platformy SAP a aplikácie SAP® ERP bez potreby inštalácie na disk.

Bezplatná vývojárska licencia na Amazon Web Services (AWS): Táto možnosť ponúka prístup k hostingovému vývojovému prostrediu cez AWS a stiahnutie vývojového balíčka Software Developer Kit (SDK) na disk. Licencia je bez vývojárskych poplatkov a používatelia platia iba za cloud hosting.

Partnerský program SAP Mobile Apps Partner program: Zahŕňa komplexnú technickú podporu a podporu pri uvádzaní na trh, vrátane možnosti uvedenia balíkových aplikácií do SAP® Store.

Viac informácií nájdete na internetovej stránke www.sapmobileappspartnercenter.com

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

8-miliardový Xerox zvažuje kúpu 27-miliardového HP

07.11.2019 16:44

Spoločnosť Xerox, ktorá sa stala známou svojimi kopírovacími strojmi, zvažuje kúpu výrobcu počítačov a tlačiarní HP Inc. Správu o tom priniesol denník Wall Street Journal, odvolávajúc sa na „ľudí oboz ...

Biznis

Toto sú najrýchlejšie rastúce technologické firmy na Slovensku

18.10.2019 00:05

V tohtoročnom, v poradí už dvadsiatom ročníku rebríčka Deloitte CE Fast 50 pre najrýchlejšie sa rozvíjajúce technologické spoločnosti v strednej Európe, sa umiestnili tri slovenské spoločnosti. Okrem ...

Biznis 3

Ako sa vedieť predať pri hľadaní novej práce? Tradičné CVčko už nestačí

11.10.2019 00:10

Vnímanie práce sa v posledných 10 rokoch výrazne zmenilo, čo sa odráža aj v životopisoch. V minulosti sa na prácu hľadelo ako na ‚jednoprúdovú diaľnicu‘ – človek vyštudoval nejaký odbor a následne v ň ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá