S novým fotoaparátom Samsung DV300F zvládnete zdieľať fotografie na sociálnych sieťach jednoducho a rýchlo

0

Samsung DV300F je prvým modelom radu 2View, ktorý je vybavený Wi-Fi technológiou, ktorá vám umožní fotografie okamžite zdieľať so svojimi priateľmi prostredníctvom aplikácií Facebook, Picasa, Flickr či YouTube.

Samsung Electronics Co., Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, dnes predstavila v rámci Samsung European Fóra fotoaparát Samsung DV300F - nový prírastok do špičkového radu modelov 2View. Samsung s týmto modelom upevňuje svoje vedúce postavenie na trhu a snaží sa maximálne vyhovieť potrebám používateľov - jednoducho urobiť vlastné autoportréty a v priebehu okamihu snímky zdieľať so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Originálne fotky s aplikáciami Magic Frame a Picture in picture

Fotoaparát Samsung DV300F ponúka 12 šablón so zábavným pozadím a tiež možnosť vytvárať plagáty ako vlastné umelecké diela, ktoré môžu zdobiť steny vašej domácnosti. Funkcia Picture in picture slúži na vytvorenie koláže z dvoch fotografií. Dojem na svojich známych môžete urobiť tiež tým, že skombinujete statický obrázok s videoklipom (Video in picture) a okamžite ho nahrať napríklad na YouTube.

Samsung DV300F je prvý model radu 2View, ktorý je vybavený Wi-Fi technológiou, ktorá vám umožní fotografie okamžite zdieľať so svojimi priateľmi prostredníctvom aplikácií Facebook, Picasa, Flickr či YouTube. Svoje snímky môžete uložiť aj na pamäťovú kartu Micro SD, bezdrôtovo sa pripojiť k svojmu domácemu počítaču a okamžite si ich stiahnuť. Rovnako tak môžete využiť on-line služby Samsung AllShare Play či Microsoft SkyDrive, ktoré zaručia bezpečné uloženie a zdieľanie vašich fotografií.

Nový fotoaparát stavia na úspechu technológie Samsung 2View. Teraz Samsung predstavuje model s 1,5" predným LCD displejom, vďaka ktorému urobíte tie najkvalitnejšie zábery, nech už sa nachádzate pred alebo za objektívom. Funkcia Child Mode vám pomôže upútať pozornosť vašich ratolestí prostredníctvom animácie pre deti na prednom displeji.

Dizajnové spracovanie podčiarkujú dokonalé vlastnosti fotoaparátu, ako 16 megapixelov, 5-násobný optický zoom a 25mm širokouhlý objektív, vďaka ktorému zachytíte aj tie najväčšie detaily z veľkej vzdialenosti.

Maximálny pôžitok s najnovšími funkciami PHOTO SHOT

Využitím funkcie Split Shot je možné spojiť až tri rôzne obrázky a vytvoriť vlastné umelecké dielo! Zábava tým ale nekončí - funkcia Funny Face vám umožní pridať bláznivé výrazy, komické nosy alebo šialené pohľady na snímky priateľov a rodiny.

Novú inovatívnu funkciu Artistic Brush môžete okamžite použiť na zachytenie portrétu, krajiny, alebo na natočenie videoklipu a premeniť ho na čiernobiele skice či plne farebné obrazy rovnako ako umelec. Potom môžete predviesť svoje umelecké vlohy na LCD obrazovke, alebo môžete jednoducho nahrať svoje dielo na sociálne siete, aby sa každý mohol pozrieť, aký ste kreatívny.

Nakoniec s využitím funkcie Motion Photo - rovnako ako v poslednom hollywoodskom trháku - môžete zmraziť čas okolo pohybujúceho sa objektu pre dramatický efekt, takže môžete zachytiť priateľov pri skákaní v parku tak, aby všetci ostatní okolo nich vyzerali ako sochy.


Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať