Image
22.8.2017 0 Comments

Robotický vysávač Samsung POWERbot VR 7000 môžete ovládať aj cez mobil

Spoločnosť Samsung predstavila novinárom dve novinky z portfólia vysávačov: tyčový vysávač POWERStick VS6000 a robotický vysávač Samsung POWERbot VR7000.

Nový robotický vysávač predstavil produktový manažér Tomáš Brida

Robotický POWERbot VR7000 má vysoký sací výkon a nízku konštrukciu. Vďaka svojej výške len 97 mm ľahko uprace aj pod posteľou či sedačkami. V porovnaní s predchádzajúcim modelovým radom je nový vysávač  o 28 % nižší. Základná požiadavka na robotický vysávač podľa prieskumu v domácnostiach je taká, aby sa dostal aj do ťažko dostupných miest a vysával tak, aby už po ňom nebolo treba nikde vysávať ručne. Sací výkon 20 W by to mal zaručiť.

Robotický vysávač v nabíjacej stanici

Medzi ťažko dostupné miesta pre konkurenčné robotické vysávače patrí aj plocha tesne pri stene. Konštrukčné riešenie Edge Clean Master s kefou umiestnenou vpredu umožňuje vysávaču čistiť plochu pri stene od vzdialenosti 1,5 cm. V momente, keď sa hubica dotkne steny, sa uzávierka automaticky sklopí a vytvorí bariéru, vďaka čomu bude umožnené ešte účinnejšie vysatie väčšieho množstva prachu. 

Edge Clean Master je umiestnený v prednej časti vysávača a zaručuje, že rohy a okraje pri stenách budú čisté

Kefa je samočistiaca, takže nebudete mať starosti s namotanými vláknami a vlasmi

Princíp samočistiacej kefy

Orientáciu vysávača v miestnosti zabezpečujú inteligentné technológie Visionary Mapping Plus a FullView Sensor, ktoré mapujú obrysy miestnosti a rozmiestnenie objektov. Vysávač pri vysávaní aj premiestňovaní sleduje prekážky vrátane malých predmetov a snaží sa upratať aj okolo nich, prípadne ich pri pohybe efektívne obísť.

Skenovanie prostredia s rozpoznaním prekážok

Power Control automaticky upravuje saciu silu v závislosti od typu povrchu. Prejaví sa to napríklad pri prechode z podlahy na koberec.

Keď vysávač príde do kontaktu s kobercom, motor zvýši intenzitu sacej sily na maximálne efektívne povysávanie prachu

Robotický vysávač Samsung POWERbot VR7000 sa dá ovládať aj diaľkovým laserovým ovládačom, prípadne prostredníctvom mobilnej aplikácie. Možno si poviete, načo treba robotický vysávač ovládať z mobilnej aplikácie, veď je robotický. V princípe netreba, no môžete pohodlne naplánovať pravidelné časy upratovania, prípadne skontrolovať históriu upratovania.

 

 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Huawei predstavil vlajkové smartfóny P40 a ďalšie zaujímavé novinky

26.03.2020 17:00

Spoločnosť Huawei prostredníctvom video prenosu predstavila nové vlajkové smartfóny radu P40. Do produktovej rodiny patria tri modely: P40, P40 Pro a P40 Pro +. Novinky sú nabité špičkovými technológi ...

Produkty

Inovácie pre digitálnu kanceláriu zajtrajška

17.03.2020 00:06

Špeciálny projekt Pred 80 rokmi bola skonštruovaná prvá kopírka. Spôsobila revolúciu vo firmách. Umožnila totiž ľahko urobiť kópie dokumentov či neskôr ich skenovať. Dnes musia kancelárske zariadenia ...

Produkty

Novinky tlače a projekčnej techniky na Epson Days 2020

13.03.2020 00:00

Návštevníci podujatia v Prahe mohli nahliadnuť do kompletného prierezu aktuálneho portfólia a vypočuť si kľúčové vízie a stratégie pre nasledujúce mesiace. Z business tlače boli predstavené novinky z ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_032020

Najnovšie videá