Image
8.5.2019 0 Comments

Riešenie Wi-Fi typu mesh šité pre mladých

Špeciálny projekt

Produkty pre siete typu mesh boli doposiaľ určené skôr organizáciám a rodinám vo veľkých domácnostiach. Mladí ľudia a ďalší používatelia bývajúci v malých jednopodlažných domoch zatiaľ výhody tejto technológie a celoplošného pokrytia, ktoré ponúka, veľmi nevyužívali. Mladí používatelia majú iné priority a prikladajú väčší význam rýchlosti a dizajnu. A práve im je určené Multy U, ktoré osloví svojím jednoduchým nastavením pomocou aplikácie, inteligentnou LED a minimálnymi nárokmi na inštaláciu.

Multy U hneď po vybalení zaujme svojím kompaktným vyhotovením. Zariadenie má hmotnosť 310 gramov a jeho rozmery sú iba 12,3 × 12,3 × 3 cm, čo z neho robí najmenšie trojpásmové riešenie mesh na trhu. Jeho kompaktné rozmery a atraktívny vzhľad presvedčia najmä tých používateľov, ktorých odradzuje predstava, že by interiér ich domova rušil nevzhľadný uzol nadmernej veľkosti.

Malé rozmery však v prípade Multy U rozhodne neznamenajú slabý výkon. Na rozdiel od bežných dvojpásmových riešení typu mesh je Multy-U trojpásmový produkt využívajúci 2,4 a 5 GHz pásmo plus dodatočné 5 GHz pásmo dedikované pre centrálne pripojenie. Jeho šesť interných antén je schopných dáta odosielať a prijímať rýchlosťou až 866 Mb/s. Každý uzol dokáže pokryť vyše 180 štvorcových metrov a bez meškania obsluhovať až 128 zariadení.

Multy U sa od dizajnu konvenčných produktov mesh odlišuje nielen veľkosťou, ale aj svojou diódou. Tá je praktická a súčasne aj štýlová, pričom jej farby sa menia v závislosti od stavu siete. Diódu možno jednoducho vypnúť tlačidlom na zariadení alebo pomocou aplikácie Multy U.

Súčasťou každého Multy U sú dva kusy príslušenstva na jednoduché a bleskurýchle upevnenie zariadenia. Prvý z nich je atraktívny kožený remienok v karamelovo hnedej farbe, na ktorom môže byť zariadenie Multy U vďaka svojej malej hmotnosti zavesené napr. na vešiaku alebo háčiku na obraz. Druhým je odolný stojan, ktorý sa vytiahne zo základne zariadenia a zaistí pomocou zabudovaných magnetov.

Multy U navyše podporuje riešenie Amazon Alexa, takže keď používatelia práve nemajú voľné ruky alebo si napríklad chcú pustiť film pri vynaložení len minimálnej energie, môžu svoju sieť ovládať hlasom.  Na ovládanie sietí Multy U slúži aplikácia dostupná pre zariadenia s operačnými systémami iOS a Android. Popri kľúčových funkciách, ako je napr. intuitívna inštalácia pomocou grafického sprievodcu, možno aplikáciu použiť okrem iného na spúšťanie testov rýchlosti (na diagnostiku problémov), nastavenie notifikácií o pripojení nových zariadení do siete (s možnosťou ich povoliť alebo blokovať), realizáciu vzdialenej správy, povolenie používania siete Wi-Fi pre hostí a na prijímanie technickej podpory.                                              »

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Recenzie

Arctic Z2-3D / Keď pôvodné stojany nestačia

15.07.2019 10:23

Možnosti polohovania monitorov LCD bývajú viac či menej obmedzené. Tak, ako ich kúpite, v lepšom prípade zvládnu zmenu výšky a pretočenie na vertikálne zobrazenie. Mnohé však končia iba pri miernom na ...

Recenzie

DJI Mavic 2 Pro + Smart Controller / Filmujte ako profesionál

11.07.2019 11:08

Spoločnosť DJI sa počas niekoľkých rokov prepracovala na špičku vo výrobe dronov a stabilizátorov obrazu a v súčasnosti jej sortiment uspokojí širokú škálu používateľov od začiatočníkov až po filmové ...

Recenzie

Sony Alpha A7 III / Full frame za dobrú cenu

11.07.2019 10:33

A7 III je minuloročná novinka a najnovší prírastok v rade full frame bezzrkadloviek Sony. Tieto prístroje sú hlavne medzi fotografmi veľmi obľúbené vďaka rýchlemu zaostrovaniu, výbornej stabilizácii a ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá