Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Riešenia Kerio sa stávajú komplementárnou súčasťou komplexnej ponuky na ochranu podnikových dát

Tlačové správy
0

Spoločnosť GFI Software, dodávateľ riešení pre bezpečnosť podnikových sietí, oznámila, že riešenia Kerio vďaka svojej platformovej nezávislosti, širokej funkčnosti a jednoduchej správe sú populárnym komponentom ucelených riešení IT bezpečnosti. Stávajú sa komplementárnou súčasťou komplexných ponúk českých a slovenských dodávateľov špecializovaných na IT bezpečnosť, ktorá v súčasnosti rieši zvýšený dopyt od svojich zákazníkov v súvislosti s vyššími nárokmi na ochranu dát.

Napríklad slovenská spoločnosť Comtec, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti informačných technológií, poradenstva a servisu, dodáva široké spektrum IT riešení, medzi ktorými sú od samého začiatku aj produkty Kerio, konkrétne Kerio Connect na zaistenie a zabezpečenie podnikovej e-mailovej komunikácie, produkt Kerio Control na zabezpečenie podnikových sietí vrátane firewallu a bezpečného webového prístupu, a riešenia IP telefónie Kerio Operator. Od roku 2012 navyše dodáva produkty riešení Acronis, ale spolupráca sa zintenzívnila v roku 2015 uvedením produktu Acronis Backup Cloud, ktorý ponúka poskytovateľom služieb ucelené, nenákladné a jednoducho ovládateľné hybridné riešenia zálohy a obnovy dát zákazníkov.

Spoločných zákazníkov využívajúcich produkty Kerio a Acronis má firma Comtec celý rad z rôznych odvetví. Z tých najzaujímavejších na Slovensku je možné vybrať nasledujúcich:

Dominant Consult, s. r. o. – Účtovnícka a audítorská spoločnosť, ktorá používa Kerio Connect na efektívnu komunikáciu už 10 rokov. Posledný rok sú všetky dôležité dokumenty šifrované a zálohované vďaka službe COMTEC Backup postavenej na technológii Acronis Backup Cloud.

TFP transport for people, s. r. o. – Medzinárodná prepravná a špedičná firma, ktorá má svoje call centrum postavené na VoIP riešení Kerio Operator a svoj poštový server na Kerio Connect. Všetky dôležité dáta sú zálohované službou COMTEC Backup s technológiou Acronis Backup Cloud

Nemocnica s poliklinikou Nové Mesto nad Váhom – Nemocnica sa spolieha na Kerio Control, ako na hlavný firewall pre celú nemocničnú sieť a Acronis Backup Cloud na zálohovanie dôležitých ekonomických dát.

„Ako dodávateľovi komplexných produktov a služieb nám vyhovuje, že produkty Kerio sa nijako neprekrývajú s produktmi a službami Acronis,“ povedal Daniel Šimo, konateľ a spoločník spoločnosti Comtec, s. r. o. „Naopak, máme celý rad zákazníkov, ktorí potrebujú riešiť ochranu dát ucelene a využívajú na zaistenie veľkej časti svojej IT infraštruktúry aj nástroje Kerio a služby cloudového zálohovania a obnovu dát, ktoré sú postavené na technológii Acronis Backup. Obe produktové portfólia sa výborne dopĺňajú, riešia potreby našich zákazníkov a nám umožňujú jednoduché a efektívne nasadenie a administráciu.“

 

 

Zobrazit Galériu

Myr Communication, s.r.o.

Všetky autorove články
dáta bezpečnosť IT Cloud

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať