Image
23.10.2017 0 Comments

Ricoh vstupuje na trh priemyselnej dekoratívnej tlače s flatbed tlačiarňou ProT7210 s UV atramentmi

Prvá flatbed digitálna tlačiareň s atramentmi vytvrdzovanými UV žiarením Ricoh Pro T7210, úplne spĺňa potreby priemyselných tlačiarov a výrobcov tlačovín.

Tlačiareň prináša širšie možnosti individuálneho nastavenia, flexibilné prispôsobenie pre tlač menších formátov a rozmanitejší výber materiálov pre potlač.

Zariadenie Pro T7210 je optimalizované pre priemyselnú dekoratívnu tlač a zaručuje vysoko kvalitné spracovanie obrazu, spolu s veľkou produktivitou tlače, až 50 m2 za hodinu (v štandardnom móde) alebo 100 m2 za hodinu pri vysokorýchlostnom režime. Širokým rozsahom použitia cieli na priemyselný sektor a výrobky, ako sú interiérové dekorácie a stavebné materiály, obzvlášť neohybné a silné hmoty, vrátane skla, dreva, hliníkových kompozít a kovov.

„Ricoh Pro T7210 je našim špičkovým riešením vo vývoji nových technológií v oblasti atramentovej tlače,“ komentuje Josef Fleissig, Produktový manažér pre produkčnú tlač Ricoh Slovakia. „Nová digitálna tlačiareň využíva pôvodnú technológiu spoločnosti Ricoh pre atramentovú tlač a predstavuje novú hodnotu a potenciál na rýchlo sa rozvíjajúcom trhu.“

Pre spracovanie obrazu využíva tlačiareň taktiež pôvodnú technológiu spoločnosti Ricoh a 12 robustných priemyselných tlačových hláv rady Ricoh MH54. Tieto hlavy zaručujú vynikajúci výkon dýz a vysokú spoľahlivosť tlače a sú optimalizované pre použitie originálnych UV atramentov, taktiež značky Ricoh, ktoré sa vyznačujú mimoriadnymi adhéznymi vlastnosťami a sú vhodné pre veľkú škálu pevných priemyselných materiálov.

Pri maximálnych rozmeroch tlače 2,1 m × 3,2 m zvládne Pro T7210 potlač jednej dosky alebo rôznych, vopred narezaných panelov, do maximálnej hrúbky 110 mm. Priemyselné tlačiarne a výrobcovia grafiky tak budú môcť tlačiť priamo na celú škálu rôznych materiálov.

Ricoh Pro T7210 v regióne EMEA (Európa, Afrika a Blízky Východ) sa začne predávať začiatkom roku 2018. Tlačiareň bola prvýkrát predstavená v polovici októbra na milánskom veľtrhu VISCOM Italia 2017, na výstavisku Fiera Miláno, v dňoch 12. až 14.10.2017.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Nové BMW radu 8 Coupé: Športové vozidlo s vášňou a charakterom

22.06.2018 16:42

Predstavenie nového modelu BMW radu 8 Coupé píše novú kapitolu v dlhej histórii bavorského výrobcu zmyselných športových automobilov. A pridáva k modelovej ofenzíve v luxusnom segmente dynamický nádyc ...

Tlačové správy

GAMO je historicky prvou slovenskou firmou, ktorá získala renomovaný medzinárodný certifikát CSA Star

22.06.2018 16:34

GAMO je prvou slovenskou spoločnosťou, ktorá od neziskovej spoločnosti Cloud Security Alliance získala prestížny certifikát CSA Star. Certifikát je potvrdením, že spoločnosť GAMO spĺňa prísne kritéria ...

Tlačové správy

ASUS získal 17 ocenení na veľtrhu Computex 2018

22.06.2018 16:27

ASUS oznámil, že jeho produkty získali šesť ocenení Best Choice a jedenásť cien d&i (design and innovation) na veľtrhu Computex 2018. ZenBook S vyhral ceny Best Choice of the Year, Best Choice Gol ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SWAN_06

Najnovšie videáPC forum button