Image
23.10.2017 0 Comments

Ricoh vstupuje na trh priemyselnej dekoratívnej tlače s flatbed tlačiarňou ProT7210 s UV atramentmi

Prvá flatbed digitálna tlačiareň s atramentmi vytvrdzovanými UV žiarením Ricoh Pro T7210, úplne spĺňa potreby priemyselných tlačiarov a výrobcov tlačovín.

Tlačiareň prináša širšie možnosti individuálneho nastavenia, flexibilné prispôsobenie pre tlač menších formátov a rozmanitejší výber materiálov pre potlač.

Zariadenie Pro T7210 je optimalizované pre priemyselnú dekoratívnu tlač a zaručuje vysoko kvalitné spracovanie obrazu, spolu s veľkou produktivitou tlače, až 50 m2 za hodinu (v štandardnom móde) alebo 100 m2 za hodinu pri vysokorýchlostnom režime. Širokým rozsahom použitia cieli na priemyselný sektor a výrobky, ako sú interiérové dekorácie a stavebné materiály, obzvlášť neohybné a silné hmoty, vrátane skla, dreva, hliníkových kompozít a kovov.

„Ricoh Pro T7210 je našim špičkovým riešením vo vývoji nových technológií v oblasti atramentovej tlače,“ komentuje Josef Fleissig, Produktový manažér pre produkčnú tlač Ricoh Slovakia. „Nová digitálna tlačiareň využíva pôvodnú technológiu spoločnosti Ricoh pre atramentovú tlač a predstavuje novú hodnotu a potenciál na rýchlo sa rozvíjajúcom trhu.“

Pre spracovanie obrazu využíva tlačiareň taktiež pôvodnú technológiu spoločnosti Ricoh a 12 robustných priemyselných tlačových hláv rady Ricoh MH54. Tieto hlavy zaručujú vynikajúci výkon dýz a vysokú spoľahlivosť tlače a sú optimalizované pre použitie originálnych UV atramentov, taktiež značky Ricoh, ktoré sa vyznačujú mimoriadnymi adhéznymi vlastnosťami a sú vhodné pre veľkú škálu pevných priemyselných materiálov.

Pri maximálnych rozmeroch tlače 2,1 m × 3,2 m zvládne Pro T7210 potlač jednej dosky alebo rôznych, vopred narezaných panelov, do maximálnej hrúbky 110 mm. Priemyselné tlačiarne a výrobcovia grafiky tak budú môcť tlačiť priamo na celú škálu rôznych materiálov.

Ricoh Pro T7210 v regióne EMEA (Európa, Afrika a Blízky Východ) sa začne predávať začiatkom roku 2018. Tlačiareň bola prvýkrát predstavená v polovici októbra na milánskom veľtrhu VISCOM Italia 2017, na výstavisku Fiera Miláno, v dňoch 12. až 14.10.2017.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ARCHOS uvádza Vision 215, všestranný all-in-one PC určený na rodinné použitie

17.02.2018 16:28

Vďaka ultratenkému dizajnu s 21,5-palcovým tenkým Full HD displejom, je ARCHOS Vision 215 all-in-one skvelý počítač obsahujúci klávesnicu, myš, všetky rozhrania a  operačný systém Microsoft Windows 10 ...

Tlačové správy

ESET: Najrozšírenejšie Android ransomwary blokujú mobil vyskakovacím oknom alebo PINom

16.02.2018 14:04

Bezpečnostná spoločnosť ESET sa pri príležitosti tohto mesačného Mobile World kongresu v španielskej Barcelone pozrela na prípady Android ransomwaru, ktoré za posledný rok analyzovala. Z výskumu vyply ...

Tlačové správy

Canon vám k vybraným zrkadlovkám a kamerám pribalí darček v podobe profesionálneho príslušenstva.

16.02.2018 13:53

Spoločnosť Canon pripravila akciu pre koncových zákazníkov na podporu predaja vybranej fototechniky a videotechniky Canon. Princíp akcie Za nákup vybraného fotoaparátu alebo kamery Canon uv ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SUSE 2018

Najnovšie videá