Image
6.2.2013 0 Comments

Ribbon Stereo Bluetooth Streamer – bezdrôtové pripojenie slúchadiel

Aj vám už niekedy napadlo streamovať hudbu z iPhonu, iPodu alebo iPadu do produktu s lepšími reproduktormi, ktoré však nedisponuje žiadnou bezdrôtovou technológiou? Stáva sa vám často, že si pri počúvaní hudby vytrhnete z uší slúchadlá, keď si chcete prepnúť pesničku? Ak je vaša odpoveď aspoň na jednu z týchto otázok kladná, produkt s názvom Ribbon Stereo Bluetooth Streamer od firmy BlueAnt je určené práve pre vás.

blue-ant-ribbon-1.jpg

Ribbon je produkt, ktoré dokáže streamovať hudbu z bluetooth produktu do akéhokoľvek produktu so vstupom AUX pomocou technológie Bluetooth. A to nie je jediné, čo Ribbon dokáže.

Ako to funguje?

Prvý krok je spárovanie produktu s Ribbonom. Tento krok je veľmi jednoduchý, stačí si na iPhone (alebo inom produkte) zapnúť funkciu Bluetooth (Nastavenia -> Všeobecné --> Bluetooth), ten automaticky nájde všetky bluetoothové produkty v blízkosti. Po kliknutí na BlueAnt Ribbon bude iPhone spárovaný s Ribbonom.

blue-ant-ribbon-2.jpg

Tento malý pogumovaný štipec obsahuje výstup AUX, pomocou ktorého ho dokážete pripojiť ku všetkým slúchadlám, k väčšine domácich stereosystémov a takisto k niektorým autorádiám. Inak povedané, Ribbon dokáže bezdrôtovo streamovať hudbu do väčšiny hudobných produktov, ktoré každodenne používate.

Ak sa čudujete, prečo je Ribbon tak nesymetricky ohnutý, nie je to náhoda. Jeho unikátny tvar dovoľuje jednoduché pripevnenie k tričku, taške alebo ďalším veciam, takže ho môžete mať vždy pri sebe.

blue-ant-ribbon-3.jpg

Určite ste si všimli, že Ribbon má na sebe tlačidlá. Play button sa používa na spustenie a prerušenie pesničiek. Tlačidlá hlasitosti implementujú okrem funkcie zvyšovania a znižovania úrovne hlasitosti možnosť preskakovať pesničky. Ribbon má integrovaný mikrofón, takže sa dá využívať aj ako hands-free. Prijať a ukončiť hovor možno pomocou tlačidla Play. Vrchná strana Ribbonu je úmyselné pogumovaná, a tak je Ribbon odolný proti vode a potu.

Ribbon sa dodáva spolu so slúchadlami, náhradnými štupľami, prepojovacím 3,5 mm káblom a adaptérom micro-USB-to-USB, ktorý slúži na nabíjanie. Výrobca uvádza výdrž batérie na šesť hodín prehrávania hudby a dvestopäťdesiat hodín v pohotovostnom režime.

Tento malý vreckový streamer s atraktívnym dizajnom, pôsobivým zvukovým výkonom a všestrannou možnosťou použitia sa dá objednať za cenu 69 dolárov zo stránky BlueAnt.


Zdroj: touchplay.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Huawei Mate 30 Pro si kúpite už aj online, darčeky k nemu dostanete tiež

30.03.2020 00:00

Špeciálny projekt Smartfón Huawei Mate 30 Pro bol k dispozícii výlučne v kamenných predajniach PLANEO Elektro. Spolu s ostatným sortimentom sa aj jeho predaj presunul na web. Ponuku to neovplyvnilo – ...

Technológie

V PLANEO Elektro je 10 % zľava na všetko, 0 % navýšenie splátok a doprava zadarmo!

27.03.2020 00:00

Špeciálny projekt Čističky vzduchu, šijacie stroje, záhradný nábytok, mobily, hračky, lampy, mixéry... Čo by sa vám práve doma zišlo, kúpite lacnejšie a bezpečne v PLANEO Elektro a zajtra to máte dom ...

Technológie

Prehľad digitálnej pomoci od firiem v čase epidémie. Pomáha aj NexTech.

20.03.2020 14:33

Slovenská aliancia pre inovatívnu ekonomiku (SAPIE) pripravila v spolupráci so svojimi 90 členmi veľký zoznam slovenských digitálnych iniciatív, ktoré pomáhajú v čase epidémie koronavírusu. Až 20 rôzn ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_032020

Najnovšie videá