Image
13.1.2014 0 Comments

Rezort obrany chce obstarať IT služby za takmer 7 mil. eur.

euro2.jpg Ministerstvo obrany (MO) SR chce obstarať IT služby v predpokladanej hodnote 6,984 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Predmetom zákazky je zabezpečenie služieb rozvoja a servisnej podpory integrovaného informačného systému Ministerstva obrany Slovenskej republiky. Zadávateľ stanovil lehotu na dokončenie zákazky v trvaní 48 mesiacov. Verejný obstarávateľ požaduje zábezpeku 150 tis. eur.

Uchádzači musia preukázať výšku obratu za posledné tri hospodárske roky minimálne 5,25 mil. eur bez DPH. Okrem iného záujemcovia musia predložiť referenciu za obdobie rokov 2010 až 2012, ktorá sa týkala aplikačnej podpory systému SAP v ozbrojených silách a silových rezortoch v hodnote minimálne jeden milión eur bez DPH. Obstarávateľ požaduje aj rozsiahlu technickú spôsobilosť.

Súťaž je otvorená, pričom zadávateľ sa rozhodol využiť elektronickú aukciu. O víťazovi rozhodne ekonomicky najvýhodnejšia ponuka s tým, že obstarávateľ stanovil aj ďalšie kritéria, ktoré majú pridelenú relatívnu váhu. Uchádzači môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 17. februára.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Informatizácia

Vzniklo Slovenské centrum pre výskum umelej inteligencie – slovak.AI

27.06.2019 00:10

Umelá inteligencia je prelomová technológia, ktorej využitie a aplikácie menia pravidlá hry nielen v obchode, priemysle, verejných politikách, ale aj v poľnohospodárstve, zdravotníctve a vzdelávaní. U ...

Informatizácia

Dodávky pre Huawei od firiem ako Panasonic, Infineon, TSMC a ďalších firiem pokračujú ďalej

24.05.2019 15:25

V nadväznosti na medializované informácie spoločnosť Huawei uviedla, že Panasonic pokračuje v dodávkach pre spoločnosť Huawei na normálnej úrovni. Panasonic to uviedol vo svojom štvrtkovom stanovisku. ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá