Image
4.10.2019 0 Comments

Revolučná tlačiareň HP Neverstop Laser - prvý laserový tank systém na svete

Drobní podnikatelia, ktorí už nechcú riešiť neustále doplňovanie tonerových kaziet do tlačiarne, sa môžu radovať. Od 1. októbra je na slovenskom trhu dostupná vysokokapacitná tlačiareň HP Neverstop Laser. Ako už názov napovedá, jedná sa o inovatívne zariadenie, vďaka ktorému už nebude potrebné robiť vynútené prestávky.

Tonerová kazeta? S HP Neverstop minulosť

HP Neverstop Laser je úplne nový typ laserovej tlačiarne s rýchlym plnením tonera. Minulosťou je tak frustrácia prameniaca z neustáleho prerušovania tlače. Vďaka svojmu inovatívnemu systému dávkovania tonera, ktorý si používateľ ľahko doplní behom niekoľkých sekúnd, umožňuje HP Neverstop Laser majiteľom malých firiem pokračovať v práci a zároveň využívať tlačiareň na maximum.

"Nedávna celosvetová štúdia zistila, že takmer 75% európskych drobných podnikateľov chce tlačiareň, ktorá vyžaduje minimum nastavovania a obsluhy," hovorí Anneliese Olson, Global Head a General Manager, HP Home Printing Solutions a dodáva: "HP Neverstop Laser vďaka svojim revolučným inováciám a digitálnej integrácii ponúka možnosť tlačiť bez vynútených prestávok. Podnikateľ má tak konkurenčnú výhodu a môže sa venovať prosperite svojej firmy."

Okrem časovej úspory prináša tlačiareň HP Neverstop Laser svojim používateľom aj úsporu ekologickú. Sama je totiž z viac ako 25 percent vyrobená z recyklovaného plastu a plniaca časť dokonca zo 75 percent.
Hlavné výhody tlačiarne HP Neverstop Laser:

  • Tlačiareň je priamo z továrne naplnená a pripravená vytlačiť až 5 000 strán bez prerušenia - ideálne pre veľkoobjemovú tlač. Napríklad keď vo firme vytlačíte 417 strán mesačne, tak nemusíte do tlačiarne doplňovať toner až 1 rok!
  • Doplnenie tonera trvá pár sekúnd a bez zašpinenia. Revolučný laserový tank systém HP umožňuje rýchle a jednoduché doplnenie tonera počas 15 sekúnd.
  • Originálna kvalita HP a neuveriteľne ekonomická prevádzka. Originálny toner HP zaobstaráte za 10,90 s výťažnosťou až 2500 strán - teda približná cena tlače 1 strany je 0,00436 eura.
  • Konektivita a mobilita3 – HP Smart App, najlepšia mobilná aplikácia vo svojej triede, ponúka jednoduché mobilné skenovanie a tlač. Na stiahnutie v App Store alebo Google Play.

Ceny a dostupnosť

Nové modely laserových tlačiarní HP Neverstop sú v predaji na Slovensku od 1. októbra u všetkých predajcov za výrobcom odporúčanú cenu:

HP Neverstop Laser 1000w:                   224 EUR
HP Neverstop Laser MFP 1200w:          265 EUR

Autor: HP Inc.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

IvankaNet je ďalšou akvizíciou Slovanetu

22.10.2019 23:55

Novým partnerom a vlastníkom spoločnosti IvankaNet Home, s.r.o. a jej internetovej siete sa od októbra 2019 stáva telekomunikačná spoločnosť Slovanet. IvankaNet je poskytovateľ najmä bezdrôtového Wi-F ...

Tlačové správy

CZ: Philips TV predstavuje dve nové rady OLED+

22.10.2019 23:43

Společnost TP Vision, výrobce televizorů Philips, na veletrhu IFA 2019 představila dva nové modely OLED+, které se mohou pochlubit bezkonkurenčním zvukem od legendární britské společnosti Bowers & ...

Tlačové správy

Atos ponúka riešenie, ktoré zjednodušuje prihlasovanie a zvyšuje bezpečnosť

21.10.2019 14:53

Počítač, e-mailová schránka, firemné aplikácie. Koľkokrát sa každé ráno prihlasujete vy? Heslá sa medzi zamestnancami netešia veľkej popularite, najmä ak sú pri ich vytváraní viazaní pravidlami ako je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Brother_300x600

Najnovšie videá

Dgitalna medicina
MANDAYIT 2019