Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Reproduktor, ktorý zobrazí aj texty pesničiek (video)

0

Japonská spoločnosť COTODAMA sa spojila s módnou značkou Saint Laurent, aby spolu vytvorili limitovanú edíciu úplne čiernej verzie reproduktora Lyric Speaker Canvas, ktorú bude možné kúpiť iba v obchodoch Rive Droite. COTODAMA vyrába dva druhy textových reproduktorov, ktoré počas prehrávania hudby zobrazujú texty piesní.

Reproduktor Lyric Speaker Canvas bol uvedený v minulom roku a pôvodne mal strieborný a čierny dizajn. Strieborná zadná doska je reproduktor, zatiaľ čo čierna predná doska je obrazovka, ktorá zobrazuje texty pesničiek. Reproduktor má zaujímavý dizajn, vyzerá, akoby to bol obal vinylovej platne opretý o stenu.  

Pri prehrávaní hudby sa spojí s databázami, ako je PetitLyrics, odkiaľ čerpá texty piesní. Tie sa potom zobrazujú súčasne s pesničkou, pričom sa analyzuje aj typ skladby a prispôsobí sa jej výber písiem a animácií. Ak sa text piesne nenájde, na obrazovke sa zobrazia abstraktné animácie, ktoré sa pohybujú v synchronizácii s hudbou.

Reproduktor sa spája cez Wi-Fi s Airplay, Google Cast a Spotify Connect v prípade iOS a s Google Cast a Spotify Connect, ak máte zariadenie s Androidom. Ak používate Android, je tu kompatibilita s Amazon Music, Google Play Music, Spotify a YouTube Music. Verzia iOS podporuje aj Apple Music a niekoľko ďalších regionálnych služieb.

Technické parametre tejto edície reproduktora sú rovnaké ako v prípade originálu, ibaže na zadnej čiernej časti je logo Saint Laurent. Cena je však o niekoľko stoviek vyššia. V obchodoch Saint Laurent Rive Droite v Paríži a Los Angeles si ho môžete kúpiť za 1995 EUR (2241 dolárov).

Zdroj: theverge.com.

Redakcia

Všetky autorove články
reproduktor audio hudba zabava zvuk technika

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať