Image
24.6.2014 0 Comments

Recenzia: obnova zmazaných kontaktov, správ, fotiek, poznámok či udalostí z kalendára pre iPhone

ios-7-zariadenia.jpg Operačný systém iOS je pre používateľa uzavretý. K súborom sa nedá pristupovať priamo ako v prípade Androidu. Našťastie existujú užitočné nástroje, ktoré vám tieto súbory sprístupnia, prípadne umožnia vykonávať zložitejšie operácie, napr. obnovu dát.

To je hlavná funkcia utility iSkysoft Free iPhone Data Recovery. Funguje v dvoch režimoch - dáta môžete obnovovať priamo z iPhonu alebo z lokálnej iTunes zálohy. Program je z pohľadu používateľa veľmi intuitívny. Stačí si vybrať typ obnovy, počkať pár minút na dokončenie skenu zariadenia alebo zálohy a vybrať si žiadané súbory.

iSkysoft Free iPhone Data Recovery.jpg

iSkysoft Free iPhone Data Recovery dokáže obnoviť aktuálne aj zmazané kontakty, správy, prílohy v správach, poznámky, udalosti z kalendáru, audio nahrávky aj históriu volania. Treba však počítať s určitými obmedzeniami - neobnoví vám staré fotografie, ak ste medzičasom úložisko na telefóne zaplnili iným obsahom.

Páči sa nám aj prístup k iTunes zálohám, z ktorých je možné vybrať konkrétne súbory. To je funkcia, ktorú iTunes nepodporuje. Na druhej strane, väčšina používateľov dnes ukladá svoje zálohy do iCloudu a v tomto smere vám program nepomôže.

iSkysoft Free iPhone Data Recovery_1.JPG

iSkysoft Free iPhone Data Recovery je užitočná utilita, ktorú nebudete používať každý deň. Ak však budete mať problém - napr. prídete o dáta kvôli nepodarenej aktualizácii alebo omylom obnovíte zariadenie do továrenských nastavení bez zálohovania dát, potom tento nástroj vyskúšajte. Možnože vás zachránite. Program je dostupný v bezplatnej a platenej verzii pre Windows a Mac. Bezplatná verzia limituje počet súborov, ktoré môžete obnoviť. Softvér je kompatibilný so všetkými iOS zariadeniami.

Zdroj: iskysoft.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Recenzie

Microsoft Surface Laptop 3 s procesorom AMD Ryzen

20.02.2020 00:00

Zariadenia Surface sú už tradične pokusom Microsoftu o dosiahnutie synergie medzi hardvérom a softvérom, takže sa považujú za akési etalóny zariadení s operačným systémom Windows. Zatiaľ čo Surface La ...

Recenzie

Canon 90D - vlajková zrkadlovka so snímačom APS-C

18.02.2020 00:10

Nová zrkadlovka Canon EOS 90 D sa môže pýšiť prívlastkom vlajkový model, samozrejme, v kategórii zrkadloviek so snímačom APS-C. Podľa číselného označenia je nástupcom populárneho modelu EOS 80D, no zd ...

Recenzie

Saramonic Blink 500 B2 / Splnené túžby

06.02.2020 13:54

V novinárskej praxi sa často ocitáme v situáciách, keď chceme zaznamenať rozhovor dvoch osôb. Často je to však na rôznych akciách či výstavách, kde je redaktor sám a potrebuje optimalizovať veľkosť a ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Hackkosice_2020

Najnovšie videá