Image
24.6.2014 0 Comments

Recenzia: obnova zmazaných kontaktov, správ, fotiek, poznámok či udalostí z kalendára pre iPhone

ios-7-zariadenia.jpg Operačný systém iOS je pre používateľa uzavretý. K súborom sa nedá pristupovať priamo ako v prípade Androidu. Našťastie existujú užitočné nástroje, ktoré vám tieto súbory sprístupnia, prípadne umožnia vykonávať zložitejšie operácie, napr. obnovu dát.

To je hlavná funkcia utility iSkysoft Free iPhone Data Recovery. Funguje v dvoch režimoch - dáta môžete obnovovať priamo z iPhonu alebo z lokálnej iTunes zálohy. Program je z pohľadu používateľa veľmi intuitívny. Stačí si vybrať typ obnovy, počkať pár minút na dokončenie skenu zariadenia alebo zálohy a vybrať si žiadané súbory.

iSkysoft Free iPhone Data Recovery.jpg

iSkysoft Free iPhone Data Recovery dokáže obnoviť aktuálne aj zmazané kontakty, správy, prílohy v správach, poznámky, udalosti z kalendáru, audio nahrávky aj históriu volania. Treba však počítať s určitými obmedzeniami - neobnoví vám staré fotografie, ak ste medzičasom úložisko na telefóne zaplnili iným obsahom.

Páči sa nám aj prístup k iTunes zálohám, z ktorých je možné vybrať konkrétne súbory. To je funkcia, ktorú iTunes nepodporuje. Na druhej strane, väčšina používateľov dnes ukladá svoje zálohy do iCloudu a v tomto smere vám program nepomôže.

iSkysoft Free iPhone Data Recovery_1.JPG

iSkysoft Free iPhone Data Recovery je užitočná utilita, ktorú nebudete používať každý deň. Ak však budete mať problém - napr. prídete o dáta kvôli nepodarenej aktualizácii alebo omylom obnovíte zariadenie do továrenských nastavení bez zálohovania dát, potom tento nástroj vyskúšajte. Možnože vás zachránite. Program je dostupný v bezplatnej a platenej verzii pre Windows a Mac. Bezplatná verzia limituje počet súborov, ktoré môžete obnoviť. Softvér je kompatibilný so všetkými iOS zariadeniami.

Zdroj: iskysoft.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Recenzie

SanDisk iXpand Flash Drive V2 (32 GB) / Extra priestor pre zariadenia Apple

15.11.2019 11:20

Smartfóny iPhone a tablety iPad síce stále nemajú slot na pamäťové karty, no fyzické úložisko sa dá pohodlne rozšíriť pamäťovým kľúčom. SanDisk pre takéto flash disky vedie produktový rad iXpand a naj ...

Recenzie

ADATA SD600Q (480 GB) / Prenosné SSD pre každého

14.11.2019 10:46

SSD sú technicky najlepšie externé médiá. Oproti flash diskom a HDD sú rýchlejšie, odolnejšie a spoľahlivejšie, no aj drahšie. Po zlacnení pamätí NAND a poklese cien kompletných SSD však už nie tak pr ...

Recenzie

GoodRAM Card IRDM (64 GB) IR-S3A0-0640R12 / SD karta do bežných zariadení

14.11.2019 09:38

Občas je dobré otestovať aj úplne obyčajné príslušenstvo, ktoré sa nezriedka kupuje bez väčších príprav, skrátka spontánne podľa momentálnej situácie v obchode. Tentoraz to bude lacná pamäťová karta d ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Brother_300x600

Najnovšie videá