Prvý IQOS STORE v Bratislave prináša zmenu do života dospelých fajčiarov

Tlačové správy
2

IQOS, elektronické zariadenie na zahrievanie tabaku, ktoré mení život už 5 miliónom dospelých fajčiarov na celom svete a viac ako 50 tisícom na Slovensku, oslávilo minulý týždeň vo štvrtok otvorenie svojho prvého obchodu v Bratislave. Toto mimoriadne podujatie si nenechali ujsť ani niektoré slávne slovenské osobnosti. Nechýbali medzi nimi moderátor Matúš Krnčok, štylista Andrej Kusalík, režisér Michal Nemtuda a ďalší priaznivci značky.

Večerom sprevádzal moderátor Bruno Ciberej. Predstavil novú bezdymovú revolúciu a netajil sa, že sám je fanúšikom tohto elektronického zariadenia: "IQOS používam už viac ako rok. Okrem toho, že je to cool zariadenie, bolo moje rozhodnutie prejsť na IQOS jednoduché. Nefajčiar už nezistí, že som práve dopoužíval tabakový výrobok. Neriešim ani, kam zahodiť popol, keďže žiadny nie je. Použitú náplň jednoducho zbalím do krabičky a vyhodím pri prvej možnej príležitosti.

Známy slovenský rapper Majself sa na otvorení IQOS boutique i na afterparty zúčastnil aj s manželkou. S IQOS a bez cigariet funguje zatiaľ len pár dní. Ako však hovorí: „Zatiaľ veľký top, žiadne negatívne stavy, skôr sa mi pomaly znovu štartuje čuch.“

Moderátor Matúš Krnčok k tomu dodal: „Prešiel som už dávnejšie na IQOS a je to lepšia voľba aj pre moju rodinu. Nesmrdím im ako po cigarete.“

Ako špeciálny hudobný hosť vystúpila na akcii skvelá Celeste Buckingham spoločne s King Shaolin a postarali sa tak o poriadnu show. Dobrú náladu až do polnoci následne rozprúdil DJ Roman Zámožný. Ten je mnohým známy aj ako úspešný hudobný producent, ktorý má na konte niekoľko spoluprác so zvučnými menami domácej i svetovej scény.

Nový IQOS boutique sa nachádza v nákupnom centre Eurovea a má rozlohu takmer 120 m2. Zákazníkom ponúka široký výber zariadení a tiež príslušenstva IQOS, akými sú limitované série výrobkov, elegantné puzdra alebo farebné náhradné kryty či tri varianty tabakových náplní HEETS. Záujemcovia tu tiež majú možnosť nechať si bezplatne vygravírovať na svoj IQOS originálny nápis či obrázok podľa vlastného želania. Elegantný priestor predajne ponúka i možnosť príjemného posedenia. Poskytuje tak individuálny a prvotriedny servis všetkým zákazníkom. Čistý, sofistikovaný a kozmopolitný štýl značky sa premietol do dizajnu nábytku, osvetlenia, dekorácií a špecifickej vône IQOS STORE.

Tento jedinečný produkt sa už stal súčasťou moderného životného štýlu obyvateľov mnohých svetových metropol. Obľúbili si ho v Miláne, Tokiu či Berlíne a v ďalších mestách. Teraz prišla na rad Slovenská republika a Bratislava, kde vlajkový obchod našiel svoje nové miesto.

Stále viac Slovákov objavuje výhody, ktoré IQOS ponúka. Pre dospelých fajčiarov predstavuje potenciálne menej škodlivú alternatívu ku tradičným cigaretám. Tabak zahrieva, ale nespaľuje. Je bez dymu aj popola, s menším množstvom zápachu.

IQOS produkuje v priemere o 90 - 95 % menej škodlivých látok v porovnaní s cigaretami. Úplný prechod na IQOS je pre dospelých fajčiarov lepšou voľbou, pretože môže predstavovať menšie riziko pre ich zdravie než pokračovanie s fajčením. To však neznamená, že IQOS je bez rizika. Najlepšou voľbou je prestať užívať akékoľvek tabakové výrobky.

Ak chcete získať viac informácií o názoroch spoločnosti Philip Morris International, navštívte pmi.com

Zobrazit Galériu

PRime time, s.r.o.

Všetky autorove články
IQOS elektronicke fajcenie obchod kamenna predajna

2 komentáre

Titulok nesmie byť prázdne reakcia na: Prvý IQOS STORE v Bratislave prináša zmenu do života dospelých fajčiarov

3.7.2018 08:07
budu postupne predstaveni aj dodavatelia a ich aplikatory na ostatne statom podporovane drogy?

Gratulujem reakcia na: Prvý IQOS STORE v Bratislave prináša zmenu do života dospelých fajčiarov

29.6.2018 17:06
Gratulujem, Philip Morris si už aj z Vašej redakcie urobil děfku.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať