Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Prepínač Zyxel XS3800-28 prináša revolúciu do školských a firemných sietí

Tlačové správy
0

Spoločnosť Zyxel Communications oznámila uvedenie dynamického 10 gigabitového agregačného prepínača XS3800-28. Zariadenie, ktoré je navrhnuté s ohľadom na potreby škôl, malých a stredne veľkých organizácií, v sebe spojuje výkon, flexibilitu a stabilitu nutnú k bezproblémovému fungovaniu zložitých sietí.

Spústa portových kombinácií pre maximálnu flexibilitu
Vďaka svojim 8 kombinačným portom tento všestranný prepínač zvláda až 24 pripojení optickým káblom SFP+ s rýchlosťou 10G alebo 12 pripojení medeným káblom RJ-45 s rýchlosťou 10G. Toto flexibilné vyhotovenie umožňuje sieť nastaviť podľa aktuálnych potrieb a v prípade ich zmeny jednoducho realizovať jej rekonfiguráciu.

Našou snahou bolo ukázať, že adaptabilita a široké možnosti konfigurácie sieťového produktu môžu byť rovnako dôležité parametry ako napríklad výkon a rýchlosť,“ poznamenáva Martin Bratičák, Head of Channel CEE. „Model XS3800-28 je navrhnutý tak, aby uspokojil súčasné aj budúce nároky kladené na školské a firemné siete.”

Všetko, čo potrebuje centrálny prepínač
Model XS3800-28 ponúka vyššiu prepínaciu kapacitu, väčšiu L3 sieť a vynikajúci výkon CPU, čo ho predurčuje k inštaláciám vyžadujúcim rozsiahlu agregáciu. Pokiaľ chcete vytvoriť pokročilú sieť vyznačujúcu sa nízkou latenciou a 10G centrálnou architektúrou pre vysokú hustotu prevádzky, potom sa bez agregačného prepínača tohoto kalibru neobídete.

Medzi ďalšie silné stránky prepínača patrí odolnosť a vysoká prevádzkyschopnosť. V prípade zlej konfigurácie môžete pomocou tlačidla pre obnovu okamžite prejsť na záložné pripojenie. A pre prípad zlyhania primárnej napájacej jednotky je prepínač vybavený duálnym napájaním. Vďaka svojmu vysoko kvalitnému hardvéru je model XS3800-28 zárukou bezproblémového fungovania siete.

Multigigabitový prepínač pripravený na budúcnosť
Ako multigigabitový prepínač je model XS3800-28 nutnosťou pre všetky vzdelávacie inštitúcie a firmy vyžadujúce špičkovú funkcionalitu svojej siete. Pomocou medených portov podporujúcich rýchlosť 100 M, 1 G, 2,5 G, 5 G a 10 G dokáže tento výkonný prepínač predchádzať degradácii pripojení a problémom, s ktorými sa často potýkajú produkty s rýchlosťou 2,5/5 G, ako napr. servery a úložiská. Model XS3800-28 je naviac kompatibilný s káblami kategórie CAT5e, takže nevyžaduje nákup drahých káblov CAT6.

Zyxel Communications

Všetky autorove články
ZyXEL prepinac skola mala stredna organizacia siet kapacita flexibilita

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať