Image
27.2.2019 0 Comments

Prepínač Zyxel XS3800-28 prináša revolúciu do školských a firemných sietí

Spoločnosť Zyxel Communications oznámila uvedenie dynamického 10 gigabitového agregačného prepínača XS3800-28. Zariadenie, ktoré je navrhnuté s ohľadom na potreby škôl, malých a stredne veľkých organizácií, v sebe spojuje výkon, flexibilitu a stabilitu nutnú k bezproblémovému fungovaniu zložitých sietí.

Spústa portových kombinácií pre maximálnu flexibilitu
Vďaka svojim 8 kombinačným portom tento všestranný prepínač zvláda až 24 pripojení optickým káblom SFP+ s rýchlosťou 10G alebo 12 pripojení medeným káblom RJ-45 s rýchlosťou 10G. Toto flexibilné vyhotovenie umožňuje sieť nastaviť podľa aktuálnych potrieb a v prípade ich zmeny jednoducho realizovať jej rekonfiguráciu.

Našou snahou bolo ukázať, že adaptabilita a široké možnosti konfigurácie sieťového produktu môžu byť rovnako dôležité parametry ako napríklad výkon a rýchlosť,“ poznamenáva Martin Bratičák, Head of Channel CEE. „Model XS3800-28 je navrhnutý tak, aby uspokojil súčasné aj budúce nároky kladené na školské a firemné siete.”

Všetko, čo potrebuje centrálny prepínač
Model XS3800-28 ponúka vyššiu prepínaciu kapacitu, väčšiu L3 sieť a vynikajúci výkon CPU, čo ho predurčuje k inštaláciám vyžadujúcim rozsiahlu agregáciu. Pokiaľ chcete vytvoriť pokročilú sieť vyznačujúcu sa nízkou latenciou a 10G centrálnou architektúrou pre vysokú hustotu prevádzky, potom sa bez agregačného prepínača tohoto kalibru neobídete.

Medzi ďalšie silné stránky prepínača patrí odolnosť a vysoká prevádzkyschopnosť. V prípade zlej konfigurácie môžete pomocou tlačidla pre obnovu okamžite prejsť na záložné pripojenie. A pre prípad zlyhania primárnej napájacej jednotky je prepínač vybavený duálnym napájaním. Vďaka svojmu vysoko kvalitnému hardvéru je model XS3800-28 zárukou bezproblémového fungovania siete.

Multigigabitový prepínač pripravený na budúcnosť
Ako multigigabitový prepínač je model XS3800-28 nutnosťou pre všetky vzdelávacie inštitúcie a firmy vyžadujúce špičkovú funkcionalitu svojej siete. Pomocou medených portov podporujúcich rýchlosť 100 M, 1 G, 2,5 G, 5 G a 10 G dokáže tento výkonný prepínač predchádzať degradácii pripojení a problémom, s ktorými sa často potýkajú produkty s rýchlosťou 2,5/5 G, ako napr. servery a úložiská. Model XS3800-28 je naviac kompatibilný s káblami kategórie CAT5e, takže nevyžaduje nákup drahých káblov CAT6.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Festival Art & Tech Days ukáže, ako vyzerá spojenie svetov umenia a technológií

11.10.2019 11:22

Jazyk a komunikácia predstavujú základ interakcie medzi ľuďmi. Čo sa však stane, ak do rovnice pridáme roboty, umelú inteligenciu či softvér? Presne to skúma tohtoročná téma „Beyond Words“ festivalu A ...

Tlačové správy

CZ: Veľkoformátový herný monitor ROG Swift PG65UQ ide na trh

10.10.2019 22:01

ASUS uvede během října na český a slovenský trh velkoformátový herní displej Swift PG65UQ (Big Format Gaming Display – BFGD) ze své herní divize Republic of Gamers (ROG). ROG Swift PG65UQ disponuje 65 ...

Tlačové správy

CZ: Ako mať najlepší filmový zvuk- soundbary a systémy domáceho kina

10.10.2019 21:58

Velké ploché televizory jsou dnes tenké jako mobilní telefony. To má však negativní vliv na kvalitu zvuku. Působivé ozvučení se alespoň prozatím do tak tenkých panelů nevejde. Proto roste v poslední d ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

MANDAYIT 2019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019