SAMSUNG_06202 M SAMSUNG_06202 M SAMSUNG_06202 M Advertisement

Prenosný párty reproduktor Panasonic TMAX10 / Nekonečná párty kdekoľvek

0

Špeciálny projekt

Ak hľadáte dokonalé ozvučenie pre váš večierok či vonkajšiu akciu, reproduktor Panasonic SC-TMAX10 je tou správnou voľbou. Vďaka bezdrôtovému Bluetooth pripojeniu môžete prehrávať obľúbené skladby priamo z mobilu alebo tabletu, no súčasťou je aj USB vstup.

O pohlcujúci zvukový zážitok sa postará výkon 300 W a 20 cm woofer s dvoma zosilňovačmi Dual Drive, ktorý vás doslova obklopí dynamickým zvukom a rezonujúcimi basmi. Tie sú umocnené unikátnou konštrukciou Airquake Bass, ktorá vytláča vzduch smerom dopredu pre čo najsilnejší zážitok z počúvania.

Pomocou mobilnej aplikácie MAX Juke môžete ovládať prehrávanie hudby na diaľku, nastavovať zvukové efekty alebo prispôsobiť ekvalizér aktuálnym potrebám. Stačí pár pohybov a stane sa z vás skúsený DJ, ktorý rozvíri každú oslavu a rozhýbe tanečný parket.

Zábavnú karaoke párty s priateľmi môžete vyskúšať vďaka funkcii karaoke a s dvoma konektormi na pripojenie mikrofónov, ktorými párty speaker Panasonic TMAX10 disponuje. S podporou zvukových efektov a funkciou Echo bude váš hlas znieť úplne impozantne kdekoľvek, či už v záhrade, v parku, doma či v klubovni. Vo vonkajšom priestore je reproduktor možné napájať z externej powerbanky. Kompaktné telo so zabudovanou rukoväťou umožní ľahkú manipuláciu s reproduktorom. Odporúčaná MOC je 269 eur.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať