Prenosný monitor PhonePad premení váš telefón na tablet

1

Na portáli Kickstarter beží kampaň na nový prenosný monitor PhonePad, ktorý je schopný premeniť inteligentný telefón na tablet a je navrhnutý tak, aby podporoval všetky smartfóny a počítače. Prví prispievatelia ho môžu získať od 219 dolárov, čo predstavuje zľavu 37 % z odporúčanej maloobchodnej ceny. Ak pôjde všetko podľa plánu, dodávky by sa mali začať v novembri 2020.

Tvorcovia tvrdia, že na rozdiel od iných prenosných monitorov, ktoré fungujú iba s niekoľkými modelmi telefónov, PhonePad je univerzálne kompatibilný so všetkými smartfónmi vrátane iPhonov. Potrebujete iba váš telefón a nabíjací kábel, nevyžaduje sa pripojenie Wi-Fi ani žiadne ďalšie zariadenia na streamovanie zo smartfónov. PhonePad však spolupracuje aj s ďalšími zariadeniami s podporou HDMI vrátane notebookov, herných konzol a zrkadloviek.

Prenosný monitor má 15,6-palcový 10-bodový multitouch FHD displej, ultratenký dizajn a počas používania nabíja váš smartfón. Na komfortnú prácu či hranie môžete k PhonePadu pripojiť klávesnicu a myš, prípadne herný ovládač.

Zdroj: geeky-gadgets.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

Objav kolesa reakcia na: Prenosný monitor PhonePad premení váš telefón na tablet

23.10.2020 05:10
Na alze za 250€
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať