Image
16.8.2018 0 Comments

Prémiové produkty spoločnosti LG opäť získali prestíže ocenenie EISA

Inovácie spoločnosti LG Electronics (ďalej „LG“), najmä v oblasti vysokej technickej kvality a dizajnu, získali spoločnosti uznanie od organizácie European Imaging and Sound Association (EISA). Jednalo sa najmä o televízory OLED a SUPER UHD, reproduktor LG XBOOM a soundbar LG SK10, tie boli ocenené za svoju vysokú konkurencieschopnosť v kategóriách, v ktorých bola hodnotená špičková kvalita obrazu, celková výkonnosť či jedinečnosť zvuku.

OLED televízor LG (model OLED65E8) získal ocenenie EISA PREMIUM OLED TV 2018-2019 a zaznamenal tak siedme víťazstvo OLED technológie spoločnosti LG v rade. Televízor bol chválený za svoju kvalitu obrazu riadenou procesorom α (Alpha) 9, ktorý poskytuje verné zobrazenie s neuveriteľne bohatými farbami, ostrosťou a hĺbkou, zaisťujúci väčšiu realistickosť. Porota EISA ocenila aj zvuk Dolby Atmos™ a predné reproduktory, ktoré vytvárajú tak ohromujúci audiovizuálny zážitok, ako si len možno predstaviť. Spomenutý bol aj dizajn „obraz na skle“, a to za to, ako dokonale zapadá do každého prostredia.

SUPER UHD televízor LG (model 65SK9500) získal ocenenie EISA ARTIFICIAL INTELLIGENCE TV 2018-2019 za to, že poskytuje najlepší obraz LCD televízora vďaka kombinácii technológií, medzi ktoré patrí Nano Cell, Full-Array Local Dimming (FALD) a procesor α (Alpha ) 7.

SUPER UHD televízor LG ponúka hustejšie podsvietenie cez celú obrazovku a výrazne zlepšuje úroveň čiernej a rozmery obrazu prostredníctvom nezávislého riadenia oblastí LED osvetlenia. To poskytuje lepšie tieňove detaily a obmedzuje únik svetla, čo zaisťuje lepší lokálny kontrast, ktorý je dôležitý pri sledovaní HDR obsahu. Vďaka inovatívnemu displeju Nano Cell sa televízni diváci môžu tešiť vynikajúcej presnosti a konzistencii farieb zo širokých pozorovacích uhlov, bez toho, aby tým utrpela kvalita obrazu.

EISA ďalej vyznamenala špičkový reproduktor LG XBOOM (model WK7), ocenením EISA ARTIFICIAL INTELLIGENCE LOUDSPEAKER 2018-2019, a to najmä vďaka vynikajúcej kvalite zvuku. Technická spolupráca so spoločnosťou Meridian, britskými priekopníkmi v oblasti audia s vysokým rozlíšením umožnila získať Hi-Fi zvuk, precíznu reprodukciu hlasu a presné basy. Audio s vysokým rozlíšením reproduktora LG XBOOM je kompatibilné s kvalitnými bezstratovými súbormi, čo mu dáva schopnosť verne reprodukovať zvuky pôvodne nahrané v štúdiu. Na českom a slovenskom trhu nie je produkt momentálne dostupný. Očakáva sa vo štvrtom kvartály tohto roka.

PC forum

Víťaz ceny EISA SOUNDBAR 2018-2019, model LG SK10, je ohromujúci soundbar s vysokým výkonom 550 W a podporou usporiadania kanálov 5.1.2 s využitím možností technológie Dolby Atmos®, čo mu umožňuje tvoriť pohlcujúci zvuk zo všetkých smerov, dokonca aj zo stropu. Vďaka technológii Meridian sa LG SK10 honosí vysokým výkonom, ktorý obklopí poslucháča bohatým a bezchybným zvukom a rečou a hudbe dá mimoriadnu čistotu.

LG SK10 je kompatibilný s kvalitnými bezstratovými audio súbormi a dokonale reprodukuje zvuk nahraný v štúdiu a okrem toho ponúka aj funkciu konverzie zvuku, ktorá zvýši kvalitu štandardných audio súborov na 24 bit / 192 kHz, čo zvýrazní jemné detaily a nuansy jednotlivých stôp. Tento soundbar s vysokým rozlíšením má estetický dizajn, ktorý sa hodí pod špičkové televízory.

„Spoločnosť LG bola a naďalej je kľúčovým globálnym hráčom v oblasti výroby prémiových produktov uľahčujúcim zákazníkom bežný život a ponúka im novú úroveň moderných technológií v ich domácnostiach, čo je v súlade s naším poslaním, spraviť im život pohodlnejší cez zavádzanie pokrokových technológií“ hovorí Brian Kwon, prezident LG Home Entertainment Company.

Návštevníci stánku LG v hale 18 výstaviska Messe Berlin budú mať od 31. augusta do 5. septembra možnosť získať skúsenosti so sortimentom prémiových produktov spoločnosti LG z prvej ruky.

Autor: Nydrle s.r.o

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zbor väzenskej a justičnej stráže bude fungovať elektronicky, čo ušetrí prácu zamestnancom

15.02.2019 14:14

Zbor väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) bude fungovať modernejšie a hlavne elektronicky. Nový informačný systém, ktorý v ústavoch zboru zavedú, ušetrí 520 pracovných miest a administratívne odbremení ...

Tlačové správy

Nikon vyvíja firmvér pre full-frame mirrorless fotoaparáty Z 7 a Z 6

15.02.2019 12:08

Nikon oznamuje vývoj nového firmvéru pre svoje full-frame mirrorless fotoaparáty Nikon Z 7 a Nikon Z 6. Firmvér prinesie nové funkcie ako AF s detekciou očí, nekomprimované video a podporu pamäťových ...

Tlačové správy

Nová vlajková loď spoločnosti iRobot® – robotický vysávač Roomba® i7+ – posúva pohodlie a ovládanie na novú úroveň

15.02.2019 11:05

iRobot Corp. (NASDAQ: IRBT), líder v spotrebnej robotike, dnes na Slovensku predstavil robotický vysávač Roomba® i7+ s automatickou vyprázdňovacou stanicou Clean Base™. Roomba i7+ prináša do segmentu ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Apsara Yogaton

Najnovšie videáPC forum button