PC REVUE
Image
16.8.2018 0 Comments

Prémiové produkty spoločnosti LG opäť získali prestíže ocenenie EISA

Inovácie spoločnosti LG Electronics (ďalej „LG“), najmä v oblasti vysokej technickej kvality a dizajnu, získali spoločnosti uznanie od organizácie European Imaging and Sound Association (EISA). Jednalo sa najmä o televízory OLED a SUPER UHD, reproduktor LG XBOOM a soundbar LG SK10, tie boli ocenené za svoju vysokú konkurencieschopnosť v kategóriách, v ktorých bola hodnotená špičková kvalita obrazu, celková výkonnosť či jedinečnosť zvuku.

OLED televízor LG (model OLED65E8) získal ocenenie EISA PREMIUM OLED TV 2018-2019 a zaznamenal tak siedme víťazstvo OLED technológie spoločnosti LG v rade. Televízor bol chválený za svoju kvalitu obrazu riadenou procesorom α (Alpha) 9, ktorý poskytuje verné zobrazenie s neuveriteľne bohatými farbami, ostrosťou a hĺbkou, zaisťujúci väčšiu realistickosť. Porota EISA ocenila aj zvuk Dolby Atmos™ a predné reproduktory, ktoré vytvárajú tak ohromujúci audiovizuálny zážitok, ako si len možno predstaviť. Spomenutý bol aj dizajn „obraz na skle“, a to za to, ako dokonale zapadá do každého prostredia.

SUPER UHD televízor LG (model 65SK9500) získal ocenenie EISA ARTIFICIAL INTELLIGENCE TV 2018-2019 za to, že poskytuje najlepší obraz LCD televízora vďaka kombinácii technológií, medzi ktoré patrí Nano Cell, Full-Array Local Dimming (FALD) a procesor α (Alpha ) 7.

SUPER UHD televízor LG ponúka hustejšie podsvietenie cez celú obrazovku a výrazne zlepšuje úroveň čiernej a rozmery obrazu prostredníctvom nezávislého riadenia oblastí LED osvetlenia. To poskytuje lepšie tieňove detaily a obmedzuje únik svetla, čo zaisťuje lepší lokálny kontrast, ktorý je dôležitý pri sledovaní HDR obsahu. Vďaka inovatívnemu displeju Nano Cell sa televízni diváci môžu tešiť vynikajúcej presnosti a konzistencii farieb zo širokých pozorovacích uhlov, bez toho, aby tým utrpela kvalita obrazu.

EISA ďalej vyznamenala špičkový reproduktor LG XBOOM (model WK7), ocenením EISA ARTIFICIAL INTELLIGENCE LOUDSPEAKER 2018-2019, a to najmä vďaka vynikajúcej kvalite zvuku. Technická spolupráca so spoločnosťou Meridian, britskými priekopníkmi v oblasti audia s vysokým rozlíšením umožnila získať Hi-Fi zvuk, precíznu reprodukciu hlasu a presné basy. Audio s vysokým rozlíšením reproduktora LG XBOOM je kompatibilné s kvalitnými bezstratovými súbormi, čo mu dáva schopnosť verne reprodukovať zvuky pôvodne nahrané v štúdiu. Na českom a slovenskom trhu nie je produkt momentálne dostupný. Očakáva sa vo štvrtom kvartály tohto roka.

Víťaz ceny EISA SOUNDBAR 2018-2019, model LG SK10, je ohromujúci soundbar s vysokým výkonom 550 W a podporou usporiadania kanálov 5.1.2 s využitím možností technológie Dolby Atmos®, čo mu umožňuje tvoriť pohlcujúci zvuk zo všetkých smerov, dokonca aj zo stropu. Vďaka technológii Meridian sa LG SK10 honosí vysokým výkonom, ktorý obklopí poslucháča bohatým a bezchybným zvukom a rečou a hudbe dá mimoriadnu čistotu.

LG SK10 je kompatibilný s kvalitnými bezstratovými audio súbormi a dokonale reprodukuje zvuk nahraný v štúdiu a okrem toho ponúka aj funkciu konverzie zvuku, ktorá zvýši kvalitu štandardných audio súborov na 24 bit / 192 kHz, čo zvýrazní jemné detaily a nuansy jednotlivých stôp. Tento soundbar s vysokým rozlíšením má estetický dizajn, ktorý sa hodí pod špičkové televízory.

„Spoločnosť LG bola a naďalej je kľúčovým globálnym hráčom v oblasti výroby prémiových produktov uľahčujúcim zákazníkom bežný život a ponúka im novú úroveň moderných technológií v ich domácnostiach, čo je v súlade s naším poslaním, spraviť im život pohodlnejší cez zavádzanie pokrokových technológií“ hovorí Brian Kwon, prezident LG Home Entertainment Company.

Návštevníci stánku LG v hale 18 výstaviska Messe Berlin budú mať od 31. augusta do 5. septembra možnosť získať skúsenosti so sortimentom prémiových produktov spoločnosti LG z prvej ruky.

Autor: Nydrle s.r.o

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

World Usability Day 2018: Ako zlepšiť používateľský zážitok v dopravných službách

16.11.2018 14:38

Slovenská User Experience Asociácia (SUXA) v druhý novembrový štvrtok pripravila už ôsmu konferenciu pod hlavičkou celosvetovej iniciatívy World Usability Day (WUD). Chce tak pri príležitosti Svetovéh ...

Tlačové správy

Balíky internetovej televízie Kuki prechádzajú do populárnej „trial“ verzie

16.11.2018 13:51

Používatelia internetovej televízie Kuki si oddnes môžu vyskúšať plnohodnotné balíky služieb počas 14 dní úplne zadarmo. Balíky Kuki malá a Kuki veľká prechádzajú do populárnej formy skúšobnej verzie. ...

Tlačové správy

ITAPA 2018: Prichádza rok zúčtovania

16.11.2018 10:56

Slovensko na informatizáciu verejnej správy vynaložilo nemalé prostriedky, čas zúčtovania sa blíži. A to ako na strane štátu, tak aj verejnosti. Ľudia by tiež po novom mali vždy vedieť, aké dáta o nic ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

DOCKITIN

Najnovšie videáPC forum button