SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W Advertisement

Prehľad: Najlepšie stránky na legálne sledovanie online filmov zdarma

1

Stále viac ľudí upúšťa od bežnej televízie v prospech streamovacích služieb, ako sú Netflix, Hulu či Disney Plus. Tieto služby založené na predplatnom sa zvyčajne ľahšie nastavujú a sú flexibilnejšie než štandardné káblovky. Problém však môže nastať vtedy, keď ich používate dlhšie, pretože si poskytovatelia môžu pýtať za predplatné vyššiu sumu. Našťastie existuje množstvo online stránok pre legálne sledovanie obsahu zadarmo. Prečítajte si zoznam tých najlepších, ktoré môžete vyskúšať ešte dnes:

Hoopla

Hoopla ponúka veľa bezplatných filmov a televíznych relácií online aj prostredníctvom svojej mobilnej aplikácie. V ponuke má aj množstvo elektronických kníh, komiksov, hudby a audio kníh. Funguje ako normálna knižnica, takže si môžete “požičať” iba určitý počet filmov alebo kníh a budete mať stanovený čas na ich zhliadnutie predtým, než si ich budete  môcť “vypožičať“ znova.

IMDb TV

IMDb TV poskytuje lokálne premietacie časy filmov, predaj vstupeniek, upútavky, filmové kritiky a recenzie používateľov, prispôsobené odporúčania, no taktiež obsahuje robustnú online knižnicu filmov zadarmo. Nech máte náladu na akýkoľvek žáner, niečo si tam rozhodne nájdete.

Internet Archive

Internet Archive umožňuje nielen streamovať tisíce hodín filmov online, ale môžete si tiež stiahnuť takmer všetko, čo sa na webe nachádza. Všetok obsah v archíve je totiž nahraný používateľmi alebo spadá do verejnej sféry.

Kanopy

Všetko, čo potrebujete na to, aby ste mohli využívať Kanopy, je „čitateľský preukaz“ z knižnice, hoci nie každá túto službu podporuje. Prístup je možný online alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie, kde ponúka nespočetné množstvo kvalitných filmov.

Movies Found Online

Stránka Movies Found Online neponúka vlastný obsah, ale spája bezplatné filmy a videá z iných webov na jednom mieste. Takmer všetko sa uploaduje nezávisle od seba, pričom máte na výber filmy, dokumenty či krátkometrážné filmy.  V porovnaní s inými webmi v zozname má síce trochu obmedzenú knižnicu, no ak hľadáte niečo neobvyklé, možno to nájdete práve na týchto stránkach.

Plex

Plex je užitočný nástroj pre ľudí, ktorí chcú mať prístup do svojej osobnej mediálnej knižnice odkiaľkoľvek na svete. Samozrejme, používatelia môžu zadarmo sledovať množstvo filmov aj bez vlastnej zbierky. K výberu bezplatného obsahu získate bezproblémovo prístup buď cez aplikáciu alebo prehliadač.

Popcornflix

Popcornflix je jasná a jednoduchá platforma na streamovanie videí. Poskytuje množstvo bezplatných filmov, televíznych relácií a virálnych videí. Táto služba existuje už takmer 10 rokov, takže je vybavená prehľadným adresárom, ktorý umožňuje ľahké prezeranie rôznorodých žánrov, vrátane zahraničných filmov či originálov Popcornflix.

Top Documentary Films

Top Documentary Films ponúka niektoré z najlepších dokumentárnych filmov na internete pokrývajúcich široký výber tém. Či už hľadáte film o ľudskom zdraví, environmentalizme alebo o vesmíre, niečo si určite nájdete. Niektoré trvajú iba pár minút, zatiaľ čo iné sú dlhé ako bežný film.

Yidio

Yidio nehostuje svoj vlastný obsah, ale zhromažďuje online filmy a televízne relácie z platených aj bezplatných služieb do jedného ľahko ovládateľného používateľského rozhrania. Môžete sledovať filmy priamo z webových stránok a tiež si môžete prezerať obsah na stránkach ako Netflix, Amazon Prime a Hulu.

YouTube

YouTube je, ako všetci vieme, plný tvorcov obsahu, no mnohí sa nemuseli dopočuť, že služba ponúka aj knižnicu originálnych filmov a televíznych relácií pod názvom YouTube Originals. Aj keď bezplatná knižnica v tomto zozname nie je najväčšia, nájdete v nej okrem iného aj horory, komédie, akčné filmy, drámy či detské filmy.

Zdroj: androidauthority.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
online internet

1 komentár

a co slovenske a ceske? reakcia na: Prehľad: Najlepšie stránky na legálne sledovanie online filmov zdarma

23.6.2020 11:06
slovenske a ceske filmy su na www.tvarchiv.sk to je zoznam vsetkych free filmov
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať