Image
26.1.2015 0 Comments

Predstavujeme slovenské startupy: Randite naslepo s novou sociálnou sieťou Blindr

Zoznamky nikomu netreba predstavovať, všetci ich veľmi dobre poznáme a mnohí sme si prešli už aj nejakými tými stretnutiami naslepo. Avšak väčšinou vždy sme dotyčného videli aspoň na fotke. Na Slovensku vznikla nova sociálna sieť Blindr, na ktorej sa môžete zoznámiť s novými ľudmi úplne iným spôsobom ako ste boli doposial zviknutí.

Blindr sme vytvorili so zámerom priniesť na svet niečo nové v oblasti zoznamovania sa a vzťahov, čo sa nám aj podarilo. Ihneď po spustení si Blindr začal pomaly budovať svoju užívateľskú základňu, ktorá každým dňom stúpa. Užívatelia sa pri zoznamovaní takýmto spôsobom cítia bezpečnejšie, kedže nikto nevidí ich indentitu, ani fotografiu.

Celý profil s fotografiou sa ukáže len tím užívatelom, ktorí sú si vzájomne sympatickí aj bez toho, aby videli svoj zovňajšok. Ak sa aj vy oháňate vetou, že najdôležitejšie je vnútro človeka a nie zovňajšok, tak prostredníctvom Blindru sa v tom budete môcť utvrdiť. Keď pride čas na „lámanie chleba" a váš partner ukáže svoju fotografiu, môžete byť veľmi milo prekvapení a zistíte, že osoba na „druhej strane" vám sedí nielen charakterovo, ale aj výzorovo.

Link: www.blindr.eu

Vizitka BLINDR

Rok vzniku nápadu a vytvorenia tímu: 2014
Abstrakt inovácie: Blindr je novodobá sociálna sieť a zoznamka, na ktorej môžete spoznať nových ľudí cez online randenie na slepo a nájsť si tak nových priateľov a aj novú lásku. Vaša identita je utajená až do momentu, keď sa ju sami nerozhodnete ukázať.
Počet členov tímu: Sme dvaja mladí ľudia, muž a žena, dokonca tvoríme pár. :-)
Spôsob financovania: Z vlastných zdrojov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Startupy 1

Robotické vozidlo doručí jedlo objednané z reštaurácie

03.01.2020 00:10

Startup Refraction spustil v meste Ann Arbor (Michigan, USA) pilotný program služby na donášku jedla prostredníctvom autonómnych vozidiel. Autonómnym vozidlom sa rozumie trojkolesový robotický potravi ...

Startupy

Startup podporovaný Billom Gatesom dosiahol zásadný prielom vo využívaní solárnej energie

22.11.2019 00:10

Heliogen, spoločnosť zaoberajúca sa čistou energiou, ktorú podporuje aj Bill Gates, uviedol, že objavil spôsob, ako využiť umelú inteligenciu a pole zrkadiel na odrážanie toľko slnečného svetla, aby s ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Hackkosice_2020

Najnovšie videá