Predstavujeme Xbox Adaptive Controller

Tlačové správy
0

V piatok 18. mája sme prestavili jedinečný ovládač Xbox Adaptive Controller, ktorý bol navrhnutý v spolupráci s komunitou a neziskovými organizáciami pre hráčov s obmedzenou pohyblivosťou s cieľom urobiť hranie hier ešte dostupnejšie. Hráči s obmedzenou pohyblivosťou môžu pri hraní hier s tradičným ovládačom naraziť na neprekonateľnú bariéru. Xbox Adaptive Controller túto bariéru odstraňuje.

Xbox Adaptive Controller je bezdrôtový Xbox ovládač, ktorý je možné pripojiť k externými tlačidlám, spínačom, držiakom a joystickom, čo hráčom s obmedzenou pohyblivosťou prináša dostupné, jednoduché a vždy pripravené riešenie na hranie hier na platformách Xbox One a Windows 10. Ovládač je takisto vybavený aj dôverne známymi prednosťami tradičných Xbox ovládačov ako napríklad podpora Bluetooth, 3,5 mm konektor pre slúchadlá a funkcie Copilot a premapovanie tlačidiel.

Xbox Adaptive Controller bude dostupný koncom tohto roka exkluzívne iba v obchode Microsoft za odhadovanú maloobchodnú cenu 89 euro. Viac podrobností o ovládači zverejníme o pár týždňov počas E3.

SKPR STRATEGIES, s.r.o.

Všetky autorove články
Xbox ovladac hra

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať