Image
5.2.2019 0 Comments

Predstavujeme Viber 10: Úplne nový dizajn, skryté čísla v chatoch a skupinové hovory

Viber, jedna z popredných svetových platforiem pre komunikáciu a zasielanie správ oznamuje uvedenie verzie Viber 10, ktorá prináša nový elegantný dizajn pre lepší zážitok užívateľov a väčší výkon aplikácie, ktorý umožňuje posielať správy 2 x rýchlejšie.

Nový dizajn užívateľom prináša:

  • Zjednodušenú navigáciu: vďaka lepšiemu ovládaniu, nájdu užívatelia všetko, čo potrebujú presne tam, kde to má byť.
  • Jednoduchý prístup: užívatelia nájdu všetky súkromné ​​aj skupinové konverzácie, Communities, chatboty a ďalší obľúbený obsah v jednom hlavnom zozname.
  • Vylepšenú obrazovku pre hovory: v novej verzii obrazovky pre volanie nájdu užívatelia nedávne hovory, prístup ku kontaktom a k správe predplatených Viber Out hovorov.

Viber 10 taktiež prináša dve úplné novinky, ktoré ďalej posilňujú Viber ako efektívnu a výkonnú aplikáciu pre bezpečnú komunikáciu.

● Skryté telefónne čísla v chatoch v rámci Viber Communities umožňujú dvom ľuďom vymieňať si správy bez toho, aby videli svoje telefónne čísla. To umožňuje spontánnu a nezáväznú interakciu s ďalšími členmi danej komunity, zároveň zaisťuje zachovanie súkromia. Interakcia je možná kliknutím na profil používateľa alebo výberom zo zoznamu členov v informáciách o komunite. V prípade, že sa užívatelia rozhodnú, môžu si vymeniť svoje telefónne čísla a pokračovať v komunikácii mimo komunitu.

● Viber Group Call / skupinové hovory umožnujú spolu hovoriť až piatim osobám. Možné je jednak pridať nové osoby k existujúcemu skupinovému hovoru alebo začať úplne nový hovor priamo zo skupinového chatu. Táto funkcia bude najskôr fungovať pre hlasové hovory a neskôr aj pre video hovory.

Nová verzia Viber 10 je v súlade s filozofiou spoločnosti dodržiavať 100% súkromie používateľov s pomocou šifrovania na oboch koncoch komunikácie, ktoré je defaultne nastavené a platné pre všetky konverzácie a hovory.

"Uvedeniu Viber 10, ktoré prináša vylepšenú a jednoduchšiu komunikáciu pre užívateľov, predchádzal rozsiahly prieskum a tiež testovanie," povedal Djamel Agaoua, generálny riaditeľ Viber. "Viber napĺňa svoju hlavnú misiu a prináša tak rýchlejšiu, jednoduchšiu a bezpečnejšiu komunikáciu. Nový Viber 10 umožňuje ľuďom komunikovať spontánne, intuitívne a ľahko. Zároveň ale zaisťuje bezpečnosť súkromia užívateľov a ochranu ich dát. Dúfame, že užívatelia novinky ocenia rovnako tak, ako my - prichádza úplne nový Viber! "

Viber 10 bude uvedený postupne v nasledujúcich dňoch a bude dostupný k stiahnutiu v App Store a Google Play Store.

Sledujte Viber Slovensko a získajte tak prístup k najnovším informáciám!

Video k najnovšej verzii Viber 10 nájdete tu: Viber 10 video

Zobrazit Galériu
Autor: Rakuten Viber

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Festival Art & Tech Days ukáže, ako vyzerá spojenie svetov umenia a technológií

11.10.2019 11:22

Jazyk a komunikácia predstavujú základ interakcie medzi ľuďmi. Čo sa však stane, ak do rovnice pridáme roboty, umelú inteligenciu či softvér? Presne to skúma tohtoročná téma „Beyond Words“ festivalu A ...

Tlačové správy

CZ: Veľkoformátový herný monitor ROG Swift PG65UQ ide na trh

10.10.2019 22:01

ASUS uvede během října na český a slovenský trh velkoformátový herní displej Swift PG65UQ (Big Format Gaming Display – BFGD) ze své herní divize Republic of Gamers (ROG). ROG Swift PG65UQ disponuje 65 ...

Tlačové správy

CZ: Ako mať najlepší filmový zvuk- soundbary a systémy domáceho kina

10.10.2019 21:58

Velké ploché televizory jsou dnes tenké jako mobilní telefony. To má však negativní vliv na kvalitu zvuku. Působivé ozvučení se alespoň prozatím do tak tenkých panelů nevejde. Proto roste v poslední d ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019