Image
16.9.2018 0 Comments

Predstavujeme Vám ThinkShield od spoločnosti Lenovo, ponúka kompletné bezpečnostné riešenie, ktoré ochráni Vašu firmu

Počas minulého roka došlo k najväčšiemu úniku údajov; šlo o neuveriteľných 2,6 miliard záznamov.1Spoločnosti potrebujú bezpečné zariadenia, ktoré ochránia ich citlivé informácie a zabezpečia im ochranu údajov pred online hrozbami. Lenovo je lídrom v IT bezpečnosti— s pôsobivými výsledkami. Podľa spoločnosti CVEDetails.com, zaznamenalo Lenovo v prvej polovici roka 20182o 99% menej hrozieb ako hlavní konkurenti. Zákazníci a podniky môžu profitovať vďaka ThinkShield od Lenova, revolučnému prístupu k zabezpečeniu zariadení počas ich celej životnosti. 

ThinkShield od spoločnosti Lenovo zabezpečuje zariadenia počas celej svojej životnosti

 • Zo zabezpečeného vývoja BIOSu a firmvéru až na funkcie, ako sú zabezpečenie obrazovky technológiou ThinkPad Privacy Guard a krytky kamier pre notebooky uvedené firmou Lenovo ako prvou na trhu, spoločnosť Lenovo vytvára ochranu svojich produktov.
 • Bezpečnosť nekončí len s dizajnom: Lenovo má jedinečnú kontrolu nad svojim globálnym dodávateľským reťazcom a stanovuje prísne bezpečnostné štandardy a pravidlá pre svoje výrobné podniky.
 • Strategické partnerstvo Lenovo s Intel® umožnilo zosúladenie s dodávateľským reťazcom Intel Transparent, ktorý umožňuje zákazníkom nájsť zdroj každého komponentu svojho nového systému.
 • Spoločnosť Lenovo dohliada na bezpečnosť dodávateľov, ktorí vytvárajú inteligentné súčasti a zabezpečuje, aby boli v súlade s prísnymi pravidlami a osvedčenými postupmi programu dôveryhodných dodávateľov. Pre ešte vyššiu transparentnosť môžu inžinieri kvality spoločnosti Lenovo kedykoľvek overiť dodávateľov.

ThinkShield od Lenova chráni identitu a poverenia používateľov

 • Zakladajúci člen spoločnosti FIDO®, spoločnosť Lenovo ponúka prvé a jediné autentifikátory certifikované spoločnosťou FIDO® a technológiu odtlačkov prstov na čipoch, čím spoločnostiam poskytuje bezpečnejšie a jednoduchšie spôsoby ochrany ich zamestnancov.
 • Špičková úroveň integrácie s technológiou Intel Authentication – obsahuje až 7 overovacích faktorov – ponúka väčšiu bezpečnosť a flexibilitu než dodávatelia poskytujúci menej autentifikačných metód.
 • Inteligentná ochrana USB priamo v BIOSe umožňuje profesionálom v oblasti IT nakonfigurovať  USB porty tak, aby reagovali iba na určité klávesnice a ukazovacie zariadenia, vďaka čomu sú počítače zamestnancov bezpečnejšie.

ThinkShield od Lenovo chráni používateľov online

 • Lenovo WiFi Security, v spolupráci s Coronet, detekuje hrozby a upozorní užívateľov, ak sa pokúsia o pripojenie k nebezpečným bezdrôtovým sieťam.
 • Technológia BUFFERZONE®3izoluje online hrozby skôr ako infikujú celú organizáciu.
 • Lenovo Endpoint Management, vyvinutá v spolupráci s MobileIron®, poskytuje bezpečný a jednoduchý spôsob ako zjednotiť cloud a bezpečnosť koncového bodu naprieč viacerými zariadeniami.

SWAN_102019

ThinkShield od Lenovo chráni užívateľské dáta

 • Technológia Absolute® persistence poskytuje IT administrátorom spoľahlivé obojsmerné pripojenie na všetky svoje zariadenia, aby mohli zabezpečiť koncové body, posúdiť riziko, vzdialene vykonávať bezpečnostné opatrenia na zariadeniach zamestnancov a reagovať na bezpečnostné incidenty. 
 • Keď zariadenie dosiahne koniec svojej životnosti, spoločnosť Lenovo uchová v bezpečí potenciálne citlivé údaje prostredníctvom mazania diskov a bezpečnej recyklácie dielov.
 • Lenovo ponúka platenú službu Keep Your Drive, ktorá zaisťuje, že citlivá informácia nikdy neopustí ruky zákazníka.

Vďaka špičkovým bezpečnostným funkciám ThinkShield od spoločnosti Lenovo, sú spoločnosti bezpečnejšie.Viac informácií na: lenovo.com/ThinkShield.


3 TechnológiaBUFFERZONE®  momentalne dostupná iba v US

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Atos ponúka riešenie, ktoré zjednodušuje prihlasovanie a zvyšuje bezpečnosť

21.10.2019 14:53

Počítač, e-mailová schránka, firemné aplikácie. Koľkokrát sa každé ráno prihlasujete vy? Heslá sa medzi zamestnancami netešia veľkej popularite, najmä ak sú pri ich vytváraní viazaní pravidlami ako je ...

Tlačové správy

CZ: 5G umožní flexibilnú automatizáciu skladov

18.10.2019 17:49

V loňském roce bylo na celém světě v provozu 4000 robotických skladů. Podle prognóz budou do roku 2025 v 50 000 skladech na světě fungovat 4 miliony komerčních robotů, což je dvanáctinásobný nárůst v  ...

Tlačové správy

CZ: Red Hat predstavil najnovšiu verziu Red Hat OpenShift 4, umožní vývojárom v Kubernetes jednoduchšie inovovať

18.10.2019 17:43

Společnost Red Hat, Inc. (NYSE: RHT), přední světový poskytovatel řešení založených na open source technologiích, oznámila dostupnost Red Hat OpenShift 4.2, nejnovější verze podnikové platformy Kubern ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá

Dgitalna medicina
MANDAYIT 2019