SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W Advertisement

Prečo ísť na konferenciu FutureNow 2019?

Technológie
0

Konferencia FTRNW je popredným technologickým a inovačným podujatím v strednej Európe. Predstavuje významný spoločný priestor pre všetkých, ktorí sa chcú stretnúť a zamyslieť sa, ako riešiť problémy v rôznych oblastiach techniky, vedy, investícii, či podnikania. Je určená pre aktívne rozmýšľajúcich nielen z fungujúcich spoločností, ale tiež  pre nadšencov z mimovládnych organizácií, začínajúcich podnikateľov a startupy, či pracovníkov akademickej obce zo strednej a východnej Európy. Hlavným cieľom konferencie je povzbudiť účastníkov, aby transformovali do reálnych riešení všetko, o čom sa bude na nej hovoriť.

Prečo by som mal prísť na konferenciu?
FutureNow nie je udalosťou technologických geekov. Je to konferencia o tom, čo je takmer tu, čo klope na dvere. Ak chcete vedieť,  ako sa pripraviť na budúcnosť a ťažiť z výhod tejto pripravenosti, máte šancu dozvedieť sa to práve na konferencii. Pretože jediný spôsob, ako sa nebáť budúcnosti, je vyjsť jej v ústrety. 

Dátum: 21. november 2019
Miesto konania: Stará Tržnica, Bratislava
Vstupenky: tickets.ftrnw.org.

Najväčšia technicko-inovačná konferencia v regióne pozýva na svoj 9. ročník skvelých rečníkov. Nenechajte si ujsť moment, keď vystúpi:

DAVID ROWAN
Zakladateľ a šéfredaktor edície WIRED vo Veľkej Británii, bojovník proti hlúposti a sfalšovaným výrobkom, považuje inovácie za radikálne myšlienky najmúdrejších mozgov sveta. „Každá organizácia hľadá niečo, čo sa nazýva inovácia. Stalo sa to mystickým kultom. Stalo sa to mágiou. A predsa nemyslíme na to, čo inovácie naozaj sú, ale strácame energiu i čas na hlúposti,“ hovorí David Rowan.

OTTO FABRI
Téme elektromobilita, autonómne vozidlá či budúcnost dopravy sa venuje expert , ktorý svoje skúsenosti získaval v spoločnosti v spoločnosti Tesla a Faraday Future. Pýta sa: „Autonómne vozidlá nie sú hudbou budúcnosti, je to cesta, na ktorej už sme. Ak je e-mobilita budúcnosť dopravy, ako to ovplyvní spôsob našej prepravy? Aké základné výzvy stoja pred otcami miest, plánovačmi či dopravnými inžiniermi“? 

SAFIA QURESHI
Dizajnérka, ekologička a zakladateľka CupClub bojuje proti plastom na jedno použitie. Stojí za množstvom projektov, venujúcim sa udržateľnosti a opakovanému využívaniu produktov v rámci riešení smartECO, za čo dostala viacero ocenení. Tvrdí, že: „Keď vyrobíte niečo, čo sa nedá recyklovať, ak nemáte už vopred predstavu, čo sa stane s vaším produktom po jeho použití, ste zlý dizajnér.“

RAVI BELANI
Výkonný riaditeľ svetového akcelerátora Alchymist, ktorý sa venuje sa investovaniu do startupov a ich financovaniu, bude v Bratislave vysvetľovať myšlienkové postupy pri plánovaní budovania úspešného projektu. Svojich poslucháčov sa pýta: „Ste pripravený vybudovať vlastnú miliardovú spoločnosť?“

JON GREENBERG a VIKTORAS DAUKŠAŠ
Dvaja bojovníci proti hoaxom a falošným správam porozprávajú o možnostiach, ako na sociálnych sieťach a internete vôbec možno bojovať proti tomuto zlu. Platformy ako Facebook či Google majú momentálne veľkú moc, ovplyvňujú verejnú mienku a bezhlavo umožňujú šíriť extrémistom nepravdivé informácie a nedemokratické myšlienky.

Viac podrobností sa dozviete na stránke konferencie TU.

Zobrazit Galériu

FutureNow

Všetky autorove články
technológie startup Digital dáta buducnost

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať