Image
29.1.2015 0 Comments

Pre právnikov či novinárov. Headset Bluewire automaticky nahrá všetky telefonické hovory

bluewire_281.jpgBluewire je špeciálny Bluetooth headset, ktorý okrem handsfree ovládania ponúka aj nadštandardnú funkciu. Konverzácie dokáže zálohovať.

Zariadenie nahráva telefonické rozhovory aj komunikáciu cez VoIP. Zaznamenáva obe strany hovoru, čo znamená, že nahrávka obsahuje všetky potrebné informácie. Bluewire vďaka tomu ocenia novinári, právnici alebo ktokoľvek, kto si potrebuje archivovať hlasovú komunikáciu.

Bluewire má 16 GB úložisko, na ktoré sa nahrávky automaticky ukladajú. Následne je možné poslať ich do telefónu, tabletu alebo počítača. Takisto sa dajú manažovať prostredníctvom mobilnej aplikácie pre iOS a Android. A ak máte NFC čip, prenos dát je o poznanie jednoduchší. Prístroj podporuje aj tento štandard.

bluewire_1.jpg

Šikovný headset sa spáruje s iným headsetom alebo systémom vo vozidle. Výhodou je aj to, že prístroj dokáže archivovať telefonáty, aj keď ho aktívne nepoužívate. Musí sa však nachádzať vo vzdialenosti maximálne 10 metrov od smartfónu.

Výrobca sľubuje výdrž batérie 4 hodiny telefonovania, resp. 2 hodiny nahrávania. Prístroj sa nabíja bezdrôtovo. Bluewire by sa mal dostať na trh v lete, ak bude úspešná Indiegogo kampaň. Predávať sa bude za 269 dolárov.

Zdroj: engadget.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

ASUS nám ukázal Mothership. Elitný notebook s výhodami stolného počítača za 6199 EUR

11.11.2019 07:15

V príjemnom prostredí brnenskej reštaurácie ASUS organizoval akciu s cieľom priblížiť zástupcom slovenských a  českých masmédií zariadene nazvané Mothership. Všetka pozornosť bola venovaná na tento je ...

Produkty

Samsung predstavil nový robotický vysávač 2v1

07.11.2019 20:37

Spoločnosť Samsung prichádza na slovenský trh s najnovším modelom PowerBot VR05R5050WK ktorý naraz vysáva aj umýva. Novinka je určená na vysávanie tvrdých podláh, kobercov a zároveň je doplnená o funk ...

Produkty 1

Greenway predstavuje nové služby, roaming aj nový cenník

07.11.2019 19:46

Spoločnosť Greenway je v rámci Slovenska pionierom v oblasti výstavby infraštruktúry pre nabíjanie elektrických vozidiel. Sieť rýchlonabíjacích staníc začala budovať v roku 2016 a v súčasnosti prevádz ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá