Image
29.1.2015 0 Comments

Pre právnikov či novinárov. Headset Bluewire automaticky nahrá všetky telefonické hovory

bluewire_281.jpgBluewire je špeciálny Bluetooth headset, ktorý okrem handsfree ovládania ponúka aj nadštandardnú funkciu. Konverzácie dokáže zálohovať.

Zariadenie nahráva telefonické rozhovory aj komunikáciu cez VoIP. Zaznamenáva obe strany hovoru, čo znamená, že nahrávka obsahuje všetky potrebné informácie. Bluewire vďaka tomu ocenia novinári, právnici alebo ktokoľvek, kto si potrebuje archivovať hlasovú komunikáciu.

Bluewire má 16 GB úložisko, na ktoré sa nahrávky automaticky ukladajú. Následne je možné poslať ich do telefónu, tabletu alebo počítača. Takisto sa dajú manažovať prostredníctvom mobilnej aplikácie pre iOS a Android. A ak máte NFC čip, prenos dát je o poznanie jednoduchší. Prístroj podporuje aj tento štandard.

bluewire_1.jpg

Šikovný headset sa spáruje s iným headsetom alebo systémom vo vozidle. Výhodou je aj to, že prístroj dokáže archivovať telefonáty, aj keď ho aktívne nepoužívate. Musí sa však nachádzať vo vzdialenosti maximálne 10 metrov od smartfónu.

Výrobca sľubuje výdrž batérie 4 hodiny telefonovania, resp. 2 hodiny nahrávania. Prístroj sa nabíja bezdrôtovo. Bluewire by sa mal dostať na trh v lete, ak bude úspešná Indiegogo kampaň. Predávať sa bude za 269 dolárov.

Zdroj: engadget.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 2

Špičkový notebook pre novú generáciu biznismenov

18.07.2019 00:10

Špeciálny projekt Lenovo ThinkBook 13s je novou kategóriou pracovného zariadenia pre mladých biznismenov.  Práve oni si vyžadujú, aby ich zariadenie bolo dostatočne výkonné a štýlové, aby ho mohli po ...

Produkty

Report: Nová segmentácia produktov MSI. S dôrazom aj na pracovné použitie

17.07.2019 00:00

Začiatkom mesiaca sme sa v španielskej Girone zúčastnili na akcii MSI, kde firma prezentovala svoje najnovšie produkty a upravenú filozofiu fungovania na trhu. Tá sa teraz, pod vplyvom nového vedenia ...

Produkty

Bluetoothová žehlička na vlasy sa dá ľahko hacknúť. Útočník vám môže zapáliť dom

15.07.2019 12:19

Britská firma Glamoriser sa hrdí tým, že ako prvá na svete vyrába žehličky na vlasy s technológiou bluetooth. Prístroj sa dá prepojiť s aplikáciou umožňujúcou používateľovi nastaviť teplotu a mód. Môž ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá