Image
18.2.2019 0 Comments

Poznáme top 7 tém tohtoročnej e-shop konferencie CREATIVE summit & EXPO

Od objednávky k objednávke či od produktu k zákazníkovi. Aj tak by sme mohli charakterizovať bežný deň majiteľov e-shopov. Chod internetového obchodu si vyžaduje veľa času a energie a na sledovanie trendov či noviniek z tejto sféry tak nezostáva veľa času. Ako to dobehnúť?

Aj tento rok vám opäť prinášame vzdelávaciu konferenciu CREATIVE summit & EXPO 2019, ktorá sa uskutoční už 5. apríla. Program je už štandardne bohatý a aj tento rok sa môžete tešiť na panelové diskusie najlepších e-commerce odborníkov na trhu.

To najlepšie z tohtoročnej konferencie

1. Spoznajte SEO pre hlasové vyhľadávanie

Pavel Ungr, nezávislá SEO hviezda českého e-commerce neba, odovzdá návštevníkom všetky svoje skúsenosti a postrehy zo sveta hlasového vyhľadávania. Ako vraví, nie je otázkou, či vôbec hlasové vyhľadávanie má zmysel – otázkou je kedy má zmysel. Počas konferencie hostia preniknú do logiky hlasového vyhľadávania a vďaka praktickým odporúčaniam tak budú opäť o krok ďalej pred konkurenciou.

2. Zistite, ako zvýšiť výkonnosť e-mailových kampaní

E-mailing je úžasným zdrojom rôznych dát o zákazníkoch všetkých e-shopov. Dokáže však váš eshop vyťažiť z týchto informácií maximum? Pavel Pola, špecialista na e-mail marketing, na konkrétnych príkladoch ukáže, ako môžete získať z vašich kampaní omnoho viac, než doposiaľ. Účastníci prednášky si tak z diskusie odnesú minimálne 10 „zlepšovákov“, ktoré budú môcť aplikovať v praxi, priamo na svoj e-shop.

3. Optimalizujte e-shop pre vyššie zisky (UX)

Na základné chyby e-shopov z pohľadu UX zas poukáže Jan Kvasnička a na konferencii prezradí, aké nástroje používať na analýzu správania sa návštevníkov e-shopu. Honza patrí medzi popredných špecialistov na zvyšovanie obchodnej výkonnosti, CRO a UX a známy je predovšetkým svojím dôrazom na prax, testovanie a vyhodnocovanie.

4. Zmáknite reklamu cez Facebook a Instagram

O tom, že platené kampane na sociálnych sieťach sú absolútnou nutnosťou, nemusíme snáď nikoho presviedčať. Nepoužívajte iba základné demografické cielenie, keď môžete dosiahnuť oveľa viac. Ako? Pracujte s pokročilými možnosťami remarketingu a vlastných publík. Naučí vás to social media expertka Eliška Vyhnánková.

5. Implementujte atribúciu od A do Z

O atribúcii v digitálnom marketingu sa na konferenciách hovorí už viac než dekádu. Dobrou správou je, že priekopnícke firmy sa do nej už konečne pustili. Od menších e-shopov cez giganty typu Notino až po korporácie ako Orange. A čo vy? Pavel Šíma, odborník na atribúciu, vás prevedie konkrétnym postupom a s návštevníkmi konferencie sa podelí o svoje know-how i skúsenosti jeho klientov.

6. Prepojte s e-shopom aj kamennú predajňu

Potrebujete zladiť e-shop s kamennou predajňou? Alebo máte predajní stále viac a nie ste si istý, ako komunikovať napríklad dostupnosť tovaru v predajniach a v e-shope?  Ivan Cingel, profesionálny e-commerce konzultant, bude na konferencii rozprávať o tom, ako správne tieto procesy nastaviť a na konkrétnych príkladoch ukáže, ako zosynchronizovať e-shop s kamennou predajňou či showroomom.

7. Minimalizujte náklady a maximalizujte zisk

Viete, čo vám môže priniesť zmapovanie a optimalizácia biznis procesov? Naučte sa podnikať efektívnejšie, odmerať dopady svojich biznis rozhodnutí a doručovať zákazníkovi maximálnu kvalitu za minimálne možné náklady.

Soňa Ondrejková, skúsená biznis mentorka, vysvetlí, ako využiť zmapované a nastavené procesy pre optimálnu cenotvorbu, ako nastaviť zmysluplné KPIs (kľúčové indikátory výkonu), ako správne plánovať investície a v neposlednom rade, ako vhodne zaučiť nových ľudí či zlepšiť kvalitu služieb zákazníkovi.

Viac ako sto konzultantov

Ak máte v hlave akúkoľvek otázku z e-commerce, odpoveď nájdete u jedného zo 100 konzultantov na CREATIVE summit & EXPO. Kto tam bude? Profesionáli s dlhoročnou praxou vo firmách či na voľnej nohe. Logistika, online reklama, atribúcia, SEO, UX, influencer marketing, e-mailing, zákaznícka podpora, webhosting, expanzia či technické riešenia a nástroje. Každý z nich je odborník v niečom inom, no spolu pre vás vytvoria prostredie, kde vyriešite akýkoľvek e-commerce problém.

Prečo nezarábať viac, keď môžete?

100-vka e-shop konzultantov, 20 odborných prednášok, 4 panelové diskusie s „e-shopármi“, 1 unikátny e-commerce veľtrh a nezabudnuteľná afterparty. Posuňte svoj

e-shop na inú úroveň. Pomôžu vám v tom praktické informácie, odporúčania a nadobudnuté know-how od top odborníkov na trhu.  Získajte odpovede na otázky, ktoré vám už mesiace vŕtajú v hlave.

Vstupenky zakúpite na stránke CREATIVE summit & EXPO 2019.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Na Slovensko prichádza platobná platforma Stripe

13.09.2019 19:37

Celosvetová platobná platforma Stripe, ktorá patrí medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce technologické spoločnosti na svete, dnes oficiálne spustila svoje služby na Slovensku. Online obchodníkom dovoľuje ...

Tlačové správy

Telekom odštartoval predpredaj na iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max

13.09.2019 19:27

Telekom dnes o 14:00 odštartoval predpredaj na trojicu nových modelov iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Zákazníci môžu prejaviť záujem, poslať svoju predobjednávku na jednu z noviniek tejt ...

Tlačové správy

CZ: Panasonic na veľtrhu IBC 2019 predstavuje rad kamier s diaľkovým ovládaním a robotické riešenia

13.09.2019 13:57

Společnost Panasonic předvede na veletrhu IBC 2019 možnosti využití robotických řešení, ale i nejoblíbenější řady PTZ kamer u příležitosti jejich 10. výročí. Návštěvníci si budou moci prohlédnout také ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_092019

Najnovšie videá

elearn