Image
28.8.2018 0 Comments

Potrebujete vedieť, čo sa deje na trhu? Využite na tieto účely unikátny nástroj

Možno nie je vždy populárny, ale odchádzajúci telemarketing je jednou z najefektívnejších stratégií pre rozvoj vášho podnikania. Dobrou správou je, že nemusí zahŕňať ani šikanovanie potenciálnych klientov. Vytvorenie efektívnej telemarketingovej stratégie pre rast podnikania je ale aj o tom, ako sa naučíte využívať hodnotu, ktorú prinášate svojim zákazníkom. My vás to naučíme.

Cenovo dostupnejší typ reklamy
Výber telemarketingu nad inými marketingovými platformami je dobrý nápad pre odborníkov v oblasti predaja a marketingu, ale aj samotných majiteľov firiem, ktorí s reklamou skúsenosti nemajú, no pre život a chod svojho podniku ju potrebujú. Je to pomerne lacnejšia a dostupnejšia forma, ktoré môžete využiť aj on-line.

Budete v obraze
S telemarketingom môžete ľahko rozšíriť svoje podnikanie, vytvoriť veľa nových príležitostí a nájsť nových zákazníkov. Je to tiež skvelý spôsob, ako nadviazať kontakty so svojimi existujúcimi zákazníkmi a udržať ich záujem o nové ponuky a služby, ktoré môžu priniesť potenciál pre ďalšie možnosti predaja. Takisto vám poskytuje okamžitú spätnú väzbu o tom, čo hovorí trh. A ten najlepší vám zaistí práve moderné call centrum Bratislava.

Výhodnejší pre zákazníkov
S telemarketingom prinášate svoj produkt alebo službu až k spotrebiteľovi. Vaši zákazníci vám tak budú môcť klásť otázky priamo a okamžite s vami komunikovať namiesto toho, aby čakali na odpoveď cez e-mail.

Okamžitá spätná väzba na produkty alebo služby
Keď dostanete rýchlu spätnú väzbu o vašom produkte alebo službe, môžete okamžite začať pracovať na tom, čo robiť, aby ste mohli zlepšiť svoju firmu, a to čo na trh poskytuje.

Telemarketing je jednoducho skvelý spôsob, ako sa môžete spýtať svojich zákazníkov, čo je pre nich naozaj dôležité a čo naopak považujú za bezpredmetné. Telemarketing vám jasne poskytuje tie najlepšie informácie o trhu a všetkom čo sa na ňom deje. Presvedčte sa jeho správnym využívaním.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum AKO: Štyria z piatich Slovákov by dcére odporučili prácu v IT

13.12.2019 14:21

Takmer 80 percent obyvateľov Slovenska si myslí, že je potrebné zvyšovať zastúpenie žien v sektore informačných technológií. Vyplýva to z prieskumu realizovaného prieskumnou agentúrou AKO, ktorého obj ...

Tlačové správy

Súťaž EY Cyber Security Trophy pozná víťazov

13.12.2019 09:17

Spoločnosť EY zverejnila výsledky druhého ročníka unikátneho konceptu súťaže EY Cyber Security Trophy. Absolútnym víťazom sa stal Milan Kyselica. Víťaz okrem prestížneho titulu získal aj príležitosť ú ...

Tlačové správy

Zvýhodnené úvery na financovanie inovácií pre malé a stredné podniky

13.12.2019 09:12

Malé a stredné podniky môžu vďaka spolupráci Slovenskej sporiteľne s National Development Fund II. (NDF II.)  získať zvýhodnené úvery na financovanie výskumu, vývoja a inovácií. Požičať si môžu až 1,8 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá