31.3.2015 0 Comments

PocketBook B2B Cloud Solution – otvorené prostredia na čítanie “na vyžiadanie”

PocketBook predstavuje PocketBook B2B Cloud Solution - širokú škálu služieb pre on-line predajcov a knižné reťazce, ktoré prinášajú koncovým užívateľom unikátne príležitosti.

V súčasnosti poskytujú elektronické čítačky maximálne pohodlné čítanie. Užívateľ však potrebuje ešte niečo navyše - väčšie pohodlie vo všetkých fázach interakcie s obsahom. To znamená pohodlné nakupovanie, stiahnutie do zariadenia a samozrejme samotné čítanie. Takú úroveň komfortu môže zaistiť ekosystém, ktorý integruje čítačku, iné zariadenia, predajcov a rôzne ďalšie on-line služby. PocketBook B2B Cloud Solution bude slúžiť ako základ na vytvorenie takýchto ekosystémov.

Riešenie vytvorené PocketBookom zaisťuje flexibilné prostrediepre najlepšiu užívateľskú skúsenosť s e-čítaním, je otvorené pre všetkých potenciálnych partnerov.

PocketBook B2B Cloud Solution ponúka white label development a prispôsobenie predajne e-kníh, alebo odporúčanú on-line službu. Táto voľba umožňuje integrovať partnerskú značku, obsah a dokonca aj farebnú tému. Okrem toho PocketBook navrhuje vývoj plne prispôsobenej čítacej aplikácie s partnerským obsahom pre operačný systém iOS a Android. Aplikácia na e-čítanie vyvinutá PocketBookom ponúka vysokú úroveň komfortu pri čítaní, pretože podporuje celú radu formátov, rôzne nastavenia a možnosti komunikácie, ako napríklad vytváranie a zdieľanie poznámok.

V dnešnej dobe je veľmi dôležitá otázka bezpečnosti obsahu. PocketBook B2B Cloud Solution ponúka najvyššiu úroveň zabezpečenia dát vďaka použitiu štandardu Adobe DRM.

PocketBook ďalej ponúka celú radu prispôsobení čítačiek s technológiou E-Ink. Ich súčasťou je brandovanie balenia a zariadení a prispôsobenie softwaru vrátane splashscreen, aplikácií sociálnych služieb, atď. To znamená, že partner získa prispôsobenú čítačku ako nový produkt pre nové obchodné príležitosti.

PocketBook B2B Cloud Solution zaisťuje partnerom širokú škálu príležitostí na zvýšenie predaja. Možnosť nakupovať z mobilných zariadení sa stane novým pohodlným spôsobom predaja obsahu. Push notifikácie s odporúčaným obsahom zasielané do čítačiek sú efektívnym propagačným nástrojom. Ďalšou unikátnou príležitosťou je zbieranie anonymných užívateľských štatistík z čítačiek PocketBook pre ďalšie analýzy a plánovanie.

PocketBook B2B Cloud Solution sa snaží zvýšiť užívateľský komfort. Je založený na piatich míľnikoch: kladie dôraz na otvorenosť, ktorá PocketBook B2B Cloud Solution jasne odlišuje od existujúcich ekosystémov. Zameriavame sa na nezávislosť a individuálny prístup. Navyše zdôrazňujeme hodnoty ako je efektivita a rozmanitosť, ktoré reprezentujú náš pohľad na rozumné požiadavky moderného knižného trhu. PocketBook chce, aby všetci hráči - od vydavateľov a predajcov až po koncových zákazníkov - mali k dispozícii životaschopný a na budúcnosť pripravený koncept, ktorý spĺňa všetky požiadavky moderného trhu e-čítania," hovorí Enrico Müller, generálny riaditeľ PocketBook Readers GmbH.

Jedným z partnerov programu PocketBook B2B Cloud Solution je Umreit. S PocketBookom úzko spolupracuje už tri roky. Generálny riaditeľ Umbreitu Clemens Birk verí, že PocketBook je v oblasti obchodu s e-knihami tým pravým partnerom. „Pri ponúkaní svojich služieb Umbreit vždy rešpektuje individualitu každého jednotlivého kníhkupectva. Prístup PocketBooku s jeho otvoreným ekosystémom sa perfektne zhoduje s našou firemnou filozofiou," zhŕňa Clemens Birk to, čo majú obe značky spoločné.

Cloud je pre koncových užívateľov úplne zadarmo a okrem toho zaisťuje bezprecedentnú úroveň komfortu a bezpečnosti pri e-čítaní. Používanie systému PocketBook B2B Cloud Solution umožňuje užívateľom synchronizovať rôzne zariadenia - smartphony, tablety, laptopy do jediného ekosystému. Tým je zaručená synchronizácia aktuálnej pozície kníh, poznámok a záložiek na akomkoľvek zariadení. Cloud umožňuje aj automatickú synchronizáciu novo zakúpených e-kníh, ktoré sa v cloude objavia vo formáte PDF alebo ePUB, aby sa dali ľahko natiahnuť na akékoľvek zariadenie. Užívatelia majú k dispozícii svoje vlastné nástroje na pohodlné spravovanie knižnice.

Nakupovanie, ukladanie a čítanie elektronického obsahu z akéhokoľvek zariadenia je so systémom PocketBook B2B Cloud Solution pohodlné a jednoduché ako nikdy predtým.

PocketBook B2B Cloud Solution je novou príležitosťou pre hráčov na knižnom trhu na rýchlejšiu inováciu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Spoločné vyhlásenie skupiny Digital V4 k návrhu rozpočtu EÚ.

25.02.2020 00:00

Ako predstavitelia združení zastupujúcich odvetvie digitálnych technológií v krajinách V4 veríme, že digitálna transformácia je kľúčom k rozvoju Európy. Preto sme spokojní, že v návrhu rozpočtu EÚ na ...

Tlačové správy

Samsung spúšťa predaj skladacieho smartfónu Galaxy Z Flip na slovenskom trhu

21.02.2020 14:27

Spoločnosť Samsung spúšťa od dnes 21. februára 2020 predaj najnovšieho skladacieho smartfónu Galaxy Z Flip na slovenskom trhu. Samsung Galaxy Z Flip je k dispozícii v dvoch farebných verziách (čiernej ...

Tlačové správy

Začať šetriť peniaze a planétu môžeme aj maličkosťami

21.02.2020 14:25

Menej jazdiť autom, obmedziť spotrebu energie a vody, minimalizovať používanie plastov a papiera. To je len niekoľko spôsobov, ako možno ušetriť nielen svoje financie ale aj životné prostredie. 365.ba ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Hackkosice_2020

Najnovšie videá