29.2.2016 0 Comments

Platforma AT&T Digital Life pre smart domácnosti môže byť dostupná celosvetovo s podporou Ericssonu

Platforma AT&T Digital Life, ktorá poskytuje digitálne zabezpečovacie a plne integrované systémy pre inteligentné domácnosti, môže byť už čoskoro dostupná celosvetovo. Ide o riešenie, ktoré spotrebiteľom umožňuje virtuálne a odkiaľkoľvek ovládať svoje domovy – prostredníctvom smartfónov, nositeľných zariadení, tabletov alebo počítačov.

Riešenie je zatiaľ dostupné len v USA, to by sa však mohlo v blízkej budúcnosti zmeniť. Americký telekomunikačný operátor totiž rokuje s Ericssonom o rozšírení služby do celého sveta. Partneri svoj zámer oznámili na tohto týždňovom veľtrhu MWC 2016 v Barcelone.

Platforma AT&T Digital Life je schopná spoľahlivým, bezpečným a škálovateľným spôsobom integrovať zariadenia a služby tretích strán. Globálni poskytovatelia služieb môžu platformu začleniť do svojich sietí a uspokojiť tak neustále rastúci dopyt po pripojených domácnostiach. Platforma prinesie operátoromschopnosť flexibilne reagovať na konkrétne potreby zákazníkov.

Ericsson plánuje do spolupráce prispieť testovaním a integráciou platformy do firemných systémov. Vďaka svojmu globálnemu pôsobeniu je taktiež schopná poskytnúť technickú podporu.

Štúdia Ericsson Consumer Lab o pripojených domácnostiach (Connected Homes) ukazuje jednoznačný záujem spotrebiteľov o toto integrované riešenie. Podľa tejto analýzy existuje u spotrebiteľov takisto jasná preferencia jediného poskytovateľa služieb.

Autor: TS Ericsson

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Canon je jednotkou na celosvetovom trhu digitálnych fotoaparátov s výmennými objektívmi už 17 rokov

27.03.2020 11:48

Spoločnosť Canon s hrdosťou oznamuje, že jej digitálne fotoaparáty s výmennými objektívmi (digitálne zrkadlovky a systémové kompakty) si už 17. rok po sebe udržali najvyšší podiel na svetovom trhu[1]. ...

Tlačové správy

MIMORIADNY BALÍK POMOCI OD SLOVENSKEJ SPORITEĽNE: garancia účtov zadarmo a milión eur na boj s koronavírusom

27.03.2020 11:46

Slovenská sporiteľňa prijíma vzhľadom na aktuálnu situáciu mimoriadne opatrenia, aby minimalizovala negatívny dopad súčasnej krízy na životy svojich klientov a pomohla Slovensku v boji s koronavírusom ...

Tlačové správy

Výrobky z 3D tlače pomôžu proti koronavírusu

27.03.2020 11:42

Technológia 3D tlače sa stáva dôležitým pomocníkom v boji proti nákaze novým typom koronavírusu. Spoločnosť HP Inc. so svojimi globálnymi partnermi pracuje na zjednodušení výroby potrebných pomôcok. P ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_032020

Najnovšie videá