Image
4.11.2019 0 Comments

PhoneBook premení akýkoľvek smartfón na notebook

Dnešné smartfóny už dokážu oveľa viac než len telefonovať a odosielať textové správy. Efektívnemu vykonávaniu niektorých úloh, ako je písanie e-mailov, úprava dokumentov alebo sledovanie filmov, však bráni malý displej a klávesnica. A tu by mohol pomôcť PhoneBook. Ide o plug-in periférne zariadenie, ktoré premení akýkoľvek smartfón na 15,6-palcový notebook s dotykovou obrazovkou.

PhoneBook je vlastne telo prenosného počítača, ktoré využíva ako CPU váš telefón. Zariadenie obsahuje klávesnicu v plnej veľkosti a trackpad/myš na zvýšenie produktivity. Disponuje aj stereofónnymi reproduktormi a HD obrazovkou, takže je ideálne na sledovanie filmov a videa. Umožní vám pracovať s programami, ktoré najlepšie fungujú na skutočných počítačoch (Windows, kancelársky balík, počítačové aplikácie, cloudové aplikácie a pod.).

Používateľ takisto môže hrať svoje obľúbené mobilné hry na veľkej obrazovke pomocou klávesnice a myši. PhoneBook podporuje všetky smartfóny a je kompatibilný s iOS aj Androidom. A keďže váš telefón je „procesorom“ tohto zaradenia, aktualizáciou smartfónu v podstate upgradujete svoj laptop. Pretože displej PhoneBooku je dotykový, môžete kresliť, písať poznámky a klikať naň rovnako ako na iPade alebo tablete.

Veľmi pohodlné je to, že všetky vaše dáta a súbory sú uložené v telefóne, takže si nemusíte robiť starosti so synchronizáciou údajov a dokumentov na rôznych zariadeniach. Výdrž batérie PhoneBooku je 8 hodín a počas používania nabíja váš telefón. Pokiaľ ide o konektivitu, okrem napájacieho portu sú k dispozícii dva porty USB, 3,5 mm konektor na slúchadlá, port USB-C a port HDMI.

Na crowdfundingovom portáli Kickstarter teraz beží kampaň na financovanie výroby zariadenia. Na konte je už viac ako 146 000 dolárov, cieľová suma bola vysoko prekročená. Prispievatelia ho môžu získať za 149 dolárov, čo je o 100 dolárov menej, ako bude jeho maloobchodná cena. Dodávky by sa mali začať v decembri 2019.

Zdroj: digitaltrends.com.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Inovácie

Video: Emvoice One má byť najrealistickejší hlasový syntetizátor na svete

14.11.2019 00:10

Syntéza hlasu bola cieľom mnohých vývojárov zásuvných modulov, ale zatiaľ žiadny z nich neuspel. Preto aplikácia Emvoice One, ktorá sa charakterizuje ako „najrealistickejší hlasový syntetizátor na sve ...

Inovácie

Holografické displeje s rozlíšením 8K raz asi nahradia tradičné televízory

14.11.2019 00:05

Startup Looking Glass Factory odhalil svoj prvý produkt s názvom Looking Glass 8K Immersive Display. Je určený pre podnikový segment, ale spoločnosť pripravuje podobné zariadenie aj pre spotreb ...

Inovácie 1

Apple: Tajná prezentácia odhaľuje, ako AR okuliare nakoniec nahradia iPhony

13.11.2019 00:15

Je veľmi pravdepodobné, že v nie veľmi vzdialenej budúcnosti sa iPhone, ktorý dnes stále nosíte so sebou, stane zbytočnou technológiou. Prinajmenšom Apple v to verí, ako naznačuje uniknutá prezentáci ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Brother_300x600

Najnovšie videá