Philips OneBlade / Nie je to žiletka

0

Philips OneBlade na tvár a telo je hybridný zastrihávač, ktorý dokáže zastrihávať a holiť fúzy akejkoľvek dĺžky. K dispozícii máte čepieľku na tvár a čepieľku s chráničom pokožky na telo.

Philips OneBlade poskytuje kompletný styling tváre a starostlivosť o vzhľad. Dokáže zastrihnúť, vytvarovať a oholiť fúzy všetkých dĺžok. Vďaka systému dvojitej ochrany – kĺzavému povlaku v kombinácii so zaoblenými špičkami – je holenie ľahšie a pohodlnejšie. Technológia holenia predstavuje rýchlo sa pohybujúce ostrie (200× za sekundu), ktoré je účinné aj na dlhú bradu. OneBlade kopíruje obrysy vašej tváre a umožňuje jednoducho a pohodlne zastrihávať a holiť všetky časti tváre. Holiť môžete v oboch smeroch, aby ste mali lepší prehľad a mohli ste sledovať každý fúz, ktorý striháte. Na zastrihnutie fúzov možno použiť jeden zo 4 rôzne dlhých hrebeňov.   OneBlade je vybavený dvoma čepeľami, jedna je určená na tvár a druhá na telo. Neholia tak blízko pri pokožke ako tradičné žiletky, takže nepodráždia kožu. OneBlade je vodotesný, takže sa ľahko čistí: stačí ho opláchnuť pod tečúcou vodou. Môžete ho použiť tak na suché, ako aj mokré holenie s penou, dokonca aj v sprche. Ochranný nadstavec umožní vyhnúť sa porezaniu na všetkých citlivých miestach.

PARAMETRE:

• 4 nadstavce na zastrihávanie na 1, 2, 3 a 5 mm; 1 nadstavec na zastrihávanie tela (3 mm); kapacita batérie 60 minút/4 hodiny nabíjania; 2 čepele v balení (1 na tvár + 1 na telo)

• Cena: 64,99 EUR

Zobrazit Galériu

Martin Drobný

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať