Image
29.9.2015 0 Comments

Pebble predstavil najtenší SmartWatch Time Round na svete

Okrem okrúhleho dizajnu je nápadným prvkom nových smart hodiniek ich tenkosť. So šírkou len 7,5 milimetra sú oveľa štíhlejšie ako Apple Watch (10,5 mm) alebo všetky predchádzajúce zariadenie od Pebble. Displej hodiniek meria 38,5 milimetra.

Pebble Time Round budú disponovať klasickým remienkom so šírkou 20 milimetrov. Pebble však prvýkrát chystá aj model navrhnutý pre ženy, ktorý bude mať iba štrnásťmilimetrový pásik.

Podľa internetového magazínu Fortune vydrží batéria v Time Round len dva dni. Hodinky Pebble pritom boli až doteraz známe svojou dlhou výdržou - model Time Steel napríklad bez nabitia vydržal až 10 dní.

Pebble Time Round svojim používateľom ponúkne najnovšie grafické rozhranie, ktoré prebiehajúci deň rozdelí na minulosť, súčasnosť a budúcnosť.

Produkty Pebble sa až doteraz vždy pýšili hranatou obrazovkou. Spoločnosť sa totiž viac ako na dizajn svojich hodiniek sústredila na ich funkčnosť. Po predstavení Apple Watch a iných značiek intelgentných hodiniek sa však z dizajnu stáva dôležitý faktor, ktorým sa môžu konkurenti navzájom odlíšiť.

Je otázkou, či pre používateľov, ktorí sa na svoje hodinky spoliehajú pri organizovaní svojho času, nebude krátka výdrž batérie na príťaž. Pebble im aspoň čiastočne pomôže zavedením možnosti rýchleho nabíjania, ktoré počas 15 minút v nabíjačke predĺži životnosť batérie o jeden deň. Hodinky Pebble Time Round budú stáť 249 dolárov.


Zdroj: ComputerWorld


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Jeseň v hľadáčiku

22.11.2019 00:03

Špeciálny projekt Milovníci prírody sa určite zhodnú, že práve jeseň je najfotogenickejším ročným obdobím. Prináša so sebou širokú škálu farieb a jedinečných svetelných podmienok. Pre tých z vás, kto ...

Produkty

Inteligentné hodinky od TCL so 4G pripojením a funkciou videohovorov vo verziách pre deti aj seniorov

14.11.2019 00:06

Hodinky  TCL MOVETIME Family Watch MT40 sú určené pre deti od 4 do 7 rokov. Dokážu monitorovať aktuálnu polohu dieťaťa a zobrazovať ju v smartfóne rodičov. Novinka podporuje dátové 4G pripojenie, vďak ...

Produkty

Smartfón TCL PLEX predstavený na IFA je už v predaji

14.11.2019 00:09

Spoločnosť TCL Holding, ktorá má v portfóliu značky Alcatel a Blackberry na veľtrhu IFA prvýkrát predstavila smartfón pod vlastnou značkou TCL. Na upresnenie spoločnosť TCL sa nedávno rozdelila na  dv ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá