Pavlok: Náramok, ktorý vás zbaví zlozvykov elektrošokmi...

2

Neviete sa zbaviť obhrýzania nechtov či iného zlozvyku? Možno by vám mohlo pomôcť nositeľné zariadenie Pavlok. Zatiaľ čo iné zariadenia wearables monitorujú tepovú frekvenciu či merajú prejdenú vzdialenosť, Pavlok vyšle do vášho zápästia elektrický šok zakaždým, keď vás pristihne pri vašom zlozvyku.

Autorom je Maneesh Sethi, absolvent štúdia psychológie na Stanfordovej univerzite, ktorý má záľubu v averzívnej terapii. Náramok pri úplnom nabití vystačí na 200 šokov. Môže vás zasiahnuť až 340 voltov (ale pri nízkom výkone, takže vám neublíži), ale možné je aj miernejšie upozornenie vibráciou či pípaním.

Pavlok sa páruje s aplikáciou pre iOS či Android, obsahuje čip bluetooth na spojenie so smartfónom. V aplikácii možno nastaviť intenzitu šoku od mierneho šteklenia až po takmer bolestivú ranu.

Sethi teraz pracuje na aplikácii, ktorá vás ráno pomocou náramku zaručene hneď dostane z postele. Stačí si večer nasadiť Pavlok a spárovať s telefónom, ten potom vyšle príkaz, kedy vás má náramok šokovať. Bude to zrejme ten najodpornejší budík na svete.

Pavlok sa predáva v 5 farebných vyhotoveniach, jeho batéria vydrží 2 až 5 dní. Získať ho môžete na Amazone za 199 dolárov alebo priamo na webe výrobcu za 169 dolárov.

Zdroj: BetabostonPavlok

 

 

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Pavlok

2 komentáre

Čéče!!! reakcia na: Pavlok: Náramok, ktorý vás zbaví zlozvykov elektrošokmi...

1.2.2017 09:02
Okopírovaný odvykač od Kouďáká !!! Čéče, oni mu to sprosto ukradli !!!!

Note reakcia na: Pavlok: Náramok, ktorý vás zbaví zlozvykov elektrošokmi...

31.1.2017 08:01
"Pavlok vyšle do vášho zápästia elektrický šok zakaždým, keď vás pristihne pri vašom zlozvyku"

Elektricky sok si musite poslat sami sltacenim tlacidla na naramku ked sa pristihnete pri vykonavani zlozvyku, ma to vytvorit spojenie medzi tym zlozvykom a negativnym stimulom - podobny pristup ako sa pouziva pri trenovani psov.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať