Image
31.1.2017 2 Comments

Pavlok: Náramok, ktorý vás zbaví zlozvykov elektrošokmi...

Neviete sa zbaviť obhrýzania nechtov či iného zlozvyku? Možno by vám mohlo pomôcť nositeľné zariadenie Pavlok. Zatiaľ čo iné zariadenia wearables monitorujú tepovú frekvenciu či merajú prejdenú vzdialenosť, Pavlok vyšle do vášho zápästia elektrický šok zakaždým, keď vás pristihne pri vašom zlozvyku.

Autorom je Maneesh Sethi, absolvent štúdia psychológie na Stanfordovej univerzite, ktorý má záľubu v averzívnej terapii. Náramok pri úplnom nabití vystačí na 200 šokov. Môže vás zasiahnuť až 340 voltov (ale pri nízkom výkone, takže vám neublíži), ale možné je aj miernejšie upozornenie vibráciou či pípaním.

Pavlok sa páruje s aplikáciou pre iOS či Android, obsahuje čip bluetooth na spojenie so smartfónom. V aplikácii možno nastaviť intenzitu šoku od mierneho šteklenia až po takmer bolestivú ranu.

Sethi teraz pracuje na aplikácii, ktorá vás ráno pomocou náramku zaručene hneď dostane z postele. Stačí si večer nasadiť Pavlok a spárovať s telefónom, ten potom vyšle príkaz, kedy vás má náramok šokovať. Bude to zrejme ten najodpornejší budík na svete.

Pavlok sa predáva v 5 farebných vyhotoveniach, jeho batéria vydrží 2 až 5 dní. Získať ho môžete na Amazone za 199 dolárov alebo priamo na webe výrobcu za 169 dolárov.

Zdroj: BetabostonPavlok

 

 

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Jeseň v hľadáčiku

22.11.2019 00:03

Špeciálny projekt Milovníci prírody sa určite zhodnú, že práve jeseň je najfotogenickejším ročným obdobím. Prináša so sebou širokú škálu farieb a jedinečných svetelných podmienok. Pre tých z vás, kto ...

Produkty

Inteligentné hodinky od TCL so 4G pripojením a funkciou videohovorov vo verziách pre deti aj seniorov

14.11.2019 00:06

Hodinky  TCL MOVETIME Family Watch MT40 sú určené pre deti od 4 do 7 rokov. Dokážu monitorovať aktuálnu polohu dieťaťa a zobrazovať ju v smartfóne rodičov. Novinka podporuje dátové 4G pripojenie, vďak ...

Produkty

Smartfón TCL PLEX predstavený na IFA je už v predaji

14.11.2019 00:09

Spoločnosť TCL Holding, ktorá má v portfóliu značky Alcatel a Blackberry na veľtrhu IFA prvýkrát predstavila smartfón pod vlastnou značkou TCL. Na upresnenie spoločnosť TCL sa nedávno rozdelila na  dv ...

2 Comments

 1. Čéče!!! reakcia na: Pavlok: Náramok, ktorý vás zbaví zlozvykov elektrošokmi...
  1.2.2017 09:02
  Okopírovaný odvykač od Kouďáká !!! Čéče, oni mu to sprosto ukradli !!!!
  Reagovať
 2. Note reakcia na: Pavlok: Náramok, ktorý vás zbaví zlozvykov elektrošokmi...
  31.1.2017 08:01
  "Pavlok vyšle do vášho zápästia elektrický šok zakaždým, keď vás pristihne pri vašom zlozvyku"

  Elektricky sok si musite poslat sami sltacenim tlacidla na naramku ked sa pristihnete pri vykonavani zlozvyku, ma to vytvorit spojenie medzi tym zlozvykom a negativnym stimulom - podobny pristup ako sa pouziva pri trenovani psov.
  Reagovať

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá