Image
15.11.2019 0 Comments

Päťfarebná A3+ tlačiareň na digitálnu tlač aj na tvrdé povrchy

Novú LED tlačiareň OKI Pro9541WT s piatimi farebnými tonermi na digitálnu tlač na prenosové médiá určenú pre poskytovateľov tlačových služieb uviedla na trh spoločnosť OKI. Vďaka použitiu prenosových médií na transferovú tlač zaručuje tento všestranný SRA3+ (SRA3+) model úspornú digitálnu tlač prenositeľnú na textílie a tvrdé povrchy, vynikajúcu kvalitu farieb, nepriehľadnú bielu a skutočnú čiernu.

Vďaka možnosti nízkonákladovej tlače už od jedného kusa je táto tlačiareň ideálnym nástrojom na komerčnú a reklamnú tlač. Digitálna LED technológia a technológia bieleho tonera spoločnosti OKI zaručuje ostré rozlíšenie až 1 200 × 1 200 dpi, takže budú na potlači jasne zreteľné detaily, a to aj na tmavom povrchu. Vďaka podpore formátu SRA3+ s rozmermi 329 × 483 mm dokáže tlačiareň OKI Pro9541WT úsporne tlačiť aj na grafické materiály s väčšou plochou.

Inovatívna technológia transferových médií umožňuje potlačovať v jasných CMYK farbách a bielej farbe aj tvrdé povrchy, ako je napríklad keramika, akrylát, sklo, kov, smalt a drevo, ale aj na textílie, ako je napríklad bavlna, plátno, nylon, polyester, koža a plsť. Bezproblémová flexibilita umožňuje tlač na celý rad produktov, od tričiek a iných odevov po hrnčeky, čiapky, tašky, podložky pod poháre, plagáty a mnoho ďalšieho.

Na použitie s novou tlačiarňou OKI Pro9541WT s tonerom na tlač na prenosové médiá bol testovaný a schválený papier na prípravu sieťotlače EXOstencil od výrobcu papiera na tepelný prenos Neenah Performance Materials. Tento papier je jednoduchou a ekologickou dvojstupňovou alternatívou k sieťovým tlačiarenským rámom. Pri jeho používaní nie je potrebné používať žiadne iné chemikálie a emulzie, takže nie je nutné nechať potlač hodiny schnúť. Zároveň sa tak šetria čas a náklady.

Zariadenie produkuje stránky rýchlosťou až 18 str./min. (A4) resp. 12 str./min. (A3), pričom prvá stránka je vytlačená už za 8 sekúnd. Podporovaná je široká škála médií, od A6 až po A3+ (329 × 483 mm) a bannery s dĺžkou až 132 cm, hmotnosť médií môže byť od 52 až po 360 g/m2. Tlačiareň poháňa procesor ARM 1,2 GHz v kombinácii s 2 GB RAM.
 
V režime spánku je spotreba 4 W alebo menej, v úspornom režime 30 W, v pohotovostnom režime 40 W a pri prevádzke v priemere 1 100 W. Hlučnosť v pohotovostnom režime je max. 34 dB(A), pri prevádzke max. 57 dB(A). Pracovný cyklus zariadenia je 300 tisíc strán. Rozmery sú 699 × 625 × 640 mm, hmotnosť 110,8 kg vrátane spotrebného materiálu.

Zobrazit Galériu
Autor: PRCOM

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum AKO: Štyria z piatich Slovákov by dcére odporučili prácu v IT

13.12.2019 14:21

Takmer 80 percent obyvateľov Slovenska si myslí, že je potrebné zvyšovať zastúpenie žien v sektore informačných technológií. Vyplýva to z prieskumu realizovaného prieskumnou agentúrou AKO, ktorého obj ...

Tlačové správy

Súťaž EY Cyber Security Trophy pozná víťazov

13.12.2019 09:17

Spoločnosť EY zverejnila výsledky druhého ročníka unikátneho konceptu súťaže EY Cyber Security Trophy. Absolútnym víťazom sa stal Milan Kyselica. Víťaz okrem prestížneho titulu získal aj príležitosť ú ...

Tlačové správy

Zvýhodnené úvery na financovanie inovácií pre malé a stredné podniky

13.12.2019 09:12

Malé a stredné podniky môžu vďaka spolupráci Slovenskej sporiteľne s National Development Fund II. (NDF II.)  získať zvýhodnené úvery na financovanie výskumu, vývoja a inovácií. Požičať si môžu až 1,8 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá