Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Panasonic vydáva aktualizácie firmvéru pre modely LUMIX S1R, S1H a S1

Tlačové správy
0

Spoločnosť Panasonic oznámila, že do konca roka 2020 vydá programy aktualizácie firmvéru pre Full-Frame bezzrkadlovky LUMIX S1H, S1R a S1.

S novou verziou firmvéru tak dostanú majitelia bezzrkadlovky S1R možnosť robiť video v 5K kvalite a naplno využiť obrazový snímač s vysokým rozlíšením. Pre modely S1R, S1H a S1 bude k dispozícii aj najmodernejšia technológia automatického ostrenia. Modely S1R, S1H a S1 získajú výkonové parametre tohtoročnej novinky LUMIX S5. Zlepšená funkcia automatického ostrenia vyniká najmä vo funkcii detekcie človeka a jeho pohybu. Okrem očí, tváre a tela teraz systém rozpoznáva samostatne v reálnom čase aj hlavu pre ešte presnejšie zaostrenie. Systém sleduje osobu, aj keď sa rýchlo pohybuje, otočí sa chrbtom k objektívu, skloní hlavu alebo sa pohybuje vo väčšej vzdialenosti od fotoaparátu. Zdokonalenie  technológie DFD zlepšilo aj výkon AFC, čo tiež umožňuje používateľom sledovať malé alebo rýchlo sa pohybujúce objekty a zachytiť ich ostro, kedykoľvek stlačia spúšť. Používatelia si tieto zlepšenia užijú tak v režime fotografovania, ako i v zázname videa.

Spoločnosť Panasonic neustále vyvíja nové technológie, ktoré vkladá nielen do nových produktov, ale práve vďaka pravidelným aktualizáciám firmvéru aj do existujúcich produktov.

Panasonic

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať