Image
18.10.2019 0 Comments

Panasonic štartuje akčné ponuky Lumix

Panasonic pripravil pre milovníkov skvelých fotografií a výnimočného videa atraktívnu jesennú ponuku. Pri kúpe vybraných modelov z radu Lumix S a Lumix G alebo objektívov Leica môžu ušetriť viac ako 1 000 eur.  Kombináciu zliav na produkty a hodnotných darčekov pre viac zážitkov z fotenia a natáčania možno získať do konca novembra u vybraných obchodných partnerov. U Lumix prístrojov zároveň prebieha akcia na záruku 5 rokov bezstarostného používania.

S blížiacimi sa vianočnými sviatkami pripravil Panasonic predajnú akciu na vybrané modely Lumix G a Lumix S. Tie doplnil atraktívnym príslušenstvom pre ešte lepšie zachytenie atmosféry daného momentu. Spoločne s päťročnou zárukou bezstarostného používania môžete seba alebo svojich blízkych potešiť skvelým vianočným darčekom za výnimočnú cenu. Súčasťou predajné akcie sú aj vybrané modely objektívov Leica.

„Naším prianím je umožniť všetkým fotografom a kameramanom, či už tým amatérskym či profesionálnym, čo najlepší zážitok pri ich dobrodružných výpravách za originálnymi zábermi. Chceme im ponúknuť viac možností, ako rozmanitosť sveta okolo seba zachytiť a preto prichádzame s niečím navyše, skvelým príslušenstvom a nadštandardným päťročným servisom zadarmo,“ hovorí Michal Novák, produktový manažér spoločnosti Panasonic.

K legendárnym hybridným modelom Lumix GH5 (všetky varianty) získa zákazník zadarmo "sadu snov", tj. špičkový Gimbal stabilizátor DJI Ronin RC a originálny foto batoh s obsahom 18 litrov, v celkovej hodnote 728 eur.

K Full Frame modelu Lumix S1 si zákazník odnesie softvérový kľúč pre aktiváciu V-Log 14+ a ďalších pokročilých funkcií profesionálneho záznamu videa, k iným modelom potom praktický grip s batériou. K ďalším modelom zákazník získa kvalitný svetelný portrétový objektív s pevným ohniskom H-H025 v hodnote 199 eur.Celkovo si tak odnesie darčeky v hodnote viac ako 720 eur..

Súčasne je k špičkovým objektívom Leica ponúkaná zľava 100 až 300 eur.

„Našim produktom veríme natoľko, že sa nebojíme ponúknuť zákazníkom nadštandardnú záruku 5 rokov a istotu, že po celú túto dobu nebudú musieť riešiť nič iné, než obstaranie toho správneho záberu,“ uzatvára Novák.

Požiadavku na päťročný bezstarostný servis môžu zákazníci uplatniť na webových stránkach https://5y.lumix5y.com/

Jesenná akcia prebieha u týchto predajcov:

  • AVDigital
  • FotoVideoShop
  • eD' systém Slovakia
  • FaxCopy Pro
  • Nay
  • PRO.Laika
  • Fast Plus
Autor: Panasonic

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Tatra banka sa stala najinovatívnejšou digitálnou bankou spomedzi 300 prihlásených bánk z celého sveta

08.11.2019 16:47

Celosvetové ocenenie inovatívnosti Tatra banky za rok 2019 potvrdzuje zisk predošlých ocenení „Najinovatívnejšia banka v strednej a východnej Európe“ od dvoch renomovaných časopisov. Jedným z nich bol ...

Tlačové správy

CZ: Služba VMware Cloud Director Service rozširuje možnosti využitia VMware Cloud on AWS

08.11.2019 12:22

Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW) na konferenci VMworld 2019 Europe představila novou multitenantní službu pro VMware cloud on AWS, která toto řešení ještě více zatraktivní a zpřístupní zákazníkům v ...

Tlačové správy

CZ: VMware predstavuje nové bezpečnostné riešenie, ktorými prináša inherentnú bezpečnosť do moderného distribuovaného podniku

08.11.2019 12:08

Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW) na konferenci VMworld 2019 Europe podrobně představila nová a rozšířená bezpečnostní řešení, která rozvíjí její vizi komplexní bezpečnosti - automatizované, aktivní ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA_2019

Najnovšie videá