Image
13.1.2017 0 Comments

PR: Konferencia ShowIT – ukážeme vám novinky TOP IT technológií

Na začiatku, pred ôsmimi rokmi, bola myšlienka priniesť kvalitu zahraničných IT eventov na Slovensko. Dnes je IT konferencia ShowIT už tradičná zimná vzdelávacia udalosť v Bratislave.

Poďte sa s nami pozrieť, prečo sa oplatí prísť 7. – 9. 2. na ShowIT aj tento rok...
Vývojárom v .NET aj ultramodernom .NET Core je vyhradená celá DEV HALL. Technológiám business productivity a business intelligence postaveným na Azure, SQL, SharePoint a Office 365 sa budú venovať TOP speakri v BI HALL. Ak za zaujímate o novinky Windows Server 2016, Windows 10, Kaspersky, bezpečnosť virtualizáciu, odporúčame vám prednášky v INFRA HALL.

Väčší  počet prednášok! Program tvorí mix dlhších hodinových a kratších polhodinových prednášok. Tým sa výrazne zvýši počet zaujímavých tém, ktoré si môžete vypočuť, a súčasne sa zlepší aj dynamika a celková pestrosť konferencie.

Pozrite si kompletný program s viac ako 50 technickými deep-dive prednáškami

Po úspešnej sérii bowlingových turnajov sa zmeny dočkala aj ShowIT Party. Druhý deň konferencie sa po skončení prednášok prenesiete do tajomnej UNDEAD ARENY, kde na vás čakajú zážitkové tímové hry, ochutnávka vína Elesko so someliérom a bohaté občerstvenie.

IT školiace stredisko GOPAS, organizátor konferencie, pripravil prekvapenie navyše. Nie, tentoraz nebudeme hovoriť o tombole, ktorá je už pravidelnou súčasťou ShowIT (tešiť sa môžete na hodnotné ceny). Na rok 2017 vytvorili 5 druhov vstupeniek, aby ste si mohli vybrať tú pravú podľa vášho záujmu a pracovnej vyťaženosti.

Navyše ak si v IT školiacom stredisku GOPAS v roku 2017 objednáte akýkoľvek 5-dňový MOC kurz, cena vstupenky na ShowIT 2017 vám z neho bude odrátaná.

„Osobne nazývam ShowIT dovolenkou pre ajťákov. A práve som sa na ňu začal tešiť!“
Ondřej Ševeček, Product Manager, lektor, konzultant, tvorca programovej skladby konferencie.

Viac info a registrácia
ShowIT 2017, 7.- 9. február 2017, 4* hotel Holiday Inn, Bratislava

Autor: GOPAS SR

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

V PLANEO Elektro je 10 % zľava na všetko, 0 % navýšenie splátok a doprava zadarmo!

27.03.2020 00:00

Špeciálny projekt Čističky vzduchu, šijacie stroje, záhradný nábytok, mobily, hračky, lampy, mixéry... Čo by sa vám práve doma zišlo, kúpite lacnejšie a bezpečne v PLANEO Elektro a zajtra to máte dom ...

Technológie

Prehľad digitálnej pomoci od firiem v čase epidémie. Pomáha aj NexTech.

20.03.2020 14:33

Slovenská aliancia pre inovatívnu ekonomiku (SAPIE) pripravila v spolupráci so svojimi 90 členmi veľký zoznam slovenských digitálnych iniciatív, ktoré pomáhajú v čase epidémie koronavírusu. Až 20 rôzn ...

Technológie

Elektromobilita 2020 - Všetko, čo potrebujete vedieť o elektromobilite v SR

05.03.2020 12:36

Rok 2020 je v oblasti elektromobility jeden z míľnikov. Regulačné orgány EÚ stále sprísňujú emisné limity a práve v tomto roku vstupuje do platnosti prvá méta obmedzujúca maximálnu produkciu miestnych ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_032020

Najnovšie videá