Image
8.11.2017 0 Comments

AGEM Dealers Day 2017

Po roku sa môžete opäť tešiť na konferenciu, AGEM Dealers Day 2017, ktorá sa uskutoční už tento štvrtok, 9.11.2017 v krásnych priestoroch ART Hotel Kaštieľ v Tomášove pri Bratislave. Konferencia sa začína od 9:00 a potrvá do 17:00.

Okrem prednášok, ktorých začiatok je naplánovaný na 10:00 sa môžete tešiť aj na rôzne súťaže, povoziť sa môžete na elektromobiloch značky Nissan ale dostupný bude aj elektromobil Testa. Zabaviť sa môžete aj jazdou na hoverbordoch či elektrobicykloch. Spoločnosť Acer pre návštevníkov pripraví aj možnosť vyskúšať si Window Mixed Reality (MR).

Spoločnosť Microsoft na konferenciu prinesie stánky s Xboxami, ktoré budú počas konferencie prístupné pre každého. TP-Link si pripravil novinky na poly WiFi riešení, AB-Com prinesie novinky zo sveta satelitnej techniky. Novinky zo sveta upratovania prinesie Kärcher a spoločnosť Bissel. Braun a Oral-B predstavia čo je nové v osobnej hygiene. Smart žiarovky prinesie spoločnosť Light Spectrum.

Okrem Microsoftu nám herné novinky a monštrá predstaví aj Asus a Acer. Súčasťou programu bude aj crash test zariadení pod taktovkou Ondreja Macka z Touch IT.

Novinky zo svojho portfólia si pre vás pripravili vystavovatelia ako napr.: Neffos, Gigaset, Kingston, ESET, Lenovo, HP a iní.

Všetky potrebné informácie nájdete: agem.sk/dealers-day

Veríme, že si každý nájdete to pravé a tešíme sa na vašu účasť.

PS: Prvých 300 registrovaných návštevníkov získa tašku, plnú hodnotných darčekov, od našich partnerov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 2

Analytik, vývojári, tester, projektový manažér, admin, UX špecialista. Ríša "ajťákov" a ako sa v nej vyznať

03.12.2018 00:10

Ak hovoríme o IT, asi sa zhodneme na tom, že ide v súčasnosti o jeden z najperspektívnejších odborov. Odborníci sú tu žiadaní, je ich málo, a tomu tiež zodpovedajú ich mzdy. Vo firme potom býva "ajťák ...

Biznis

Ako sa vo firme nezblázniť z Black Friday

30.11.2018 00:05

Nákupné šialenstvo počas Black Friday je každoročne výbornou príležitosťou, ako pred Vianocami odštartovať predaj vianočných darčekov vo veľkom. Ak si však nedáte pozor, môže to skončiť chaosom na skl ...

Biznis

365.bank spustila ostrú prevádzku, ponúka účet zadarmo, ktorý si vybavíte iba z mobilu

20.11.2018 08:43

Po 6 mesačnom beta testovaní dnes spustila ostrú prevádzku mobilná banka 365 bank. Banka vychádza v ústrety používateľom, ktorý žijú mobilnými technológiami. Umožňuje založiť si účet cez mobil a bez p ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

DOCKITIN

Najnovšie videáPC forum button