Image
17.11.2019 2 Comments

PLANEO Elektro oslavuje 10 rokov a po celom Slovensku má už 50 predajní

Spoločnosť FAST PLUS, prevádzkovateľ maloobchodnej siete predajní PLANEO Elektro usporiadal pre svojich predajcov a obchodných partnerov pravidelnú výstavu spotrebnej elektroniky, veľkých a malých domácich spotrebičov, IT a telekomunikačnej techniky pod názvom FAST DAY.

Dvanásty ročník podujatia dosiahol niekoľko historických míľnikov. Výstava bola po prvý krát umiestnená v troch samostatných halách s celkovou výstavnou plochou 2750 m2. Podujatie trvalo celkom tri dni a návštevníci sa mohli podrobne oboznámiť so širokým sortimentom 89 značiek vrátane horúcich predvianočných noviniek.

PLANEO Elektro otvorí 29.11.2019 v Košiciach svoju jubilejnú 50-tú predajňu. Historicky prvú predajňu otvorilo PLANEO Elektro v októbri 2009 v Prievidzi a v tom istom roku pribudli ešte dve predajne v Trnave a Bratislave. V nasledujúcom období sieť postupne expandovala rok čo rok vysokým tempom takmer do všetkých väčších miest.

V tomto roku PLANEO Elektro dosiahne métu 50 predajní a tým sa stáva najväčšou sieťou elektropredajní na Slovensku. V súčasnosti PLANEO Elektro ponúka veľkú aj malú bielu techniku, spotrebnú elektroniku, IT a telekomunikačnú techniku, potreby pre domácnosť, záhradnú techniku, hračky a hudobné nástroje.

Počas 10 ročnej histórie sa tak PLANEO Elektro stalo najrýchlejšie rozvíjajúcou sa sieťou elektro predajní na Slovensku. S rastom siete je samozrejme spojená aj neustála potreba dopĺňania nových zamestnancov. Kandidáti prechádzajú na pohovore okrem iného aj prípadovou štúdiou a tých úspešných čaká systém produktových školení a pravidelné dopĺňanie vedomostí, čím si PLANEO Elektro zabezpečuje odbornosť vyše 700 vlastných zamestnancov.

Jedným z kľúčových programov PLANEO Elektro je aj udržateľnosť a ochrana životného prostredia ako nám prezradil obchodný riaditeľ Juraj Nedeliak: „Dôsledne dbáme na dodržiavanie všetkých noriem, spojených s ekologickou likvidáciou elektroodpadu. Naši zákazníci pri kúpe nového veľkého spotrebiča pravidelne využívajú možnosť ekologickej likvidácie a odvozu spotrebiča starého. Pre každého, komu záleží na životnom prostredí, je tu možnosť bezplatného odovzdania starého alebo nefunkčného spotrebiča a bateriek na ktorejkoľvek našej predajni“.

V predajniach tento rok boli igelitové tašky nahradené taškami z recyklovaného papiera. Desať centov z predaja každej tašky venuje PLANEO Elektro občianskemu združeniu Integrácia na podporu detí v detských domovoch, nemocniciach, krízových centrách a prípravu rôznych podujatí pre začleňovanie sa detí s komplikovanejším štartom do života.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Sprievodca výberom grafickej karty GeForce na hranie

13.12.2019 06:45

Špeciálny projekt Grafické karty testujeme so železnou pravidelnosťou. Ani tento rok nám žiadna neunikla. Čiastkové testy jednotlivých modelov sú však jedna vec a ucelený prehľad druhá vec. Obzvlášť ...

Technológie

V pretekoch dronov bojovali proti sebe programátori a piloti

12.12.2019 00:10

Nedávno sa v starej tlačiarni novín v Austine uskutočnila nezvyčajná súťaž dronov. Gabriel Kocher, známy z profesionálnej ligy Drone Racing League, sedel za sieťou, na očiach mal videookuliare a riadi ...

Technológie 1

Virtuálna a rozšírená realita zásadne zmenia spôsob, akým pracujeme. Pripravte sa na to

09.12.2019 00:15

Podľa nedávneho výskumu spoločnosti PwC širšie zavádzanie technológií rozšírenej reality (augmented reality – AR) a virtuálnej reality (VR) prinesie do roku 2030 svetovej ekonomike 1,5 bilióna libier. ...

2 Comments

 1. Planeo reakcia na: PLANEO Elektro oslavuje 10 rokov a po celom Slovensku má už 50 predajní
  18.11.2019 09:11
  Mali by vyhodit cely marketingovy tim, lebo doteraz som si myslel, ze planeo je len v CZ :)
  Reagovať
  • RE: Planeo reakcia na: Planeo
   18.11.2019 11:11
   Hm, niekedy je ťažké určiť, ktorá z dvoch strán je vo väčšej miere mimo reality ...
   Reagovať

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá