Image
17.11.2019 2 Comments

PLANEO Elektro oslavuje 10 rokov a po celom Slovensku má už 50 predajní

Spoločnosť FAST PLUS, prevádzkovateľ maloobchodnej siete predajní PLANEO Elektro usporiadal pre svojich predajcov a obchodných partnerov pravidelnú výstavu spotrebnej elektroniky, veľkých a malých domácich spotrebičov, IT a telekomunikačnej techniky pod názvom FAST DAY.

Dvanásty ročník podujatia dosiahol niekoľko historických míľnikov. Výstava bola po prvý krát umiestnená v troch samostatných halách s celkovou výstavnou plochou 2750 m2. Podujatie trvalo celkom tri dni a návštevníci sa mohli podrobne oboznámiť so širokým sortimentom 89 značiek vrátane horúcich predvianočných noviniek.

PLANEO Elektro otvorí 29.11.2019 v Košiciach svoju jubilejnú 50-tú predajňu. Historicky prvú predajňu otvorilo PLANEO Elektro v októbri 2009 v Prievidzi a v tom istom roku pribudli ešte dve predajne v Trnave a Bratislave. V nasledujúcom období sieť postupne expandovala rok čo rok vysokým tempom takmer do všetkých väčších miest.

V tomto roku PLANEO Elektro dosiahne métu 50 predajní a tým sa stáva najväčšou sieťou elektropredajní na Slovensku. V súčasnosti PLANEO Elektro ponúka veľkú aj malú bielu techniku, spotrebnú elektroniku, IT a telekomunikačnú techniku, potreby pre domácnosť, záhradnú techniku, hračky a hudobné nástroje.

Počas 10 ročnej histórie sa tak PLANEO Elektro stalo najrýchlejšie rozvíjajúcou sa sieťou elektro predajní na Slovensku. S rastom siete je samozrejme spojená aj neustála potreba dopĺňania nových zamestnancov. Kandidáti prechádzajú na pohovore okrem iného aj prípadovou štúdiou a tých úspešných čaká systém produktových školení a pravidelné dopĺňanie vedomostí, čím si PLANEO Elektro zabezpečuje odbornosť vyše 700 vlastných zamestnancov.

Jedným z kľúčových programov PLANEO Elektro je aj udržateľnosť a ochrana životného prostredia ako nám prezradil obchodný riaditeľ Juraj Nedeliak: „Dôsledne dbáme na dodržiavanie všetkých noriem, spojených s ekologickou likvidáciou elektroodpadu. Naši zákazníci pri kúpe nového veľkého spotrebiča pravidelne využívajú možnosť ekologickej likvidácie a odvozu spotrebiča starého. Pre každého, komu záleží na životnom prostredí, je tu možnosť bezplatného odovzdania starého alebo nefunkčného spotrebiča a bateriek na ktorejkoľvek našej predajni“.

V predajniach tento rok boli igelitové tašky nahradené taškami z recyklovaného papiera. Desať centov z predaja každej tašky venuje PLANEO Elektro občianskemu združeniu Integrácia na podporu detí v detských domovoch, nemocniciach, krízových centrách a prípravu rôznych podujatí pre začleňovanie sa detí s komplikovanejším štartom do života.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Unikli oficiálne obrázky krytov na Samsung Galaxy S20. Sú iné ako tie doterajšie

27.01.2020 11:19

Už o pár týždňov Samsung predstaví na tlačovom podujatí svoje najnovšie vlajkové telefóny. Koluje o nich už dosť veľa zvestí, ale teraz Ishan Agarwal zverejnil na Twitteri obrázky, o ktorých tvrdí, že ...

Technológie

Zimný test fotovoltického panelu, porovnanie s letným testom

27.01.2020 00:00

V letnom dvojčísle sme uverejnili test fotovoltického panelu v ktorom som porovnával výkon, ktorý je panel schopný dodať v závislosti od toho, či na panel svieti priame slnko, alebo je mierna oblačnos ...

Technológie

Philips predstavil novinky v rodine LED televízorov pre rok 2020

24.01.2020 12:40

Philips predstavil koncom januára v Amsterdame kľúčovým partnerom a médiám technológie a nové modely svojich televízorov pre rok 2020. <iframe width="1189" height="669" src="https:/ ...

2 Comments

 1. Planeo reakcia na: PLANEO Elektro oslavuje 10 rokov a po celom Slovensku má už 50 predajní
  18.11.2019 09:11
  Mali by vyhodit cely marketingovy tim, lebo doteraz som si myslel, ze planeo je len v CZ :)
  Reagovať
  • RE: Planeo reakcia na: Planeo
   18.11.2019 11:11
   Hm, niekedy je ťažké určiť, ktorá z dvoch strán je vo väčšej miere mimo reality ...
   Reagovať

Vyhľadávanie

Hackkosice_2020

Najnovšie videá