SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W Advertisement

Orange zverejnil ponuku roamingu. S paušálom Go Europe budú stáť dáta v EÚ rovnako ako doma.

1

Orange rešpektuje európsku reguláciu roamingu a od 15. júna budú jeho zákazníci aj v EÚ komunikovať za ceny ako doma. Zmeny budú automaticky aplikované na všetkých zákazníkov Orangeu s akýmkoľvek paušálom či predplatenou kartou, ako aj na FunFónistov.

Zákazníci Orangeu budú od 15.6. 2017 v EÚ, Nórsku, Lichtenštajnsku a na Islande  komunikovať za ceny ako doma a na komunikáciu v týchto krajinách budú môcť čerpať obsah svojho predplateného paušálu alebo kreditu. Svoj balík minút, SMS/MMS a dát budú môcť využívať za rovnakých podmienok ako na Slovensku. Po prečerpaní svojich predplatených minút alebo správ zaplatia za ďalšiu komunikáciu v EÚ rovnako ako zaplatia za komunikáciu do inej domácej siete, ako je sieť Orangeu, čo je 0,10 eur/minútu alebo 6 centov/SMS. V prípade, že zákazník využíva neobmedzený balík volaní a správ do všetkých sietí na Slovensku, ten bude môcť využívať rovnako aj v EÚ. V súlade s reguláciou budú zákazníci v EÚ využívať aj svoje predplatené dáta. Orange obsah svojich dátových balíčkov na domáce a určené pre zahraničie nerozdeľuje a dáta budú rovnako využiteľné v EÚ ako doma, pričom si Orange po prečerpaní určitého objemu dát môže uplatniť roamingový príplatok, ktorý mu povoľuje regulácia.

Pre zákazníkov, ktorí preferujú hovory

Vyvážená ponuka so štartovacím balíkom dát

Neobmedzené volania a veľké balíky dát

S vynovenou ponukou paušálov Go, ktoré Orange zaraďuje do svojej ponuky 15.6. 2017 pod názvom Go Europe, zákazníci komunikujú v EÚ za domáce ceny, pričom aj svoje predplatené dáta môžu čerpať v EÚ rovnako ako doma. Zákazníci majú podľa zvoleného paušálu k dispozícii objemy od 500 MB až do 10 GB dát. Tieto dáta sú za rovnakých podmienok ako na Slovensku využiteľné aj v EÚ a taktiež v Nórsku, Lichtenštajnsku a na Islande. Ak zákazníkom predplatený objem dát nestačí, môžu si  svoj dátový balíček navýšiť o 500 MB alebo 1 GB za 3 eurá. Aj tieto dáta sú rovnako využiteľné či už doma alebo v EÚ. Zákazníkom, ktorí už paušály Go majú predplatené, budú automaticky zmenené na paušály Go Europe, pričom pôvodne predplatený objem dát im zostane zachovaný.

 

Zobrazit Galériu

Orange

Všetky autorove články
Orange roaming

1 komentár

orangutan reakcia na: Orange zverejnil ponuku roamingu. S paušálom Go Europe budú stáť dáta v EÚ rovnako ako doma.

14.6.2017 09:06
Orange nech si necha tie svoje paušály... som rad, ze uz davno nie som ich clenom.. arogantnost (to nehovorim len o klasickom zakaznikovi ale aj o firemnych), neprehladne paušály, pri ktorych ani srnka netusi aka pride realna faktura... a pod.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať