Orange zákazníkom prispeje na kúpu pevného internetu

Tlačové správy
0

Mať doma rýchly a spoľahlivý internet je v tomto čase dôležité, a preto Orange teraz prispeje zákazníkom na kúpu pevného internetu sumou až do 100 eur.

Kredit priamo na zákaznícky účet

Príspevok až 100 eur na kúpu pevného internetu môžu dostať zákazníci Orangeu na svoj zákaznícky účet v rámci aktuálnej ponuky. Zľavu zákazník získa ak si k hlasovému paušálu v Orangei kúpi akýkoľvek pevný internet a spojí si tieto dve služby v Love dohode s viazanosťou na 24 mesiacov.

V prípade, že si zákazník zakúpi iba pevný internet samostatne s 24-mesačnou viazanosťou a nemá v Orangei hlasový paušál, alebo si ho nechce spojiť so svojim hlasovým paušálom v Love dohode, získa príspevok vo výške 50 eur.

Z pripísanej sumy na zákazníckom účte sa bude každý mesiac odpočítavať po 5 eur na platbu za pevný internet. Príspevok môže zákazník získať aj na navýšenie svojho súčasného internetového programu aspoň o jednu úroveň alebo dokúpenie služby Zrýchlenie na 1 Gbit/s či Zvýšenie rýchlosti odosielania dát do 300 Mbit/s k optickému internetu.

Ktorýkoľvek z pevných internetov výhodnejšie

Príspevok môže zákazník získať na ktorýkoľvek z pevných internetov v ponuke Orangeu – či už optický, DSL alebo 4G internet pre domácnosť/firmu a akýkoľvek z ich variantov (Basic, Optimal, Premium). Orange mu pritom vždy poradí a odporučí ten najlepší internet, ktorý je na adrese dostupný.

Aktivačný poplatok na nule

Do konca augusta navyše môžu navyše zákazníci využiť aj ďalšie zvýhodnenie – získať 100 % zľavu na aktiváciu/inštaláciu pevného internetu.

Užitočné  vylepšenia pevného internetu

Orange pokrýva pevným internetom už 90 % domácností na Slovensku a svoje pokrytie neustále rozširuje. Navyše k nemu ponúka aj viacero užitočných vychytávok. Pre prípad výpadku pevného internetu poskytuje Záložný internet - dáta, vďaka ktorým môže zákazník aj v prípade poruchy či výpadku pevného internetu ďalej surfovať. Aby mali zákazníci rovnako spoľahlivý Wi-Fi signál v každom kúte domácnosti, Orange ponúka Wi-Fi zosilňovač, ktorý prinesie dostatočne silný signál do celej domácnosti, či trebárs na terasu.

Orange

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať