Image
29.11.2016 0 Comments

Orange pokryje kvalitnou hudbou celé Slovensko

Nielen koncerty série Orange Music Live, ale aj živé prenosy a vstupy z hudobných festivalov či zaujímavé rozhovory so svetovými i slovenskými interpretmi a kapelami sa rozhodol Orange prinášať fanúšikom kvalitnej hudby na celom Slovensku. Hudobné zážitky pod taktovkou Orangeu budú tvoriť obsah špeciálnej sekcie Orange Music Live, ktorú sprístupní na obľúbenej platforme YouTube. Neopakovateľnú atmosféru koncertu či pozeranie jeho najlepšej časti stále dookola si tak užijú fanúšikovia kdekoľvek a kedykoľvek.

Kvalitná hudba je podstatnou súčasťou sponzoringových aktivít Orangeu. Nie sú to len koncerty pod hlavičkou Orange Music Live, ale aj rozhovory s interpretmi, moderátorské vstupy slovenských kapiel, živé prenosy z festivalov či dokonca koncertov svetových hviezd vďaka spolupráci s ostatnými krajinami skupiny Orange. Už je takmer pravidlom, že všetky tieto zážitky prenáša Orange prostredníctvom sociálnych sietí aj fanúšikom, ktorí nemôžu byť osobne na mieste podujatia. Odteraz však celý „hudobný obsah“ nájdu na jednom mieste – v špeciálnej sekcii Orange Music Live venovanej hudbe na oficiálnom kanáli Orange Slovensko na YouTube. 

„Pri každej hudobnej udalosti sa snažíme čo najviac zintenzívniť zážitok ľuďom, ktorí stoja pod pódiom. Zároveň však vďaka 4G sieti dokážeme priniesť atmosféru koncertu aj tým ostatným. Hudobný obsah, ktorý sme nazbierali za posledné roky a aj ten, ktorý nás v najbližších mesiacoch čaká, nás posunul v myšlienke presunúť ho na jednu platformu a sprístupniť ho všetkým, pre ktorých je kvalitná hudba v živote dôležitá,“ povedala Natália Kunická, Brand Activation Manager spoločnosti Orange Slovensko.

Najbližšie si fanúšikovia môžu „naladiť hudobný kanál“ už dnes večer. Projekt Orange Music Live, ktorý po prvýkrát navštívi metropolu východného Slovenska, prinesie košickému publiku britských interpretov Skye a Ross z Morcheeby. Atmosféru z košickej Tabačky Kulturfabrik prenesie onlineovým divákom naživo o 19:30, záznam koncertu nájdu v Orange Music Live sekcii kedykoľvek dostanú na ich najväčšie hity a speváčkin zamatový hlas chuť.

„Projekt Orange Music Live nám prirástol k srdcu a sme veľmi radi, že sa nám ho darí rozširovať aj do ďalších slovenských miest. Kvalitnú hudbu chceme zdieľať skutočne naprieč celým Slovenskom, a preto aj tento koncert zažijú fanúšikovia nielen v košickej Tabačke, ale prostredníctvom „live streamingu“ v každom kúte našej krajiny,“ dodala Natália Kunická. Okrem živého prenosu na Orange Music Live sa zdieľania zážitkov z hudby môžu zúčastniť aj samotní návštevníci koncertu, a to vďaka bezplatnej Wi-Fi v priestoroch Tabačky.

Vďaka šikovnej aplikácii Orange výhody si môžu zákazníci Orangeu už tradične uplatniť pred a počas koncertu jedinečné benefity. Ešte stále majú možnosť využiť zľavu v hodnote 2 eurá pri nákupe vstupeniek v predajnej sieti Ticketportal. Priamo na koncerte určite zákazníci ocenia možnosť získania drinkov v bare na účet Orange Music Live. Obidve Orange výhody nájdu zákazníci v časti Zážitky.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Samsung spúšťa predaj skladacieho smartfónu Galaxy Z Flip na slovenskom trhu

21.02.2020 14:27

Spoločnosť Samsung spúšťa od dnes 21. februára 2020 predaj najnovšieho skladacieho smartfónu Galaxy Z Flip na slovenskom trhu. Samsung Galaxy Z Flip je k dispozícii v dvoch farebných verziách (čiernej ...

Tlačové správy

Začať šetriť peniaze a planétu môžeme aj maličkosťami

21.02.2020 14:25

Menej jazdiť autom, obmedziť spotrebu energie a vody, minimalizovať používanie plastov a papiera. To je len niekoľko spôsobov, ako možno ušetriť nielen svoje financie ale aj životné prostredie. 365.ba ...

Tlačové správy

LENOVO DOSAHUJE V TREŤOM KVARTÁLI REKORDNÚ HODNOTU V RÁMCI VÝKONU SO VŠETKÝMI TRŽBAMI A ZISKOM PRED ZDANENÍM

21.02.2020 14:15

Skupina Lenovo oznámila, že tržby Skupiny v treťom štvrťroku dosiahli rekordnú výšku 14,1 miliárd dolárov, čo znamená desiaty po sebe idúci medziročný rast. Príjem pred zdanením vzrástol o 11% v porov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Hackkosice_2020

Najnovšie videá