Operátor O2 predstavil nové paušály s veľkým objemom dát pre vybrané aplikácie a spravodajské servery

1

O2 od 5.11.2019 uvádza do ponuky nové O2 Smart paušály s neobmedzenými volaniami, SMS a MMS. Od Modrého paušálu vyššie naviac zákazník dostane možnosť využiť ďalších 10 až 40 GB dát podľa paušálu na konkrétne aplikácie.

Operátor O2 predstavil svoju ponuku v pondelok 4.novembra livestreamovaným eventom O2 Smart Talks s názvom Pripravte sa na digitálnu budúcnosť. Na evente sa predstavili spíkri ako - Sajfa ako zástupca online zábavy a obsahu, bloger a publicista Jakub Goda ako ambasádor významu spravodajského obsahu na internete, raper a hudobník Branči Kováč a hviezda filmovej a umeleckej branže Zdena Studenková.

O2 Smart Paušál ponúkne zákazníkom neobmedzené volania, SMS a MMS. Okrem toho získajú v paušáloch veľké objemy dát na vybrané aplikácie ako Facebook, Instagram, WhatsApp, Waze, Viber a niekoľko ďalších. Pri Striebornom , Zlatom a Platinovom paušále si môžu zvoliť aj takzvané prémiové aplikácie ku ktorým dostanú zdarma aj predplatné. 

Sú medzi nimi napríklad multimediálne služby ako HBO GO, Tidal a Youtube. Zo spravodajských serverov sú tu iba denníky SME a Denník N vrátane Denníka E.

Biely O2 Smart Paušál

Obsahuje neobmedzené volania, SMS a MMS správy v celej EÚ, či možnosť kúpy akéhokoľvek zariadenia na začiatku od 0 eur, alebo v prípade potreby si môžu zákazníci dokúpiť balík 1 GB dát za 3 eurá.

Modrý O2 Smart Paušál

Modrý O2 Smart Paušál je určený pre menej náročných užívateľov dát, jeho súčasťou sú neobmedzené volania, SMS a MMS v celej EÚ s 1 GB objemom dát. Zároveň zákazník získava ďalších 10 GB dát na jednu zvolenú aplikáciu, či 60 eurový bonus na zariadenie. Ak ho zákazník nevyužije, získava ďalších 10 GB dát na ďalšiu štandardnú aplikáciu.

Strieborný O2 Smart Paušál

Strieborný O2 Smart Paušál okrem neobmedzených volaní a správ v celej EÚ obsahuje aj 3 GB dát v cene paušálu, či 2x10 GB na dve aplikácie z ponuky, pričom jedna z nich môže byť prémiová, teda so zahrnutým predplatným HBO GO, Tidal, O2 TV, Denník N alebo Denník SME. Navyše môže zákazník získať 72 eurový bonus na kúpu zariadenia, či 10 GB dát na ďalšiu štandardnú aplikáciu podľa výberu.

Zlatý O2 Smart Paušál

Zlatý O2 Smart Paušál je určený pre uspokojenie potrieb náročných multimediálnych zákazníkov. Okrem neobmedzených volaní a správ v celej EÚ obsahuje aj 10 GB dát v cene paušálu a 3x10 GB dát na 3 aplikácie z ponuky, pričom jedna z nich môže byť prémiová. Zákazník tiež môže využiť aj 120 eurový bonus na kúpu zariadenia, alebo ďalších 10 GB dát na štandardnú alebo prémiovú aplikáciu vrátane predplatného.

Platinový O2 Smart Paušál

Platinový O2 Smart Paušál je určený pre zákazníkov, ktorí nechcú riešiť kompromisy, pričom so všetkými aplikáciami je možné využiť až 65 GB dát a k tomu štedrý bonus na zariadenia a až dve prémiové služby. Takže si môžete rovno zvoliť Denník N aj SME.  Bez využitia bonusu získa zákazník ďalších 10 GB a prémiovú aplikáciu vrátane predplatného k tomu.

Navyšovanie základného objemu dát v O2 Smart Paušáloch

Navýšenie dát je pre všetky O2 Smart paušály rovnaké, teda navyšuje sa 1 GB v cene 3 eur prostredníctvom SMS alebo Moje O2. Ak si zákazník aktivuje službu Datahit, nespotrebované dáta sa mu prenesú do ďalšieho obdobia.

Dáta pre aplikácie

Na každú zvolenú aplikáciu získa zákazník 10 GB dát. Tieto dáta sa čerpajú len keď zákazník používa aplikáciu, ktorú si zvolil. Dáta pre túto aplikáciu nie je možné navýšiť. Je ich možné používať v krajinách EÚ bez príplatku rovnako ako základný objem dát.

Bonus na zariadenie

Bonus na zariadenie sa zákazníkovi uplatňuje ak si zakúpil zariadenie k Paušálu so službou Mesačná platba za zariadenie. Ak zákazník nevyužije tento bonus, získa jednu aplikáciu navyše, pričom k Zlatému a Platinovému paušálu to môže byť aj Prémiová aplikácia vrátane predplatného.

Predplatné k prémiovej aplikácii

Predplatné k aplikácii znamená, že zákazník získa také isté predplatné, akoby si ho zakúpil sám u poskytovateľa služby, avšak vďaka O2 Smart paušálu zaň neplatí. Prvú aktiváciu je potrebné vykonať po vybratí aplikácie a potvrdení objednávky. Toto predplatné zákazníkovi platí, pokiaľ má aplikáciu umiestnenú v pozícii. Hneď ako aplikáciu odstráni, dôjde aj k deaktivácii predplatného.

Nové paušály si zákazníci môžu zakúpiť už od zajtra.

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

1 komentár

Operátor O2 predstavil nové paušály s veľkým objemom dát pre vybrané aplikácie a spravodajské servery reakcia na: Operátor O2 predstavil nové paušály s veľkým objemom dát pre vybrané aplikácie a spravodajské servery

6.11.2019 17:11
Zo spravodajských serverov sú tu iba denníky SME a Denník N vrátane Denníka E

Tak s týmto operátorom už nechcem mať nič spoločné, okamžite s ním končím!!!
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať