OneDrive ponúkne používateľom až 8 GB úložného miesta navyše

0

Microsoft čoskoro svoje cloudové úložisko SkyDrive premenuje na OneDrive a s novým názvom prichádzajú aj ďalšie novinky. Informoval o nich server LiveSide.net.

OneDrive ponúkne až 8 GB extra úložiska pre používateľov, ktorí splnia určité úlohy. Screenshot znázorňuje uvítaciu obrazovku, kde sa opisuje, ako možno získať dodatočný úložný priestor.

OneDrive_extra_storage.png

Extra úložisko bude mať maximálne 5 GB v prípade, že používateľ pozve na využívanie OneDrive aj svojich priateľov, ktorí si tu potom založia účet. Za každého pozvaného priateľa mu patrí 500 MB priestoru a maximálne môže s touto ponukou osloviť 10 ľudí.

OneDrive_bonus.png

Ďalší 3 GB bonus dostanú používatelia za automatické zálohovanie snímok zo svojho fotoaparátu do zložky Camera Roll pomocou aplikácie OneDrive pre iOS, Android alebo pomocou integrovanej funkcie vo Windows Phone.

V oboch prípadoch ide o úložný priestor navyše a používatelia ho dostanú k 7 GB voľného úložiska, ktoré získavajú všetci noví používatelia služby (alebo k 25 GB, ak patríte medzi prvých používateľov SkyDrive).

Zdroj: liveside.net

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať