Image
12.10.2018 1 Comments

Októbrové PC REVUE už v predaji! Toto sú hlavné témy

Ani v októbri si nenechajte ujsť množstvo zaujímavých článkov zo sveta technológií a taktiež skvelú súťaž o smartfón pre seniorov Doro 8035​ .

Tu je výber len zopár z hlavných článkov: 

Photokina 2018: FULL FRAME bezzrkadlovky nastupujú

 • Umelá inteligencia: realita, trendy a perspektívy
 • Koľko stojí vývoj moderných hier?
 • Čo prinášajú nový iPhone a hodinky 4G?
 • Elektromobilita s malým i
 • Ako vrátiť do prehliadača Chrome pôvodný vzhľad?
 • Recenzia: Samsung Galaxy A7 (2018)
 • Smartfón ako displej riadiacej jednotky auta
 • Prečo v mnohých lietadlách nemôžete použiť svoje slúchadlá a ako to vyriešiť?
 • Na zabezpečenie dát stačí dodržovať niekoľko základných pravidiel

Začítajte sa aj do ostatných článkov, všetky pohromade nájdete v kompletnom obsahu.
Ak preferujete PDF formát, najnovšie vydanie PC REVUE si predplatitelia môžu stiahnuť práve tu.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Oznamy

Tohtoročné dvojčíslo PC REVUE už v predaji! Toto sú hlavné témy

07.02.2019 00:05

Ani v prvých dvoch mesiacoch roka 2019 si nenechajte ujsť množstvo zaujímavých článkov zo sveta technológií a taktiež skvelú súťaž o inteligentné hodinky FitBit Versa. Tu je výber len zopár z hlavný ...

Oznamy

Darčeky pre predplatiteľov na rok 2019!

17.01.2019 12:24

  Každý predplatitel PC REVUE dostane 4 darčeky! PC Revue pripravilo pre svojich predplatiteľov na celý rok 2019 skvelé darčeky úplne ZADARMO! Kto má nárok na tieto darčeky? Každý, kto si predplatí ...

Oznamy

Prajeme Vám krásne sviatky a šťastný Nový rok!

24.12.2018 00:00

Celá naša redakcia Vám želá krásne prežitie vianočných chvíľ, veľa lásky, pohody a pekných zážitkov s Vašimi najbližšími :)

q

1 Comments

 1. Buni reakcia na: Októbrové PC REVUE už v predaji! Toto sú hlavné témy
  13.10.2018 12:10
  Počítačové hry sú jedným z dokazov, že základom tzv. štátov sú militaristické systémy, nie naopak, k čomu sa hlásia najmä socialisti a ktoré bežne poznáme ako napr. USA, EU, EAU, turecký terorizmus v Európe, severokórejský komunizmus na svojom území atď., čiže i všetci ich tzv. politickí predstavitelia, musia spĺňať tento základný fakt. U nás to platí rovnako, takže tzv. politici sú nespravodlivo preplácaní za to, že robia dojem politiky, čo aj vysvetľuje prečo sú tak preplácaní za čiernu činnosť, preto ak idete cestou práva nič nevyriešite, lebo politika je tam len zdanie. Musíte byť súčasťou socialistických zložiek a potom ako vidíte môžete robiť aj tzv. politikov a zároveň konať proti verejnosti, alebo tzv. sudcov a porušovať zákon, alebo tzv. finančníkov a kradnúť a prejde vám to. Počítačové hry majú od začiatku jeden zo svojich hlavných prúdov taký, kde útočia zbraňami navzájom na seba bežní ľudia a usmrcujú sa, od začiatku tak spĺňajú tento antihumánny dopyt militaristických systémov, o čom nik v mainstreamových nehovorí, keďže nie sú tieto hry vôbec odmietnuté a pritom nie sú pre dospelých, ale od začiatku sa produkujú hromadne pre mládež a maloletých. Ak sú možné takéto hry a ich produkcia, podobne ak je možné niečo ako krutosť MMA propagovaná a prijímaná aj ponovembrovými slovenskými vyšehradskými socialistami (tv Joj), tak nikdy sa nedozvieme, čo je to konať v prospech verejnosti, pretože tu sa len napĺňa dopyt pre násilníkov takýchto systémov, ktorí tvoria základy štátu. Skúste im naplno siahnuť na tie ich hry ako budú reagovať. :)
  Reagovať

Vyhľadávanie

Apsara Yogaton

Najnovšie videáPC forum button