Image
20.4.2018 0 Comments

Objavte viac, urobte viac s novým moto e5

Spoločnosť Motorola dnes v Sao Paulo v Brazílii oznámila novú rodinu telefónov Motorola moto e5. Nové smartfóny moto g6 a moto e5 sú plné prémiových funkcií a navrhnuté s ohľadom na spotrebiteľa, takže ponúkajú výnimočnú hodnotu. Zariadenia budú na Slovensku dostupné od júna 2018.

Pred piatimi rokmi, keď spoločnosť Motorola predstavila prvý smartfón s výbornou hodnotou a ktorý sa stal najpredávanejším smartfónom v histórii - moto g – sme naďalej posúvali hranice cenovej výhodnosti ešte ďalej s nástupom moto e, produktovej rodiny, ktorá ponúka perfektnú kombináciu funkcií pre spotrebiteľov, ktorí sa nechcú limitovať v kvalite, štýle alebo zážitkoch.

Dedičstvo pokračuje aj tento rok s najnovšou generáciou smartfónov rodiny moto e. Obsahujú inovácie, ktoré sú pre vás najdôležitejšie. Sú inteligentnejšie ako kedykoľvek predtým a sústreďujú sa na displej, dizajn a výkon. Disponujú rýchlosťou a silou procesorov Qualcomm® Snapdragon™ a pracujú so systémom Android™ 8.0 Oreo™. Taktiež prinášajú jedinečné funkcie Moto Experiences, ktoré otvárajú dvere do sveta umelej inteligencie.

moto e5 plus: Veľká obrazovka. Veľká batéria. Ahoj zábava.
Moto e5 plus je tu pre vás od úsvitu až do súmraku. Využite čo najviac, aj najdlhšie vychádzky vďaka silnej 5000 mAh batérií1 s výdržou až 1,5 dňa a 6 palcovou Max Vision obrazovkou. Štýlový pomer strán 18:9 znamená, že smartfón moto e5 plus výborne sadne do vašich rúk a je navrhnutý s reflexným vlnovým vzorom a zakrivenou zadnou časťou, ktorá sa drží rovnako dobre ako vyzerá.

Odomknutie vášho telefónu nebolo nikdy jednoduchšie, stačí jediný dotyk snímača odtlačkov prstov, ktorý je umiestnený v ikonickom logu Motorola.

Zachyťte ostré fotografie pomocou 12 megapixelového fotoaparátu s automatickým laserovým zaostrovaním. Vďaka veľkému senzoru s veľkosťou pixela 1.25um, zachytíte viac svetla a dosiahnete skvelé výsledky dokonca aj v tmavých zamračených dňoch. Vďaka samostatnému slotu na microSD karty, navyše môžete vytvoriť viac miesta pre vaše fotky, pesničky a filmy.

Užite si čistý operačný systém Android™ 8.0 bez predinštalovaných aplikácií, spolu s Moto Experiences na používanie jednoduchých skratiek pri často opakovaných činnostiach, ako je stíšenie zvonenia jednoduchým zdvihnutím telefónu.

moto e5:  Objavte viac. Urobte viac.
Moto e5
je tu, aby vás sprevádzal počas dňa. Vďaka pomeru strán 18:9 a ergonomicky zakrivenej zadnej strane, moto e5 stále vyhovuje vašim rukám dokonca aj s veľkým 5,7 palcovým displejom Max Vision. 4000 mAh batéria vám taktiež zaistí podporu počas celého dňa.

S jednoduchosťou urobíte viac vďaka odblokovaniu notifikácií, hovorov, alebo domácej obrazovky vďaka diskrétnej čítačke odtlačkov prstov2, skrytej v ikonickom Motorola logu pripomínajúcemu netopierie krídla, ktorú si ani nevšimnete pokiaľ ju nezačnete používať.

Užite si čistý operačný systém Android™ 8.0 OS bez predinštalovaných aplikácií spolu s Moto Experiences na používanie jednoduchých skratiek pri často opakovaných činnostiach, ako je stíšenie zvonenia jednoduchým zdvihnutím telefónu. S moto e5 teraz taktiež môžete pokoriť slabé svetelné podmienky s 8 megapixelovou zadnou kamerou a senzoru s 1,12 μm veľkosťou pixela.

Neobmedzené a vysokokvalitné úložisko
Rovnako, ako pri všetkých telefónoch Motorola, Google Photos5 je predvolená galéria pre všetky fotografie a videá. Takže všetky vaše spomienky sú automaticky zálohované, dajú sa vyhľadať a sú ľahko dostupné, zdieľané a upravované z akéhokoľvek zariadenia.

Dostupnosť a cena
Smartfón moto e5 plus bude na Slovensku dostupný od júna 2018 so štartovacou cenou 189 EUR.
Smartfón moto e5 bude na Slovensku dostupný od júna 2018 so štartovacou cenou 149 EUR.


Vylúčenie zodpovednosti
Funkcie, funkčnosť a špecifikácie produktu sa líšia podľa mobilného operátora a môžu sa zmeniť bez oznámenia alebo záväzku. Pred zakúpením si prečítajte podrobnosti o produkte konkrétneho mobilného operátora.
 
Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

CZ: BenQ predstaví komplexné zobrazovacie riešenie na veľtrhu ISE 2020

23.01.2020 10:23

Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný výrobce moderních digitálních zařízení, upozorňuje na odhalení nových produktů určených do vzdělávacího, profesionálního audio a video a maloobchodního segmentu v ...

Tlačové správy

Mentolové cigarety v roku 2020 končia

23.01.2020 10:15

Fajčiarov tento rok čaká výrazná zmena. V máji sa oficiálne končí predaj mentolových cigariet. Dňa 20. mája 2020 nadobudne účinnosť úplný zákaz mentolových cigariet a cigariet s mentolovými kapsulam ...

Tlačové správy

CZ: Sennheiser predstavil slúchadlá HD 450BT a HD 350BT s prívetivou cenou

23.01.2020 09:58

Společnost Sennheiser dnes informovala o nejnovějších přírůstcích v portfoliu bezdrátových sluchátek střední třídy. Novinky jménem Sennheiser HD 350BT a Sennheiser HD 450BT nabídnou perfektní zvuk za ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá