Image
28.3.2013 0 Comments

Obaly s klávesnicou Logitech Keyboard Folio pre iPad a iPad mini

Custom_format_V7_ElectricBlue_CTG.jpg Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes oznámila rozšírenie svojho radu príslušenstva k tabletom a predstavila dva nové modely: Logitech Keyboard Folio a Logitech Keyboard Folio mini, obaly s klávesnicou, ktoré boli navrhnuté tak, aby chránili váš tablet s jeho dotykovým displejom a doplnili ho o ušľachtilý textilný poťah a nové farby, ktoré budú v súlade s vaším osobitým štýlom.

„Pri tvorbe nového obalu s klávesnicou Logitech Keyboard Folio sme mali za cieľ využiť skúsenosť s krytom Logitech Ultrathin Keyboard Cover, ktorý získal mnoho ocenení, a pridať ďalší stupeň ochrany," povedal Mike Culver, viceprezident vývoja značky pre príslušenstvo k tabletom v spoločnosti Logitech. „Aby sme s dizajnom postúpili ešte o krok vpred, využili sme skúsenosti a expertízu spoločnosti Logitech v oblasti klávesníc, použili vysoko kvalitné materiály a pridali tak prvok sofistikovanosti k funkčnej ochrane, ktorú ľudia chcú a potrebujú pre svoje tablety."

Logitech Keyboard Folio sa k vášmu iPadu pripojí cez Bluetooth a prináša pocit dôverne známych, tradičných kláves v plnej veľkosti vrátane funkčných klávesových skratiek pre iPad a pomôže vám tak prekonať obmedzenia pri písaní na klávesnici na displeji.

Spoločnosť Logitech s cieľom spojiť estetiku s praktickosťou použila vyspelé materiály a čistý industriálny dizajn a dosiahla tak výsledku, ktorý vyzdvihuje osobný štýl a pritom pomáha minimalizovať riziko poškodenia vášho tabletu. Ďalší stupeň ochrany a pohodlie prinášajú magnetické uzávery, ktoré zmenšujú riziko poškodenia vášho tabletu pri prenášaní, a funkcia stojanu pre iPad, ktorý umožňuje dva pohodlné uhly pre sledovanie, takže máte svoj iPad a iPad mini vždy v ideálnej pozícii. Logitech Keyboard Folio tiež šetrí výdrž batérií vášho iPadu vďaka funkcii okamžitého zapnutia a vypnutia, čo znamená, že sa tablet automaticky prebudí keď otvoríte kryt a prejde do režimu spánku keď ho zavriete.

Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že kryt s klávesnica Logitech Keyboard Folio bude v Európe k dispozícii v priebehu apríla 2013 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99.99 €. Model Logitech Keyboard Folio mini bude podľa očakávania v Európe k dispozícii v máji 2013 za odporúčanú maloobchodnú cenu 69.99 €. Oba produkty budú k dispozícii v niekoľkých farebných variantoch - ich dostupnosť sa bude v jednotlivých krajinách líšiť. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ŽIME NAPLNO – ŽIME VIRTUÁLNE! Uľahčujeme vstup do virtuálneho priestoru s najkrajšou koncovkou .sk!

30.03.2020 14:53

Spolu s partnermi sme k 19. marcu 2020 zareagovali na zmenenú situáciu na celom svete a uľahčili sme vstup verejnosti do virtuálneho sveta. Keďže situácia s corona vírusom pokračuje, opäť na túto situ ...

Tlačové správy

ÚVO ide vykonať kontrolu zmluvy na telekomunikačné služby, ktoré uzatváralo ministerstvo vnútra so spoločnosťou SWAN a.s.

30.03.2020 14:42

Slovensko.Digital v ňom upozornilo na systémové obchádzanie zákona zo strany niektorých ministerstiev, ktoré bez súťaže uzatvárajú dodatky a tým predlžujú svoje veľmi staré a neaktuálne zmluvy na tele ...

Tlačové správy

Vicepremiérka žiada Európsku komisiu o uvoľnenie pravidiel, aby sa eurofondy mohli presmerovať na boj proti koronavírusu

30.03.2020 14:31

Ministri členských krajín zodpovední za eurofondovú politiku absolvovali videokonferenciu, na ktorej riešili balík opatrení na zmiernenie dopadov koronavírusu. Na sanáciu škôd spôsobených pandémiou Eu ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_032020

Najnovšie videá